Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
Philips OneBlade QP6510/20 Pro - One Blade 12 garumu precīzās ķemmes
70,00 €
54,00 €
Jūs ietaupāt 16,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Philips OneBlade QP6510/20 Pro - One Blade 12 garumu precīzās ķemmes

Philips One Blade Pro QP6510/20 - apgriež, aplīdzina, skuj jebkura garuma matus. Philips OneBlade ir revolucionārs, jauns hibrīdais bārdas veidotājs, ar kuru var apgriezt, skūt un veidot precīzas līnijas un malas jebkura garuma matiem. Vairs nav nepieciešamas vairākas darbības un vairāki instrumenti. Ar OneBlade var paveikt visu.

Apgriež, aplīdzina, skuj Jebkura garuma matiem 12 garumu precīzās ķemmes (0,5 – 9 mm) Uzlādējams, mitrai un sausai lietošanai

Philips One Blade Pro QP6510/20 OneBlade garantija 2 gadi

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Philips OneBlade QP6510/20 Pro - One Blade 12 garumu precīzās ķemmes
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Philips
Modelis
Philips OneBlade PRO QP6510/20
Garantija
24 mēneši
Instrukcija
Ir
Krāsa
melna
Aksesuāri
Philips One Blade accessories
Baterijas indikators
+
Sertificēta kvalitāte
To var dezinficēt
+
Komplekts
-
Skūšanās galviņas (gab.)
1
Galviņa mazgājama ar ūdeni
Uzlādes indikators
+
Bezvadu skūšanās, griešanas ilgums (min)
60 min
Uzlādes statīvs
-
Skuvekļa tips
Razor
Uzlādes ilgums (st.)
1h
Mikrovibrācijas minūtē
12000
Baterija
Litija baterija
Braun skuveklis series
One Blade

Philips One Blade Pro QP6510/20 OneBlade

Unikāla OneBlade tehnoloģija - Philips OneBlade ir jauna revolucionāra tehnoloģija, kas izstrādāta sejas apmatojuma veidošanai un ķermeņa kopšanai. Ar to var apgriezt, aplīdzināt un noskūt jebkura garuma matiņus. Tā divējādā aizsardzības sistēma — pārklājums labai slīdamībai apvienojumā ar noapaļotiem galiem — padara skūšanos vieglāku un ērtu. Skūšanas tehnoloģija ietver ātru griezēju (200 reizes sekundē), tāpēc tas ir efektīvs, arī skujot garākus matiņus.

Apgrieziet īsāk - Apgrieziet bārdu vienmērīgā garumā, izmantojot komplektā iekļauto regulējamo precīzo ķemmi. Izvēlieties vienu no 12 fiksētajiem garuma iestatījumiem, iegūstot vēlamo izskatu — vieglu ēnojumu kā plkst. 5 no rīta, īsus rugājus vai garāku bārdu.

Aplīdziniet - Izveidojiet precīzas malas, pateicoties divpusējam asmenim. Jūs varat veikt skūšanu jebkurā virzienā, lai iegūtu lielisku rezultātu un redzētu ikvienu nogriezto matiņu. Izveidojiet savu stilu dažās sekundēs!

Noskujiet - OneBlade neskuj tik tuvu ādai kā tradicionālie asmeņi, tāpēc āda ir pasargāta. Virziet ierīci pretēji matiņu augšanas virzienam un viegli noskujiet jebkura garuma matiņus.

Sekošana kontūrai - OneBlade pielāgojas sejas kontūrām, tāpēc jūs varat efektīvi un ērti apgriezt un noskūt bārdu jebkurā sejas daļā.

Izveidojiet precīzas malas un asas līnijas ar divpusējo asmeni

OneBlade pielāgojas jūsu sejas kontūrām, ļaujot efektīvi un ērti noskūt visas zonas. Izmantojiet divpusējo asmeni, lai izveidotu malas un precīzas līnijas, virzot asmeni jebkurā virzienā.

Precīzajai apgriešanas ķemmei ir 12 garuma iestatījumi (0,5 līdz 9mm) - Universālā precīzā apgriešanas ķemme nodrošina garuma iestatījumus no 0,5 mm līdz 9 mm, lai jūs varētu izveidot līdzenu griezumu tieši vēlamajā garumā.

Izturīgs OneBlade - Asmeņi ir paredzēti ilgstošai veiktspējai. Lai veiktspēja būtu optimāla, katrs asmens jāmaina tikai reizi 4 mēnešos*. Nomaiņa ir vienkārša un neprasa piepūli.

Mitrai un sausai skūšanai - OneBlade ir ūdensizturīgs, tāpēc to ir viegli tīrīt: vienkārši noskalojiet to zem krāna. Jūs varat skūties ar vai bez putām — kā vēlaties.

LED lampiņa norāda akumulatora statusu - Pārliecinieties, ka OneBlade ir vienmēr gatavs lietošanai, pārbaudot akumulatora indikatoru. Lietošanas laikā tas brīdina, ja ir zems akumulatora līmenis un, pievienojot kontaktligzdai, rāda uzlādes progresu.

60 min litija jonu akumulators - Uzlādējams litija jonu akumulators nodrošina 60 minūtes ilgu nepārtrauktu lietošanas jaudu pēc 1 stundu ilgas uzlādes.

Nav atsauksmju