Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>>Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
Lēnā sulu spiede Hurom HH-700
479,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Lēnā sulu spiede Hurom HH-700

Lielisks dizains un funkcionalitāte. Tā ir populārākā Hurom lēnā sulu spiede pasaulē.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Lēnā sulu spiede Hurom-HH – ierīce, kas apvieno jaunākās tehnoloģijas, solīdu dizainu un funkcionalitāti. Tas ir ļoti populārs Hurom modelis, kas piedzīvojis veiksmi visā pasaulē. 

Lēnas spiešanas tehnoloģija

Atšķirībā no tradicionālajām sulu spiedēm, Hurom-HH sulu spiedē iestrādāta Hurom uzņēmuma izveidotā lēnā spiešanas tehnoloģija SST™ (Slow Squeezing Technology). Dzenskrūve, kas griežas ar ātrumu 76 apgriezieni minūtē, nesagriež augļus vai dārzeņus, bet vienkārši no tiem sulu izspiež. Svaigi spiestas sulas vienmēr būs dabīgā krāsā, garšīgas un pilnas ar vitamīniem un minerālvielām, kas nepieciešamas veselības uzturēšanai.

Atzīta un apbalvota
Ne bez iemesla klienti visā pasaulē ir tā iecienījuši šo Hurom sulu spiedi. Tā ir ieguvusi ne vienu vien apbalvojumu un tika atzīta par labāko savā kategorijā par dizainu, iestrādātajām inovācijām.

Ļoti ērti izmantot
Hurom-HH lēnajā sulu spiedē tīrību un funkcionalitāti nodrošina sulas vārsts. Nekādas pilēšanas sulu spiešanas laikā, nekādu iespēju sulu spiedē iekļūt svešķermeņiem vai mikroorganismiem. Pateicoties tam pašam sulas vārstam, sulu spiedes izskalošana būs ātra un vienkārša.

Speciāli šim Hurom modelim izveidots pilnīgi jauns sulas trauks, kas ir lielāks nekā iepriekšējie, un tajā ietilpst pat 0,5 litri sulas. Priekšējā sulas trauka daļā ir mērījumu skala, tādēļ lietošana būs vēl vieglāka.

Svarīgākais – drošība un ērtums
Uzņēmums Hurom izvirza saviem izstrādājumiem visaugstākās drošības prasības. Hurom sulu spiedes ieslēdzas tikai tad, kad tās ir pareizi saliktas, to padeves atveres izmērs ir tāds, lai nebūtu iespējams ievietot roku vai pirkstu, sulu spiedes korpuss izolē elektroenerģijas noplūdes risku. 

Risinot drošības, funkcionalitātes un ērtuma jautājumus, lielisku darbu paveica dizaineri. Viņi ne tikai izveidoja vispārēji atzītu solīda dizaina sulu spiedi, bet arī nodrošināja drošību un ērtu lietošanu. Šo sulu spiedi ir daudz vieglāk pacelt, jo ir izveidots rokturis korpusā ar paslēptu dzesēšanas funkciju.

Sulu spiede un blenderis vienā

Jaunās paaudzes sulu spiešanas tehnoloģija nesasmalcina augļus vai dārzeņus ar asiem metāla asmeņiem, tāpēc sula saglabā savu dabisko krāsu un garšu, nenoslāņojas. Aizverot sulu spiedes sulu vārstu, izspiediet sulu no vairākiem produktiem un iegūsiet lielisku kokteili. Jūsu sulu spiede kalpo jums kā blenderis.

Gan sulām, gan biezeņiem
Hurom sulu spiedes komplektācija ir kļuvusi vēl bagātāka. Ar parasto sietu, kuram ir smalki caurumi, jūs izspiedīsiet caurspīdīgu sulu, bez jebkādiem piemaisījumiem un nogulsnēm no augļiem vai dārzeņiem, vai citiem produktiem. Sietiņš ar lieliem caurumiem kalpos, spiežot ogu biezeņus, gatavojot pārtiku zīdaiņiem vai vienkārši radoši saimniekojot virtuvē.

Nav atsauksmju