Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Beurer shiatsu masāžas sēdeklis MG295
250,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Beurer shiatsu masāžas sēdeklis MG295

Garantējam labāko cenu un ātru piegādi visā Latvijā. Masāžas sēdeklis Beurer MG295 – masētājs mugurai un kaklam ar 3 D muguras dziļummasāžas funkciju. Tas ir populārākais Vācijas masāžas sēdeklis, kas sagaidīja daudz vislabāko atsauksmju par kvalitāti un lieliski veiktu muguras un kakla masāžu. Masētāju veido četras shiatsu masāžas galviņas un divi masāžas pirksti. Šī vienkārši vadāmā masāžas sēdekļa funkcijās ir iekļauta arī griežamo kustību, punktu regulējama augstuma shiatsu kakla masāža. It sevišķi patīkami ziemā ir tas, ka MG295 ir sildīšanas funkcija, tādējādi masāža vēl dziļāk sasniedz jūsu muguras muskuļus.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Beurer shiatsu masāžas sēdeklis MG295
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Beurer
Modelis
Beurer MG 295 black
Skrituļdēlis izgatavots
Vācijā
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Jauda
60 W
Augstums
universal
Instrukcija
Ir
Instrukcija
+
Vadības pults
Masāžas zonu izvēle
Vai drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā?
Taimeris
Ir
Vai var pakārt uz pakaramā?
Vai to var lietot bez sēdēšanas paliktņa?
Viegli piestiprināms
Masāžas sēdekļa materiāls
Muguras skenēšanas funkcija pirms masāžas
Nav
Masāžai
Atpakaļ, kaklu un pleciem

Populārākais Vācijā ražotais masāžas sēdeklis Beurer MG295 kaklam un mugurai.

Beurer MG 295 Shiatsu (Japānas masāžas veikšanas tehnika) masāžas sēdeklis ir populārākā izvēle, izvēloties kvalitatīvu masētāju mugurai un kaklam. Masētājs viegli piestiprināms uz krēsla vai dīvāna, un tā forma lieliski pieglaužas jūsu mugurai un kaklam, tādēļ jutīsities patīkami pat vēl neieslēdzis masāžu.

Sēdeklis masāžai Beurer MG295 veic pat 5 dažādus masāžas veidus, tādēļ varat izvēlēties starp stipru un atslābinošu shiatsu, punktu masāžu, pār visu muguru pārejošā rullēšanas masāža un vibrācijas masāžas funkcijas. Ne tikai jūs viegli atradīsiet ērtāko un patīkamāko masāžas programmu – universālumu novērtēs arī visa jūsu ģimene un viesi. Ja jūsu mājās vieniem patīk stipra, bet citiem maiga masāža ar Beurer MG295 tas neradīs nekādas problēmas, universālā masāžas ierīce būs ļoti labs draugs visiem, kas sniegs baudu.

Tāpat ir ļoti svarīgi, ka šim Vācijā ražotajam masāžas sēdeklim ir sildīšanas funkcija. To varat jebkurā brīdī ieslēgt vai izslēgt neatkarīgi no izvēlētās masāžas programmas. Sildīšanas funkcija ļauj muguras un kakla masāžai kļūt vēl efektīvākai un patīkamākai. Dziļākas masāžas labums, ko sniegs ne tikai patīkamas sajūtas bieži nogurušajiem un pārāk maz mūsu novērtētajiem muguras muskuļiem, mugurkaulam vai kaklam, masētājs pats no sevis kļūs par veselības un reizē arī kvalitatīvas atpūtas simbolu jūsu mājās. Vienlaicīga muguras un kakla sildīšana aukstās sezonas laikā ir neaizstājama. Ja vasarā tas patiesi nav nepieciešams, lai gan patīkama funkcija – ziemā masāžas sēdeklis, kas nesilda ir kā Ziemassvētki bez sirsnīgām dāvanām!

Divi rotējoši masāžas pirksti un 4 shiatsu masāžas galviņas ar 3 D rockets tehnoloģiju griežas un kustēdamās apņem visu jūsu muguru un kaklu. Elektriskais masāžas sēdeklis ir ļoti universāls un plaši pielietojams un vienlaikus ļoti vienkāršs lietošanā. No pieredzes jums garantējam, ka jau pēc pirmās apsēšanās visu viegli sapratīsiet un viegli izmantosiet. Pat seniori vai mazi bērni pratīs ieslēgt sēdekli un izvēlēties vēlamo masāžu, izmantojot pulti, kur komandas ir viegli saprotamas un loģiskas, spiežot plusa vai mīnusa pogu varēsiet izvēlēties sev tīkamo masāžas intensitāti. Tā ir droša, laika pārbaudīta, daudz prestižus apbalvojumus un kvalitātes sertifikātus ieguvusi ierīce – tādēļ tā ir viena no kvalitatīvākajām, patīkamākajām un drošākajām masāžas sēdekļa izvēlēm ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.

Beurer MG295 ideāli masāžas mirkļi vienlaikus atbrīvo saspringtos muguras un kakla muskuļus. Masāžas sēdekli viegli novietot praktiski uz jebkura krēsla vai citas ērtas virsmas. Masētājs ideāli derēs un tajā jūs jutīsities patīkami. Kad pabeigsiet masāžas seansu, to varat vienkārši iekārt skapī vai palikt zem gultas. Tāpat ir svarīgi, ka kvalitatīvu velūra audumu var viegli noņemt un mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā, tādēļ vienmēr būsiet drošs, ka jums ir tīrs un higiēnisks masētājs.

Beurer MG295 sēdekli masāžai varat izvēlēties melnā krāsā vai krēmkrāsā.

Beurer masāžas sēdeklis ir augstākās kvalitātes standartiem atbilstoša izvēle, kas sagaidījusi lieliskas atsauksmes kā no profesionāļiem, tā no lietotājiem visā pasaulē. Borvus.lv komanda tāpat pievienojas pie Beurer MG295 rekomendētājiem – paši izmēģinājām un lietojot varam tikai apstiprināt, ka visas atsauksmes un uzslavas ir pelnītas. Šis sēdekļa pamatuzdevums ir muguras masāža, taču tas izceļas arī ar to, ka ideāli masē plecus un kakla rajonu, kas ir ļoti labi.

Kādēļ ir tā vērts izvēlētie Beurer? Pirmkārt, 100 % Vācijas kvalitātes, no mazākās skrūvītes, montēšanas līdz dizainam un ergonomiskumam – viss izdarīts tikai Vācijā, ievērojot stingrāko ražošanas kontroli. Izvēle tikai no labākajiem materiāliem un orientācija uz kvalitāti. Sēdeklis kļūst par solīdu un ilgmūžīgu izvēli, kura, atšķirībā no tirgū tik ļoti izplatītajiem Ķīnā ražotajiem sēdekļiem, sniedz baudījumu, nevis rūpes, un kura vienmēr būs pāris soļus priekšā kvalitātes un uzticamības jomā.

Beurer jau 100 gadus ražo augstākās kvalitātes komforta tehniku mājām. Beurer masētāji ir laimējuši daudzus apbalvojumus par funkcionalitāti, dizainu un masāžas kvalitāti. Ir patīkami informēt, ka Beurer MG295 masāžas sēdeklis tagad ir pieejams par vēl labāku cenu.

Kas ir SHIATSU masāža? Shiatsu masētāji imitē Japānas masāžas meistaru veikto spiešanu ar pirkstiem un plaukstām. Tā ir tūkstoš gadu laikā izkopta tehnika, kas ļauj veikt gan maigu, gan arī stipru masāžu, kas atslābinās muskuļus. Tā ir ļoti populāra tehnika, lai gan nosaukums var skanēt mazliet eksotiski, taču pēc būtības, ja jums mājās veic labu masāžu, tad ļoti ticams – tā būs tieši shiatsu tehnika (lai arī nosaukumu nezinām). Viegla stiepšana un spiešana ļauj uzlabot asins cirkulāciju, kas atbrīvo un noņem visas nepatīkamās rūpes un sajūtas no jūsu muguras, kakla un pleciem. Beurer MG295 ir perfekts shiatsu masāžas sēdekļa paraugs, kas palīdzēs jums atbrīvoties, sniegs enerģiju un atgriezīs dabisko vieglumu un balansu jūsu ķermenī.

Beurer MG295 komplektācijā atradīsiet:

1 x Beurer MG295 masētāju;
1 x Beurer MG295 masāžas sēdekļa pārvalku;
1 x Beurer MG295 masētāja vadības pulti.

Beurer masētāji atrodas mūsu noliktavā, tādēļ piegādājam 1–2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas visā Latvijā.

Tāpat varat izvēlēties no plaša norēķināšanās veidu loka. Varat maksāt skaidrā naudā piegādes laikā, varat maksāt ar bankas pārskaitījumu vai masētājus iegādāties uz nomaksu.

Ja jums rodas vairāk jautājumu par masāžas sēdekļiem – vienmēr lūdzam griezties pie mums. Patiesi esam izmēģinājuši katru modeli un ar prieku ieteiksim, kurš variants vislabāk atbilstu jūsu vajadzībām.

Nav atsauksmju