Profesionāliem kosmetologiem un mājām paredzēti sejas matiņu noņemšanas aparāti Beurer. Piemērots visam ķermenim, taču visērtāk noņemt nevēlamos matiņus no jutīgām vietām.

Daudzi fotoepilatori un lāzeri ir vispirms paredzēti kāju matiņu noņemšanai, bet tikai daļa no tiem ir piemēroti jutīgām ķermeņa vietām un sejas matiņu noņemšanai. Ar mazu daļ...

Profesionāliem kosmetologiem un mājām paredzēti sejas matiņu noņemšanas aparāti Beurer. Piemērots visam ķermenim, taču visērtāk noņemt nevēlamos matiņus no jutīgām vietām.

Daudzi fotoepilatori un lāzeri ir vispirms paredzēti kāju matiņu noņemšanai, bet tikai daļa no tiem ir piemēroti jutīgām ķermeņa vietām un sejas matiņu noņemšanai. Ar mazu daļu no parastajiem fotoepilatoriem ir ērti veikt sejas matiņu noņemšanas procedūras. Tāpēc ir ļoti iepriecinoši, ka Vācijas uzņēmums Beurer beidzot prezentēja ierīču sēriju, kura paredzēta tieši sejas matiņu noņemšanai (tāpat arī bikini zonai, padusēm vai citām jutīgām vietām), bet tikai pēc tam – kājām. Specializētā lāzera lietderība ir apstiprināta un pierādīta ar klīniskajiem pētījumiem. Testos Eiropā noteikts, ka jau pēc pirmajām procedūrām pat 70 % no matiņiem uz sejas pārstāja augt un efekts ir jūtams 3 mēnešus, un šie rādītāji uzlabojas ar katru veicamo procedūru. Tas patiešām ir iespaidīgi un ir kā maza revolūcija šajā augsto tehnoloģiju tirgū.

Vairāk

Lāzera epilatori Šeit ir 2 preces.

Rādīt 1 - 2 of 2 vienības
Rādīt 1 - 2 of 2 vienības

Pat visniecīgākās sejas matiņu noņemšanas procedūras ar lāzeru kosmetoloģijas kabinetos maksā no 50 eiro. Bet visbiežāk vajag vismaz 5–8 procedūras. Tādēļ, izmantojot Beurer patentēto sejas matiņu noņemšanas lāzeru jūs pamatīgi ietaupīsiet + varēsiet to darīt tik daudz reižu, cik jums nepieciešams, ērti un komfortabli.

Beurer LAS ierīces ir sertificētas un atbilst augstākajām drošības prasībām, tāpēc šī ir lieliska izvēle ne tikai mājām, bet reizē arī kosmetoloģijas kabinetiem. Pašreizējie stacionārie lāzeri maksā ļoti daudz, taču jaunās Beurer ierīces no tiem praktiski neatpaliek ar kvalitāti, bet lietošanas vienkāršība un cena ir vismaz 20 reizes pievilcīgāka patērētājiem.

Piemērots: zoda matiņiem, vaigu matiņiem, uzmanīgi izmantojot – starp uzacīm, virslūpas matiņu noņemšanai. Tāpat iespējams ierīces izmantot arī citām ķermeņa vietām.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos