Lidojot ar Ryanair aviokompāniju, lidmašīnas salonā iespējams bezmaksas paņemt maksimāli pieļaujamo 40 x 20 x 55 cm izmēra koferi.

Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Ryan Air bagāžas pārbaudīšanas kastes (varbūt gadījies redzēt vairumā tādas zilas), kas atrodas lidostās, ir mazliet vairāk nekā centimetru platākas nekā Ryan Air norādītais oficiāl...

Lidojot ar Ryanair aviokompāniju, lidmašīnas salonā iespējams bezmaksas paņemt maksimāli pieļaujamo 40 x 20 x 55 cm izmēra koferi.

Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Ryan Air bagāžas pārbaudīšanas kastes (varbūt gadījies redzēt vairumā tādas zilas), kas atrodas lidostās, ir mazliet vairāk nekā centimetru platākas nekā Ryan Air norādītais oficiālās rokas bagāžas izmērs, tāpēc, to zinādami, varam piedāvāt maksimāli ietilpīgu koferi jūsu ceļojumiem ar lidmašīnu.

Ryan Air koferiem, kas paredzēti rokas bagāžai, jāatbilst ne tikai izmēriem (kofera garums: 40 cm, platums: 20 cm, augstums: 55 cm), bet reizē arī kofera svaram jābūt līdz 10 kg.

Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka mūsu koferiem norādīti precīzi Ryanair rokas kofera izmēri, ieskaitot rokturus, ritenīšus, rāvējslēdzējus un visu citu, tāpēc nekad neriskēsiet un būsiet drošs, ka neradīsies papildu rūpes un izdevumi, lidojot ar Ryanair aviokompāniju.

Ryanair ir viena no populārākajām aviosabiedrībām Eiropā un tajā pašā laikā Ryan Air ir daudz un dažādu lidojumu virzienu no Baltijas valstu lidostām mums labvēlīgos virzienos. Tāpēc cenšamies piedāvāt jums plašu Ryan Air rokas bagāžai paredzētu koferu izvēli. Mums vienmēr ir koferi, kas paredzēti tieši bezmaksas līdzņemšanai lidmašīnā. Tāpēc 1–2 darbadienu laikā piegādāsim RyanAir rokas bagāžas koferus jums visā Latvia.

Vairāk

Ryan Air rokas bagāžas koferi (40 x 20 x 55 cm) Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā.

Svarīgākie fakti, kas jums jāzina, izvēloties Ryanair rokas bagāžas koferi, kuru var bezmaksas ienest lidmašīnas salonā:

1) Ryanair rokas bagāžas koferim ir jāatbilst izmēriem (40x20x55 cm).
2) Ryanair salona kofera svars nedrīkst pārsniegt vairāk kā 10 kg.
3) Ryanair bagāžas pārbaudes kastes lidostās ir centimetru platākas par ierobežojumiem, tādēļ iespējams izvēlēties maksimālā pieļautā izmēra koferi un nebaidīties, ka tas uzpūtīsies, kad piekrausiet to pilnu pirms lidojuma.
4) Elagaminai.lt norādīti precīzi Ryanair koferu izmēri, ieskaitot ritenīšus, rokturus un visu citu, kas jāieskaita, veicot mērījumus. TĀDĒĻ LIDOJUMA LAIKĀ JUMS NEKAD NEBŪS PROBLĒMU UN PAPILDU RŪPJU.
5) Jūs varat izvēlēties starp cietā un mīkstā tipa Ryanair rokas bagāžai paredzētu koferi.
6) Mums vienmēr ir plaša RyanAir rokas koferu lidojumiem izvēle un mēs esam gatavi palīdzēt izvēlēties tieši jums vislabāko.
7) Visiem Ryanair rokas bagāžas koferiem ir 2 gadu garantija.

Salidzini.lv logotips