Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
99,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Lanaform Microdermabrasion aparāts sejas pīlingam

parāts sejas pīlingam Lanaform MICRODERMABRASION.

Mikrodermabrāzija – ādas attīrīšanas procedūra, kuras laikā maigi noņem slāni pēc slāņa atmirušās ādas šūnas. Atmirušās šūnas atdalās ar vakuumu no apstrādātās ādas vienlaikus aktivizējot ādās mikro cirkulāciju, stimulējot fibroblastus kolagēna un elastīna sintēzes veidošanai, no kā, āda kļūst elastīgāka.

Pamatojoties uz klīniskiem pētījumiem, Lanaform MicroDermabrasion ierīce ir efektīvāka nekā sejas skrubja mājas apstākļos un ir salīdzināma ar sejas skrubi skaistumkopšanas salonos.

Procedūras ar šo sejas pīlinga ierīci LANAFORM MICRODERMABRASION palīdz:

Likvidēt atmirušās epidermas šūnas (uz virsējā ādas slāņa) un stimulēt ādas atjaunošanos; Samazināt ādas poras un padarīt tās mazāk pamanāmas; Samazināt tumšus plankumus; Palīdz sejas ādai kļūst elastīgai; Mazināt nelielu grumbu dziļumu; Panākt gludāku ādu; Samazināt ādas netīrumu.

Pēc ādas virsmas slāņa tīrīšanas, ādas krāsa kļūst viendabīga, gaišāka. Kosmētika un aizsardzības līdzekļi pēc ārstēšanas procedūrām ar LANAFORM MICRODERMABRASION vieglāk iekļūt dziļākajos ādas slāņos, paātrinot jaunas ādas atjaunošanos.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Nav atsauksmju