Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>>Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver
Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver
Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver
Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver
Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver
Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver
529,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Lēnā sulu spiede Hurom-HH 2G Silver

Bez ierunām tā ir labākā vertikālās dzenskrūves sulu spiede ar sulas biezuma regulatoru un dubulto skrūvi.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Hurom-HH 2. paaudzes lēnā sulu spiede  – spiež sulu no augļiem un dārzeņiem labāk par jebkuru citu sulu spiedi. Otrās paaudzes lēnās spiešanas tehnoloģija SST™ (Slow Squeezing Technology) nodrošina vēl labāku sulas daudzumu un vēl tīrāku un veselīgāku sulu.

Otrās paaudzes lēnās spiešanas tehnoloģija SST™

Lai gan no ārpuses šī sulu spiede gandrīz neatšķiras no HH-700 modeļa, iekšā slēpjas lieli uzlabojumi. Uzlabots indukcijas motors un pavisam jauna otrās paaudzes lēnās spiešanas tehnoloģija nodrošina vēl labākus sulas spiešanas rezultātus. Tagad sulu spiešanas skrūve griežas gandrīz divreiz lēnāk nekā iepriekš un tādā veidā svaigi spiestajās sulās tiek saglabāts vairāk vitamīnu un minerālvielu. Turklāt mazāki apgriezieni samazina sulu spiedes radīto skaņu un vēl vairāk palielina tās uzticamību un ilgmūžību.

 

Dubultā sulu spiešanas skrūve                       

Lai gan sulu spiešanas skrūve rotē lēnāk nekā iepriekš, sulu spiešanas skrūve sulas nespiež lēnāk (varbūt pat nedaudz ātrāk). Tas tiek panākts, pateicoties dubultajai skrūvei, produkti tiek „košļāti” mazākiem gabaliņiem un vēl labāk berzti caur sietu.

Vairāk caurspīdīgu sulu, vieglāk tīrīt
Līderi velta lielu uzmanību detaļām. Tāpēc lēno sulu spiežu līderis, uzņēmums Hurom katru sulu spiedes daļu uzlabo līdz pilnībai, līdz kamēr tiek sasniegts lielisks rezultāts.

Sietiņš, kas bija iepriekšējos modeļos, ir aizstāts ar jaunu, kura caurumiņi ir vēl mazāki, bet to ir vairāk. Šis sietiņš ir vieglāk izmazgājams, un izspiestajās sulās praktiski vairs nav jūtamas saberztas un izspiestas smalkas produktu daļiņas.

Sulu spiedi Hurom HH 2G droši var rekomendēt cilvēkiem, kuriem patīk spiest sulu no zaļumiem un lapu dārzeņiem. Sietiņš ar tiem neaizsprostojas un lieliski izspiež sulu.

Regulējiet sulu biezumu pats
Hurom HH 2G – ir pirmā vertikālā lēnā sulu spiede, kurai ir izspaidu regulators. Sulu spiede sulu spiež vēl efektīvāk – regulatoru pilnībā aiztaisot, vislabāk tiks spiesta sula no burkāniem vai citiem cietiem produktiem, bet, regulatoru pilnībā atverot, varēsiet baudīt apelsīnu sulu ar biezumiem.

Salikt sulu spiedi kļuva vieglāk un ātrāk
Pirmajā mirklī varētu likties, ka mainījusies tikai sulas trauka forma, tomēr patiesībā Hurom izveidoja otrās paaudzes lēnās spiešanas tehnoloģiju, tādēļ bija nepieciešams uzlabot visas sulu spiedes daļas. Tagad sulu spiedes salikšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka, jo nevajag mērķēt uz salikšanas punktiem uz sietiņa un uz sulu trauka. Secīgi saliekot daļas un tās mazliet pagrozot – tās ātri atrod savu vietu pašas.

Radīta un izgatavota ar mīlestību
Komplektācijā atradīsiet tādus patīkamus piederumus kā statīvu sulu spiedes daļu salikšanai pēc mazgāšanas, plastmasas sulu trauka un produktu padeves atveru vāciņus, kas aizsargā no putekļiem. Šie piederumi tikai pierāda, ka uzņēmums Hurom sulu spiedes izstrādā un izgatavo ar mīlestību un lielu uzmanību katram, kurš to izmantos.

Sulu spiede un blenderis vienā

Jaunās paaudzes sulu spiešanas tehnoloģija nesasmalcina  augļus vai dārzeņus ar asiem metāla asmeņiem, tāpēc sula saglabā savu dabisko krāsu un garšu, nenoslāņojas. Aizverot sulu spiedes sulu vārstu, izspiediet sulu no vairākiem produktiem un iegūsiet lielisku kokteili. Jūsu sulu spiede jums kalpo kā blenderis.

Nav atsauksmju