Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
Philips OneBlade QP2520/20 - One Blade 3 uzspraužamas rugāju ķemmes
40,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Philips OneBlade QP2520/20 - One Blade 3 uzspraužamas rugāju ķemmes

Philips OneBlade QP2520/20 - apgriež, aplīdzina, skuj jebkura garuma matus. Philips OneBlade ir revolucionārs, jauns hibrīdais bārdas veidotājs, ar kuru var apgriezt, skūt un veidot precīzas līnijas un malas jebkura garuma matiem. Vairs nav nepieciešamas vairākas darbības un vairāki instrumenti. Ar OneBlade var paveikt visu.

Apgriež, aplīdzina, skuj Jebkura garuma matiem 3 gab. uzspraužamas rugāju ķemmes Uzlādējams, mitrai un sausai lietošanai

Philips One Blade QP2520/20 garantija 2 gadi

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Philips OneBlade QP2520/20 - One Blade 3 uzspraužamas rugāju ķemmes
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Philips
Modelis
Philips OneBlade QP2520/20
Garantija
24 mēneši
Instrukcija
Ir
Krāsa
Green Silver
Aksesuāri
Philips One Blade accessories
Baterijas indikators
+
Sertificēta kvalitāte
To var dezinficēt
+
Komplekts
-
Skūšanās galviņas (gab.)
1
Galviņa mazgājama ar ūdeni
Uzlādes indikators
+
Bezvadu skūšanās, griešanas ilgums (min)
45 min
Uzlādes statīvs
-
Skuvekļa tips
Razor
Uzlādes ilgums (st.)
8h
Mikrovibrācijas minūtē
12000
Baterija
Ni-MH
Braun skuveklis series
One Blade

Philips OneBlade QP2520/20

Unikāla OneBlade tehnoloģija - Philips OneBlade ir jauna revolucionāra tehnoloģija, kas izstrādāta sejas apmatojuma veidošanai un ķermeņa kopšanai. Ar to var apgriezt, aplīdzināt un noskūt jebkura garuma matiņus. Tā divējādā aizsardzības sistēma — pārklājums labai slīdamībai apvienojumā ar noapaļotiem galiem — padara skūšanos vieglāku un ērtu. Skūšanas tehnoloģija ietver ātru griezēju (200 reizes sekundē), tāpēc tas ir efektīvs, arī skujot garākus matiņus.

Apgrieziet īsāk - Apgrieziet bārdu līdz precīzam rugāju garumam, izmantojot vienu no 3 komplektā iekļautajām rugāju ķemmēm. 1 mm vieglam ēnojumam kā plkst. 5 no rīta, 3 mm īsiem rugājiem un 5 mm gariem rugājiem. 

Aplīdziniet - Izveidojiet precīzas malas, pateicoties divpusējam asmenim. Jūs varat veikt skūšanu jebkurā virzienā, lai iegūtu lielisku rezultātu un redzētu ikvienu nogriezto matiņu. Izveidojiet savu stilu dažās sekundēs!

Noskujiet - OneBlade neskuj tik tuvu ādai kā tradicionālie asmeņi, tāpēc āda ir pasargāta. Virziet ierīci pretēji matiņu augšanas virzienam un viegli noskujiet jebkura garuma matiņus.

Sekošana kontūrai - OneBlade pielāgojas sejas kontūrām, tāpēc jūs varat efektīvi un ērti apgriezt un noskūt bārdu jebkurā sejas daļā.

Izveidojiet precīzas malas un asas līnijas ar divpusējo asmeni - OneBlade pielāgojas jūsu sejas kontūrām, ļaujot viegli un ērti apgriezt un noskūt visas zonas. Izmantojiet divpusējo asmeni, lai izveidotu malas un precīzas līnijas, virzot asmeni jebkurā virzienā.

3 uzspraužamas rugāju ķemmes (1, 3, 5 mm) līdzeniem rugājiem - Piestipriniet vienu no uzspraužamajām ķemmēm, lai iegūtu līdzenus rugājus vēlamajā garumā.

Izturīgs OneBlade - Asmeņi ir paredzēti ilgstošai veiktspējai. Lai veiktspēja būtu optimāla, katrs asmens jāmaina tikai reizi 4 mēnešos*. Nomaiņa ir vienkārša un neprasa piepūli.

Mitrai un sausai skūšanai - OneBlade ir ūdensizturīgs, tāpēc to ir viegli tīrīt: vienkārši noskalojiet to zem krāna. Jūs varat skūties ar vai bez putām — kā vēlaties.

Ilga akumulatora darbība - Uzlādējams akumulators nodrošina 45 minūtes ilgu nepārtrauktu veiktspēju pēc 8 stundu uzlādes.

Nav atsauksmju