Zvans
Rakstiet uz
>Taukvāres katls

Taukvāres katls

Maldīgi ir domāt, ka taukvāres katlā var pagatavot tikai frī kartupeļus, – šajā ierīcē var gatavot arī citus ēdienus. Tajā var gatavot zivi, kotletes rīvmaizē, dārzeņus mīklā un pat cept banānus. Taukvāres katla liela priekšrocība ir tā, ka salīdzinājumā ar cepšanas procesu pannā tauki nesprakšķ pa visu virtuvi, un mājā daudz mazāk jūtams cepta ...

Maldīgi ir domāt, ka taukvāres katlā var pagatavot tikai frī kartupeļus, – šajā ierīcē var gatavot arī citus ēdienus. Tajā var gatavot zivi, kotletes rīvmaizē, dārzeņus mīklā un pat cept banānus. Taukvāres katla liela priekšrocība ir tā, ka salīdzinājumā ar cepšanas procesu pannā tauki nesprakšķ pa visu virtuvi, un mājā daudz mazāk jūtams cepta ēdiena aromāts.

Kārtot pēc
AKCIJA

Holandē ražots nerūsējošā tērauda taukvāres katls Tristar FR...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
47,00 €
38,00 €
AKCIJA

Fritēšanas katls ir paredzēts nelielu frī kartupeļu porciju...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
39,00 €
34,00 €
AKCIJA

Dubultais taukvāres katls Tristar FR-6937 – šis unikālais...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
79,00 €
69,00 €

Jaudīgs, ietilpīgs un viegli tīrāms taukvāres katls Tristar...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
49,00 €
Rādīt 1 - 4 no 4 vienības

Taukvāres katls ir lieliska ierīce, kas paredzēta ēdiena gatavošanai mājās. Taukvāres katla cena ir atkarīga no tā izmēra, funkcijām un izskata (stila). Ir trīs galvenie taukvāres katlu veidi: taukvāres katli ar aiztaisāmu vāku, taukvāres katli bez vāka un rotējošie taukvāres katli.
Taukvāres katli ar aiztaisāmu vāku ir ļoti populāri lietošanai mājās, jo cepšana tajos ir drošāka nekā parastajā pannā. Tā kā šiem katliem ir vāki, jums nav jāuztraucas par apkārt sprakšķošo eļļu. Šī tipa taukvāres katliem parasti ir filtrs, kurš ir ilgstoši lietojams vai arī ir jāmazgā. Šiem taukvāres katliem ir arī groziņš, kuru var nolaist vai pacelt, neatverot vāku. Lielākajai daļai taukvāres katlu ir lodziņš, lai jūs varētu droši apskatīt to, kas notiek iekšpusē. Visiem taukvāres katliem ir indikators, kas informē lietotāju, kad eļļa ir pietiekami karsta cepšanai.
Taukvāres katli bez aizverama vāka vairāk līdzinās miniatūrām uzkodu gatavošanas ierīcēm. Šī tipa taukvāres katli darbojas tieši tāpat kā taukvāres katli ar aizveramu vāku, tiem vienkārši nav vāka. Parasti šie taukvāres katli ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, un, lai gan to dizains ir ļoti vienkāršs, tomēr tīrīšana nepieciešama mazākam skaitam daļu.
Rotējošie taukvāres katli patērē uz pusi mazāk eļļas nekā parastie taukvāres katli. Taukvāres katla iekšpusē esošais grozs rotē cauri karstajai eļļai, nevis ir iegremdēts tajā visu laiku, tāpēc nepieciešams mazāks daudzums eļļas. Tas nozīmē, ka attiecīgi jāsasilda mazāk eļļas, tāpēc katls ātrāk uzkarst līdz ēdiena gatavošanai vajadzīgajai temperatūrai. Šī tipa taukvāres katliem arī ir aiztaisāms vāks, filtrs un lodziņš.
Visu taukvāres katli jauda parasti ir no 1800 līdz 2200 vatiem. Jaudīgākie modeļi ātrāk uzkarsē eļļu. Visiem taukvāres katliem ir termostats, kas norāda, kad jūs varat sākt ēdiena gatavošanu. Dažiem taukvāres katliem ir digitālā vadība, bet šie modeļi parasti ir dārgāki. Visiem taukvāres katliem ir filtrs, tas var būt ilgstoši lietojams, mazgājams vai maināms. Dažas taukvāres katlu daļas var droši mazgāt trauku mašīnā. Lielākajai daļai taukvāres katlu ir atvere, pa kuru var izliet izmantoto eļļu. Ja plānojat iegādāties modeli ar šādu atveri, vispirms pārliecinieties, ka to ir ērti lietot.

Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā