Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Mazs apaļš biokamīns mājām DF-6507
Ātrā piegāde
Mazs apaļš biokamīns mājām DF-6507
Biokamīns (Bio-etanola kamīns) Tristar DF-6507
59,99 €
39,99 €
Jūs ietaupāt 20,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Mazs apaļš biokamīns mājām DF-6507

Apaļš mazs biokamīns Tristar DF-6507 sniegs jūsu mājām omulīgumu. Biokamīnu varēsiet novietot vēlamajā vietā, tam degot nav smaržas, neizveidojas sodrēji un pelni. Degšanas laikā rodas ūdens tvaiki, tādēļ var izmantot arī dzīvokļos. Biokamīns ļoti viegli sagatavojams lietošanai, liesmas izdala patīkamu siltumu, rada mājīgumu. 1 l biodegvielas deg 2,5–6 stundas. Tā ir oriģināla un labākā dāvana!

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Mazs apaļš biokamīns mājām DF-6507 mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Mazs apaļš biokamīns mājām DF-6507
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Tristar
Modelis
DF-6507
Skrituļdēlis izgatavots
Nīderlande
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Augstums
34 cm
Platums
16 cm
Garums
17 cm
Instrukcija
Ir
Svars
1,9 kg
Rūdītais stikls
3 mm
Materiāls
Metāla
Bioetanola sadegšanas laiks
1 ha (200ml)
Garums
17 cm
Instrukcija
Lietuvių kalba

Apaļš mazs biokamīns Tristar DF-6507 – sniegs jūsu mājām omulīgu atmosfēru. Kamīnu varēsiet novietot vēlamajā vietā, tam degot nav nekādas smaržas, neizveidojas sodrēji un pelni. Tajā netiek dedzināta malka, bet gan bioetanols – speciāla, videi un cilvēkam nekaitīga biodegviela. Bioetanols ir augu izcelsmes produkts, kas izgatavots no augu izejvielām – kviešiem, tritikāles, rudziem un rapšiem...

Biodegvielas degšanas laikā izdalās nevis dūmi vai citas kaitīgas vielas, bet gan ūdens tvaiki un oglekļa dioksīds. 1 litrs biodegvielas deg 2,5–6 stundas, atkarībā no uguns intensitātes, kura tiek mehāniski regulēta ar aizbīdni.

Biokamīnu var uzstādīt gan mājās, gan pagalmā un uz jebkuras līdzenas virsmas. Tā ir lieliska interjera detaļa, kas palīdz radīt mājīgas, siltas istabas atmosfēru.

Biokamīns ir lieliska dāvana sev, labam draugam vai tuviniekam. Mājīgs siltums un liesma jau no senatnes piesaistīja cilvēkus sapulcēties kopā un komunicēt. Šo biokamīnu var izmantot gan dzīvoklī, gan pagalmā.

Biokamīna sagatavošana arī ir ļoti vienkārša un ilgst līdz 1 minūtei. TRISTAR DF-6507 ir izgatavots no nerūsējošā tērauda un izturīga rūdīta stikla, tāpēc tas ir ilgmūžīgs un uzticams.

Mēs saņēmām daudz jūsu jautājumu un paši izmēģinājām zefīrus cept uz kamīna uguns – tas patiesi ir iespējams un tie sanāk garšīgi.

Nav atsauksmju