Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
799,00 €
599,00 €
Jūs ietaupāt 200,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Blenderis Blendtec Designer 625 white

Ar mājas smalcinātāju Designer 625 pagatavosiet gardākok augļu kokteiļus un sulas, tāpēc veselīgs dzīvesveids jūsu ģimenē kļūs par pašsaprotamu un vienkāršu lietu. Smalcinot augļus vai dārzeņus, saglabājamas visas uzturvielas un vitamīni, kuri zaudējami spiežot sulas ar sulas spiedi. Šis smalcinātājs sasmalcinās par sēklas, stiebrus vai augļu serdes. Designer 625 ir ļoti universāls – sasmalcināsiet pat karstu dārzeņu zupu, aukstus desertus ar ledu, kā arī kokteiļus. Šim smalcinātājam grūtības nesagādās neapstrādātu graudu smalcināšana, tas pat samaisīs mīklu maizei – ātrāk nekā 90 sekunžu laikā. Pietiks ar vienas pogas piespiešanu, līdz Designer 625 mājas smalcinātājs ar Smart-Touch tehnoloģiju padarīs savu darbu, lai jūs varētu nodoties citiem virtuves darbiem. Izvēloties Blendtec Designer 625 smalcināšanas ciklu varēsiet palēnināt vai paātrināt, tiklīdz tas beigsies, ierīce pati izslēgsies. Universālais Blendtec krūkas dizains un īpašas formas asmeņi sasmalcina produktus, līdz smalkākajai tekstūrai. Pateicoties jaudīgajam motoram un patentētajām īpašībām, jums nevajadzēs izmantot maisīšanai paredzētos kociņus vai piestu. 

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Blenderis Blendtec Designer 625 white
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Svars
4.3 kg
Krāsa
Balts
Spriegums
220V 50Hz
Apgriezieni
32 000 /min
Kapacitāte
2,4 l
Preču zīme
Blendtec
Izmēri (plotis x gylis x aukštis)
381 x 178 x 203 mm
Elektriskā jauda
1560 W
Garantija detaļām
2 gados
Garantija dzinējam
8 gados
 • Smoothie - šī programma ir paredzēta bieziem dzērieniem ar biezām vai ledus sastāvdaļām.
 • Ice Cream - šī programma ir paredzēta dzesinātai ēdienai, piemēram, saldējumam vai sorbētam.
 • Attiecībā uz bezalkoholiskajiem dzērieniem šī programma ir paredzēta, lai maisītu grūti un stingras sastāvdaļas, piemēram, dārzeņus, augļus, riekstus un sēklas.
 • Karstās zupas programma ir izstrādāta karstām receptēm. Programmas garums un dzinēja ātrums silda maisījumu. Izmantojot svaigas sastāvdaļas, asmens un motora apgriezienu skaits rada pietiekamu siltumu, lai sildītu sastāvdaļas.
 • 3 HV motors
 • Tērauda sajaukšana ar sacietētu tēraudu
 • Iepriekš ielādes programmas: smoothie, saldēti pārtikas produkti, sulas, karstas zupas un tīrīšana
 • Svars: 4,3 kg
 • Augstums 39,6 cm / platums 23,4 cm / dziļums 17,8 cm
 • 6 dažādi ātrumi ar slīdni + impulsa funkcija
 • Patentēta viegli tīrāmā 1,1L maisīšanas bļoda ir BPA brīvā plastmasa
 • Viegli tīrāms skārienekrāns

Blendtec smalcinātāji tiek ražoti Amerikā. Šī ir viena no spēcīgākajām preču zīmēm šajā nozarē, populāra ne tikai pasaules pārtikas skatuvē, bet atzīta arī Latvijas uzņēmumu klientu vidū. Galvenais iemesls – ilgais kalpošanas laiks un lieliska smalcināšanas kvalitāte.

Pateicoties jaudīgajam motoram un patentētajām tvertnes īpašībām, Jums nevajadzēs maisīšanas kociņus, stampas, smalcinātājus, savukārt tvertnes mazgāšana aizņems tikai dažas sekundes. Moderno tehnoloģiju īpašību dēļ, tādu kā, smalcināšanas impulsīvā sistēma, četrstūra tvertnes forma, desmitreiz biezāki, izliektāki asmeņi un spēcīgas titāna asis, nodrošina ātrāku procesu, kurš veicina neatkārtojamu dažādu produktu smalcināšanas rezultātu, vai piemēram riekstu sviesta pagatavošanā.

Ierīces tīrīšana aizņems dažas sekundes, perfekts dizains un plakans, integrēts ekrāns – nekādu sarežģītu sviru un taustiņu.  Tvertnes tīrīšana ir vienkārša – ielejiet siltu ūdeni, nedaudz mazgājamā līdzekļa, piespiediet pogu „clean“, atstājiet uz dažām sekundēm – tvertne gatava tālākai darbībai.

 

Nav atsauksmju