Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>>Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Ātrā piegāde
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500
1 400,00 €
1 350,00 €
Jūs ietaupāt 50,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500

Pasaulē labākā sulu spiede! Ne tikai ar savu dizainu, bet arī ar izciliem rezultātiem neuzvarama sulu spiežu līdere. Tā ir kā Rolls Royce starp sulu spiedēm.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Lēnā sulu spiede Angel Juicer 5500 mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Lēnā sulu spiede Angel Juicer Angelia 7500 ir izgatavota no nerūsējošā tērauda SUS304 (18-8).

Pateicoties lielam spiešanas spēkam (3 zirgspēki), izspiež sulu ne tikai no augļiem, dārzeņiem, ogām, bet arī no riekstiem un graudaugu produktiem. Unikālā spiešanas tehnoloģija sulās saglabā vērtīgās īpašības. Lēnā sulu spiede Angel Juicer neapšaubāmi ir progresīvākā un kvalitatīvākā sulu spiede, kas ļaus jums brīvi izbaudīt vitamīnu kokteiļus un rotās katras saimnieces virtuvi

Unikāla 3 pakāpju divu skrūvju lēnās spiešanas sistēma

Lēnajai sulu spiedei Angel Juicer ir unikāla divu skrūvju lēnās spiešanas tehnoloģija, kas pašlaik ir visprogresīvākā pasaulē. Pateicoties šai tehnoloģijai, sulas nezaudē savas uzturvielas. Pirmajā spiešanas posmā biezais skrūves gals sasmalcina augļus, tos beržot un maļot, jau šajā posmā tiek izspiesti līdz pat 60 % sulas.

Otrajā posmā spiešanas skrūves izmanto ievērojami lielāku spēku un no sasmalcinātās masas sulas vienkārši tiek izgrieztas, tādēļ tiek izspiests līdz pat 90 % sulas. Trešajā posmā izspaidus, kuros ir mazliet sulas, ar pašu lielāko spēku vienkārši presē līdz brīdim, kamēr vairs tajos nepaliek ne pilītes sulas. Viss nonāk jūsu glāzē, tādēļ varat būt pilnīgi pārliecināti, ka augļus un naudu to iegādei, neizsviedāt vējā. Salīdzinājumā ar parastajām sulu spiedēm, šī lēnā divu skrūvju sulu spiede Angel Juicer izspiež līdz divām reizēm vairāk sulas un izspiesto augļu, dārzeņu vai ogu sulās saglabājas līdz pat piecām reizēm vairāk vitamīnu un minerālvielu.

Divu skrūvju sulu spiede griežas par 82 apgriezieniem minūtē ātrāk un ir pietiekami jaudīga, lai perfekti izspiestu sulu ne tikai no augļiem un dārzeņiem, bet pat arī no riekstiem vai egles skujām. Lēnā sulu spiede Angel Juicer garantē ne tikai maksimālu sulas daudzumu, bet arī vitamīniem un minerālvielām piesātinātas sulas.

Izturīga nerūsējošā tērauda konstrukcija

Lēnās sulu spiedes Angel Juicer skrūves izgatavotas no nerūsējošā tērauda SUS304 un to konstrukcijā nav nekādu plastmasas detaļu. Nerūsējošais tērauds apstrādāts ļoti precīzi, bet manuālā salikšana garantē augstāko kvalitāti. Lēnā sulu spiede kalpos ne vienu vien gadu un priecēs jūsu ģimeni ar garšīgām, vitamīnu bagātām sulām.

Liela jauda
Lēnā sulu spiede Angel Juicer – tā ir līdz pat smalkākajai detaļai pārdomāta konstrukcija, kas izceļas ar ilgmūžīgumu, un jaunās paaudzes motors ļauj attīstīt neticamu spiešanas spēku (3 ZS). Motora reduktora zobrati ir izgatavoti no īpaša SCM4 sakausējuma, ko izmanto automobiļu reduktora kustīgajās daļās un ko raksturo īpaši augsta izturība, kā arī precizitāte.

6 drošības līdzekļi
Angel Juicer divu skrūvju sulu spiede ir ne tikai kvalitatīva, bet arī droša, tai ir:

Temperatūras indikators; Termiskā motora aizsardzība pret pārkaršanu; Reduktora aizsardzība, kas atslēdz sulu spiedes vārstu no motora, ja sulu spiede nedarbojas; Galvenais (sprieguma atslēgšanas) slēdzis, kas atrodas sulu spiedes galā; Papildu izolācija, kas atrodas zem korpusa, aizsargā pret elektroenerģijas noplūdi; Papildu hermētiska vadības paneļa aizsardzība.

Sulu spiede nedarbojas, ja nav uzlikts sulu spiedes korpuss (pat tad, ja nospiesta START poga ), tāpēc tā ir pilnīgi droša.

Maksimālā izspiešana

Labākā sulu spiede ir tā, kas var, izspiezdama augļus, dārzeņus un citus dabas labumus līdz  pēdējai lāsītei, saglabāt to uzturvielas un vitamīnus. Lēnā sulu spiede Angel Juicer ir tieši tāda unikālās trīspakāpju izspiešanas un divu skrūvju tehnoloģijas dēļ.

Angel Juicer sulu spiede kā F-1 bolīds jūsu virtuvē, jo tā izceļas ar īpaši lielu jaudu (3 zirgspēki), tāpēc jūsu viedoklis par sulu spiedēm pilnībā mainīsies. Ja jūs domājat, ka sulu varat spiest tikai no augļiem vai dārzeņiem, tad šī lēnā sulu spiede bez grūtībām spiedīs pat arī graudaugu kultūras – graudus, klijas, pieveikt riekstu tai ir tīrais nieks.

Ģenialitāte vienkāršībā

Visi komponenti, kas ir saskarē ar sulu, izgatavoti no AISI 304 nerūsējošā tērauda. Tātad jūsu spiestie produkti nenonāks saskarē ar plastmasas, silikona un citām sintētiskām daļām. Jūs varēsiet baudīt dabiskas sulas, kas nav piesārņotas ne ar kādiem toksīniem vai mikroorganismiem, kas ir īpaši svarīgi tiem, kuri rūpējas par savu un savas ģimenes un tuvinieku labklājību. 

Divu skrūvju sulu spiedes Angel Juicer konstrukcijā ir mazāk detaļu nekā jebkurā citā līdzīga veida sulu spiedē. Jums nevajadzēs smērēt rokas, lai nomainītu sietiņus un citas detaļas, ja jūs iedomājaties spiest zaļumus, burkānus vai sila ogas. Šī sulu spiede tiek galā ar visu, tādēļ ātri un bez lielām pūlēm varēsiet baudīt paši un pacienāt citus ar augļu vai dārzeņu kokteili.

Rotājums virtuvē
Starp citu, neskatoties uz lēnās sulu spiedes iespējām, jūs varat nebaidīties, ka tā jūsu virtuvi piebāzīs un izskatīsies kā no pagātnes atceļojis krāms. Tās dizainā ir pieklusināts modernisms, kas  lieliski izskatīsies kā klasiskajā Provansas stila virtuvē, tā modernos bēniņos. Bet, ja jūs vēlaties vēl vairāk iespēju, vienmēr varat iegādāties slēgtu vai ar retu sietiņu korpusu. Rets sietiņš lieliski kalpos, ja vēlēsieties izspiest sulas no ļoti mīkstiem augļiem – banāniem, arbūziem vai ogām. Tikmēr slēgts korpuss jūsu sulu spiedi padarīs par smalcinātāju. Tādējādi tā ir ne tikai sulu spiede, bet arī smalcinātājs vienā.

Nav atsauksmju