Vācijā ražotās Beurer masāžas vanniņas kājām ir kvalitatīvas un patīkams atpūtas mirkļu garants. Ar daudzām balvām Eiropā un Lietuvā novērtētās masāžas vanniņas ir lieliska izvēle, lai atpūtinātu pēdas pēc garas darba dienas.

Beurer masāžas vanniņas ideāli piemērotas kā mazām, tā arī lielām pēdām, tādēļ tās var izmantot visa ģimene. Masāžas vann...

Vācijā ražotās Beurer masāžas vanniņas kājām ir kvalitatīvas un patīkams atpūtas mirkļu garants. Ar daudzām balvām Eiropā un Lietuvā novērtētās masāžas vanniņas ir lieliska izvēle, lai atpūtinātu pēdas pēc garas darba dienas.

Beurer masāžas vanniņas ideāli piemērotas kā mazām, tā arī lielām pēdām, tādēļ tās var izmantot visa ģimene. Masāžas vanniņas var izmantot ar dažādiem aromātiem, tāpat iespējams izvēlēties no vairākiem masāžas un „burbuļošanas” intensitātes ātrumiem. Masāžas kāju vanniņas var izmantot arī bez ūdens.

Kvalitatīvas un ilgmūžīgas Beurer masāžas vanniņas ir ideāli piemērotas, lai atpūtinātu pēdas, ja strādājat stāvošu darbu. Iztīrīt masāžas vanniņu kājām ir ļoti vienkārši un ērti, un patīkams pēdu masāžas brīdis var izpirkt tās stundas, kurās intensīvi bija „jābūt uz kājām”.

Beurer simts gadus uzkrāto pieredzi, pilnveidojot komforta tehniku, tagad varat novērtēt arī jūs. Masāžas vanniņa var kļūt par lielisku un kvalitatīvu dāvanu jums vai jūsu tuviniekam.

Vairāk

Kāju masāžas vanniņas Šeit ir 4 preces.

Rādīt 1 - 4 of 4 vienības
Rādīt 1 - 4 of 4 vienības

Masāžas vanniņu lietderība kājām

Masāžas vanniņa kājām ir ideāls risinājums, ja vēlaties patīkami atpūtināt kājas pēc grūtas dienas. Pēdu masāža un turēšana siltā vanniņas ūdenī (ar sāli un citām piedevām vai bez tām) ir noderīga, jo samazina noguruma simptomus, kā arī tai pašā laikā iedarbojas ne tikai uz kājām, bet arī uz visu organismu. Ir pierādīts, ka masāžas vanniņas uzlabo asinsriti, novērš vēnu un limfvadu spazmas, muskuļu sasprindzinājumu un sāpīgas sajūtas pēdās. Tās pat palīdz atvieglot galvassāpes un migrēnu vai pārvarēt saaukstēšanos. 

Izmantojot kāju vanniņas, mazinās pēdu svīšana. Tāpēc samazinās nepatīkama smaka apavos.  

Masāžas vanniņas ar ūdeni stimulē asinsriti, mazina vispārējo nogurumu un kāju muskuļu spriedzi 

Vanniņas pēdām arī tonizē ādu un palielina izturību. 

Masāžas vanniņas ne tikai mazina noguruma simptomus, taču reizē pēc grūtas darbadienas noņem un samazina pietūkumu. 

Apsildāmas vanniņas pēdām sniedz siltuma un mājīguma sajūtu.

Kājas masāžas vanniņas ūdenī rekomendējams turēt ne ilgāk kā 30 minūtes dienā.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos