Kāpēc ir vērts izvēlēties Braun skuvekļus?

Braun skuvekļi ir populāri visā pasaulē un tiek ļoti augsti novērtēti Lietuvā vairāku galveno iemeslu dēļ. Pirmkārt, ir pierādīts, ka Braun skuvekļi vismazāk kairina vīriešu ādu, tāpēc skūšanās kļūst patīkamāka un komfortablāka. Otrkārt, iemesls, kāpēc ir vērts izvēlēties Braun skuvekļus, ir nevainojama...

Kāpēc ir vērts izvēlēties Braun skuvekļus?

Braun skuvekļi ir populāri visā pasaulē un tiek ļoti augsti novērtēti Lietuvā vairāku galveno iemeslu dēļ. Pirmkārt, ir pierādīts, ka Braun skuvekļi vismazāk kairina vīriešu ādu, tāpēc skūšanās kļūst patīkamāka un komfortablāka. Otrkārt, iemesls, kāpēc ir vērts izvēlēties Braun skuvekļus, ir nevainojama kvalitāte. Skuvekļi ir ražoti Vācijā,ievērojot augstāko un stingrāko kontroli, tāpēc tie ir ļoti uzticami un izturīgi. Trešā svarīgākā nianse ir plaša izvēle, sākot ar 1. un beidzot ar 9. Braun sēriju – visiem skuvekļiem ir savas priekšrocības, bet galvenais vārds skuveklim paliek „kvalitāte”. Ūdens izturīgi skuvekļi, skuvekļi ar režģi, un tas viss tagad par ļoti labu cenu.

Braun skuvekļus raksturo ļoti ērta vadība un tīrs skuvums. Lielākajai daļai skuvekļu ir iebūvēts trimmeris bārdas matiņu noņemšanai un precīzai veidošanai. Tāpat ir svarīgi tas, ka Braun izmantotās baterijas ir ļoti ilgmūžīgas, tāpēc ar vienu uzlādi var skūties ilgāku laiku.

Braun skuvekļi nekad nemeklēja kompromisus uz kvalitātes rēķina, tāpēc vācu inženieri vienkārši netērēja laiku un centās izdarīt vislabāk. Daudzi vīrieši ar pārliecību teiktu un piekristu, ka viņiem izdevās un ne velti Braun skuveklis ir labākais skuveklis, rokās, kuras novērtē kvalitāti.

Nav svarīgi, vai skujaties tīri, vai audzējat un formējat bārdu – vērsieties pie mums un mēs ar prieku palīdzēsim atrast vislabāk jūsu vajadzībām atbilstošu Braun vīriešu skuvekli. Vienkārši ļoti cenšamies, lai labākie skuvekļi par labākajām cenām ātri tiktu jums piegādāti. Tā ir vislabākā dāvana.

Vairāk

Skuvekļi Šeit ir 17 preces.

Apakškategorijas

 • 3-5 sērija

  Ar ko atšķiras Braun 3. un 5. sērijas vīriešu skuvekļi? Abas sērijas ir labākās katra savā veidā, lasiet salīdzinājumu, izvērtējiet un izvēlieties, kurš ir personīgi jums labākais skuveklis. 

 • 7-9 sērija

  Ar ko atšķiras kvalitatīvākās Braun 7. un 9. sērijas vīriešu skuvekļi? Abas sērijas ir labākās katra savā veidā, palasiet salīdzinājumu, izvērtējiet priekšrocības un izvēlieties, kurš ir personīgi jums labākais skuveklis. 

 • Griezējbloks skuvekļiem

  Braun skuvekļu piederumi ir neatņemama kvalitatīvas skūšanās daļa. Tā kā vācu Braun skuvekļi ir kvalitatīvi, tie kalpo vīriešiem ilgus gadus. Taču paši skuvekļu nazīši, galviņas un režģi atkarībā no tā, cik bieži skujaties un cik biezu bārdu skujat, ir periodiski jāmaina (vidēji „latviskai” bārdai tas ir mazliet vairāk nekā katru gadu).

  Braun skuvekļu galviņas viegli izvēlēties pēc sērijas. Varam piedāvāt sēriju 3,5 un 7 Braun skuvekļu režģus. Pēdējos gados atmaksājas pirkt skuvekļu komplektus, kuros uzreiz arī ir rezerves galviņa. Taču, ja jums ir nepieciešams galviņu nomainīt, ebarzdaskutes.lt interneta veikalā atradīsiet sev vispiemērotāko Braun skuvekļa modeļa galviņu.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 17 vienības
Rādīt 1 - 12 of 17 vienības

Uz ko vērst uzmanību, izvēloties skuvekli?

Kāpēc Braun skuveklim ir režģis?
Jo labāk pieglaužas pie ādas un mazāk to kairina. Tas ir īpaši svarīgi tad, kad ir jutīga sejas āda, ar noslieci uz alerģijām, izsitumiem – tad patiesi ir jāizvēlas skuveklis ar režģi. Ar tādu skuvekli noskuj labāk, t. i., tuvāk ādai. Tas ir lielisks risinājums, ja esat pieradis skūties katru dienu. Skuvekļiem ar režģi var būt no 1 līdz 3 asmeņu un režģu komplektiem. Modeļi ar vienu režģi darbojas visvājāk, bet ar trim – visspēcīgāk. Tātad, jo vairāk režģu, jo lielāka skūšanās jauda un ātrums. 

Izvēloties Braun skuvekli, ir jāpievērš uzmanība tam, cik skuveklis ir ūdensizturīgs. Visi skuvekļi ir viegli izskalojami, taču labāki modeļi ir vēl ūdensizturīgāki, un tas nozīmē, ka jūs varat skuvekli droši izmantot, teiksim, dušā. Ir modeļi, kuri piemēroti mitrai un universālai skūšanai. Mitras skūšanās skuvekļus var izmantot mazgājoties dušā. Ar universālo skuvekli var skūties gan sausajā, gan mitrajā režīmā.

Kopšana. Braun skuvekļi izceļas ar ļoti vieglu tīrīšanu – lai izskalotu skuvekli parasti pietiks tikai ar laiku līdz 10 sekundēm. Taisnība, ka pēc kāda laika skūšanās asmeņi kļūst truli, mašīnu pie ādas jāsāk vairāk spiest, pastiprinās ādas kairinājums. Tā ir zīme, ka jāmaina skuvekļa asmeņi. Visbiežāk pietiek tos nomainīt reizi 1–2 gados, bet labāk izlasīt lietošanas instrukciju, jo katram modelim asmeņi ir maināmi atšķirīgi. Tāpēc ir svarīgi neizvēlēties ražotājus viendienīšus, lai vēlāk varētu viegli atrast skuvekļa galviņas.

Ērta tīrīšana. Ir trīs standarta tīrīšanas veidi – zem tekoša ūdens, ar birstīti, automātiska tīrīšana. Automātiskā tīrīšana ir ērtākā, taču arī maksā visdārgāk. Skūšanās galviņas mehānismu izjaukt ir ļoti vienkārši, tāpēc ne vienmēr ir vērts papildus maksāt par automātiskās tīrīšanas funkciju. Skūšanās asmeņus ir ieteicams tīrīt vismaz katrā trešajā skūšanās reizē. 

Skuvekļa baterija. Runājot par bateriju, ir lietderīgi izskaidrot 4 aspektus:

1. Baterijas uzlādes veids. Ar vadu vai uzlādes staciju? Viennozīmīgi ir ērtāk, kad skuvekļa baterija ir uzlādējama ar vadu; ja baterija izlādējas, skuveklim var pievienot vadu un skūties tālāk. Uzlādēšanas stacijas gadījumā būs jāgaida, līdz kamēr skuveklis uzlādēsies.

2. Ātrās uzlādes funkcija. Tikai dažu minūšu laikā skuveklis tiek uzlādēts tik daudz, lai pietiktu vienai skūšanās reizei. 

3. Baterijas uzlādes laiks. Jo īsāks, jo labāk. 

4. Baterijas darbības laiks. Šajā gadījumā ir pretēji – jo ilgāks, jo labāk.  

Trimmeris – ņemiet vērā, ka skuveklī būtu jābūt iebūvētam trimmerim. Tas ir ļoti ērti un noderīgi, veidojot bārdu un tiecoties pēc precizitātes.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos