Wizzair aviosabiedrība piedāvā 2 rokas bagāžas variantus, pirmais ir bezmaksas, bet otrais – maksas. Šajā kategorijā piedāvājam tikai bezmaksas Wizzair rokas bagāžas koferus, kas paredzēti līdzņemšanai lidaparātos. Wizz air bezmaksas rokas bagāžas izmēri ir 42 x 32 x 25 cm.

Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Wizzair bagāžas pārbaudīšanas kastes...

Wizzair aviosabiedrība piedāvā 2 rokas bagāžas variantus, pirmais ir bezmaksas, bet otrais – maksas. Šajā kategorijā piedāvājam tikai bezmaksas Wizzair rokas bagāžas koferus, kas paredzēti līdzņemšanai lidaparātos. Wizz air bezmaksas rokas bagāžas izmēri ir 42 x 32 x 25 cm.

Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Wizzair bagāžas pārbaudīšanas kastes (varbūt gadījies redzēt tādas violetas), kas atrodas lidostās, ir mazliet vairāk nekā centimetru platākas nekā Wizzair norādītais oficiālās rokas bagāžas izmērs, tāpēc, to zinādami, varam piedāvāt maksimāli ietilpīgu koferi jūsu ceļojumiem ar Wizz Air lidmašīnu.

WizzAir bezmaksas koferiem, kas paredzēti rokas bagāžai, ir jāatbilst tikai izmēriem (42 x 32 x 25 cm), koferu svars ir neierobežots.

Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka mūsu koferiem norādīti precīzi Wizzair rokas bagāžas kofera izmēri, ieskaitot rokturus, ritenīšus, rāvējslēdzējus un visu citu, tāpēc nekad neriskēsiet un būsiet drošs, ka neradīsies papildu rūpes un izdevumi, lidojot ar Wizzair aviokompāniju.

Wizzair ir viena no populārākajām aviosabiedrībām Eiropā un tajā pašā laikā Wizz Air ir daudz dažādu lidojumu virzienu no Baltijas valstu lidostām mums labvēlīgos virzienos. Tāpēc cenšamies piedāvāt jums plašu WizzAir rokas bagāžai paredzētu koferu izvēli. Mums vienmēr ir koferi, kas paredzēti tieši bezmaksas līdzņemšanai lidmašīnā. Tāpēc mēs vienmēr palīdzēsim jums izvēlēties labāko koferi, to piegādāsim 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Visiem Wizzair rokas bagāžas koferiem tiek piemērota 2 gadu garantija.

Vairāk

Bezmaksas Wizzair rokas bagāžas koferi (42 x 32 x 25 cm) Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā.

Svarīgākie fakti, kas jums jāzina, izvēloties Wizzair rokas bagāžas koferi, kuru var bezmaksas ienest lidmašīnas salonā:
1) Wizzair rokas bagāžas koferim ir jāatbilst izmēriem (42 x 32 x 25 cm).
2) Wizzair salona koferim nav svara ierobežojumu.
3) Wizzair bagāžas pārbaudes kastes lidostās ir centimetru platākas par ierobežojumiem, tādēļ iespējams izvēlēties maksimālā pieļautā izmēra koferi un nebaidīties, ka tas uzpūtīsies, kad piekrausiet to pilnu pirms lidojuma.
4) Elagaminai.lt norādīti precīzi Wizzair koferu izmēri, ieskaitot ritenīšus, rokturus un visu citu, kas jāieskaita, veicot mērījumus. TĀDĒĻ LIDOJUMA LAIKĀ JUMS NEKAD NEBŪS PROBLĒMU UN PAPILDU RŪPJU.
5) Jūs varat izvēlēties starp cietā un mīkstā tipa Wizzair rokas bagāžai paredzētu koferi.
6) Mēs varam piedāvāt plašu WizzAir koferu, kas paredzēti rokas bagāžai, izvēli un mēs esam gatavi palīdzēt izvēlēties labāko koferi tieši jums.
7) Visi WizzAir bezmaksas rokas bagāžas koferi ir ar 2 gadu garantiju.
8) Bezmaksas WizzAir rokas bagāžai mums ir speciāli koferi, kuru ritenīši ir viegli noņemami un tādējādi ļauj jums ietaupīt vietu. Tas nozīmē, ka jums ir ērts, gandrīz lielāks nekā vajadzīgais WizzAir izmēra koferis, taču, ja jūs lūgtu to pārbaudīt – jūs vienkārši noņemtu ritenīšus (pāris sekunžu laikā – nospiežot vienu pogu), ieliktu tos kabatā un koferis ideāli atbilstu Wizzair standartam. Un pēc pārbaudes ritenīšus vēl vieglāk uzliktu atpakaļ.

Salidzini.lv logotips