Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Beurer masāžas vanniņa kājām FB35 (aroma pēdu masāža)
55,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Beurer masāžas vanniņa kājām FB35 (aroma pēdu masāža)

Nogurušas un sapampušas pēdas ir biežas aktīvas dzīves sekas. To apkopei izveidota masāžas vanniņa kājām Beurer FB35 – lieliska izvēle ne tikai pēdu noguruma mazināšanai. Šis pēdu masētājs tāpat uzlabo asinsriti, atbrīvo saspringušus muskuļus un noņem dažādas vēnu un limfvadu spazmas. Kāju vanniņa, kas veic trīs funkcijas (burbulīšu, vibrēšanas un  ūdens siltuma uzturēšanas), nodrošinās patīkamu un pelnītu terapijas pieredzi.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Beurer masāžas vanniņa kājām FB35 (aroma pēdu masāža)
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Beurer
Modelis
Beurer FB35
Skrituļdēlis izgatavots
Vācijā
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Jauda
140 W
Augstums
18
Platums
37
Garums
41
Svars (Netto)
2,14
Instrukcija
Ir
Garums
41
Instrukcija
+
Infrasarkano staru
Aksesuāri
3 pedikīra uzgaļi ar uzglabāšanas futrāli
Magnēti
16 magnētu
Ūdens sildītājs
Ir
Vibrācijas masāža
Ir
Ūdens burbuļu masāža
Ir
Neslidi vannas pārsegs
Ir
Aroma funkcija
Ir
Dubultā siena
Ir
Masāžai
Kājas

Eiropas dizaina apbalvojums un pasaules mēroga novērtējums par funkcionalitāti pierāda nevainojamu kvalitāti.

Beurer FB35 masāžas kāju vanniņa, SPA palīdzēs atbrīvot muskuļus un atbrīvot pēdas, kuras bieži tiek sastrādātas un kuras mēs aizmirstam. Šai Vācijā ražotajai pēdu vanniņai ir aromterapijas funkcija, tādēļ varat iepilināt jums tīkamās smaržas eļļu un relaksēties vēl patīkamāk.

Pateicoties Beurer FB 35 pēdu vanniņai, ne tikai sajutīsiet vēl lielāku komfortu savās mājās, bet arī uzlabosiet asinsriti. Tiks uzturēta patīkama un silta ūdens temperatūra, kamēr vibrācija un masāža atbrīvos jūsu pēdu muskuļus. Pateicoties patīkamiem burbulīšiem pēdas kļūs vēl tīrākas un pat tiks iznīcināti dabiski sakrājušies toksīni. Vanniņa ir noderīga ne tikai patīkamai relaksācijai, bet tā arī lieliski palīdz visa ķermeņa veselības stiprināšanai.

Kāju vanniņas komplektācijā atradīsiet 3 uzgaļu pedikīra komplektu.
Viegli noņemami masāžas cilindri ļaus jums izvēlēties, vai vēlaties tikai ūdens masāžu vai kopā arī fizisko, ar kuras palīdzību piespiedīsiet klausīt jūsu vēlmēm ikdienas nogurušo kāju bēdas vai pēdu sāpes.

16 magnēti vanniņas iekšpusē veido vāju magnētisko lauku, kas pozitīvi ietekmē jūsu organismu un kas palīdz sniegt vairāk enerģijas ādai. Tāpat ir noderīga infrasarkano staru izplatītā gaisma ar nomierinošu efektu.

Noņemams aizsargs jums palīdzēs saglabāt grīdas sausas, gumijas masāžas vanniņas Beurer kājiņas nodrošinās stabilitāti un nekur neslīdēs. Masāžas vanniņa ideāli piemērota kā lielām, tā arī mazām pēdām, tādēļ par to var priecāties visa ģimene.

Beurer ir „izgatavots Vācijā” sinonīms. Visa Beurer komforta preču produkcija bez jebkādiem izņēmumiem tiek izveidota un ražota tikai Vācijā. No 1919. g. Beurer tiek uzskatīts par komforta un masāžas preču flagmani Eiropā. Visa Beurer produkcija, tai skaitā arī masāžas vanniņas, tiek izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem, ievērojot stingras kvalitātes prasības. Tādēļ masāžas vanniņas ir ne tikai komfortablas un uzticamas, bet arī ilgmūžīgas. Tomēr tās joprojām ir saglabājušas saprātīgu cenu. Par to Beurer praktiski katru gadu laimē prestižākos apbalvojumus Eiropā. Priecājamies, ka varam piegādāt Beurer masāžas vanniņas jums.

Tagad pasūtot Beurer masāžas vanniņu, 1–2 darba dienu laikā jau varēsiet par to priecāties savās mājās. Atslābinoša pēdu masāža ir lieliska dāvana mājās, kurās novērtē kvalitāti un omulīgumu.

Nav atsauksmju