Vācijā ražotie Thomas putekļu sūcēji ar garantiju un ātru piegādi visā Latvijā. Visā Latvijā Thomas putekļu sūcējus piegādājam 1–2 darbadienu laikā. Iespējams putekļu sūcējus iegādāties līzingā, maksāt skaidrā naudā piegādes laikā (bez maksas) vai ar bankas pārskaitījumu.

Plaša Thomas putekļu sūcēju izvēle. Augstākā kvalitāte un ilgmūžība. Thoma...

Vācijā ražotie Thomas putekļu sūcēji ar garantiju un ātru piegādi visā Latvijā. Visā Latvijā Thomas putekļu sūcējus piegādājam 1–2 darbadienu laikā. Iespējams putekļu sūcējus iegādāties līzingā, maksāt skaidrā naudā piegādes laikā (bez maksas) vai ar bankas pārskaitījumu.

Plaša Thomas putekļu sūcēju izvēle. Augstākā kvalitāte un ilgmūžība. Thomas īpašības vislabāk raksturo klientu lojalitāte. Visbiežāk, kad ģimene ir iegādājusies Thomas putekļu sūcēju, pēc aptuveni 10 gadiem ģimenei nolemjot to aizvietot ar jaunāku, visbiežāk vēl labi funkcionējošu ierīci – viņi jau zina, ka tas atkal būs Thomas produkts. Tie ir lieliski putekļu sūcēji, kas nemeklē kompromisus attiecībā uz kvalitāti un kas viegli un uzticami veic savu darbu.

Borvus.lv interneta veikalā jūs varat atrast plašu Thomas putekļu sūcēju izvēli. Visi veikala darbinieki jau daudzus gadus izmanto tikai Thomas putekļu sūcējus, tādēļ ar prieku ieteiksim un piedāvāsim labāko variantu.

Thomas – tā ir ilgu gadu pieredze un labākās sūkšanas tradīcijas no Vācijas. Lieliskas klientu atsauksmes un augstākā kvalitāte mājām, kurās to novērtē.

Vairāk

Putekļu sūcēji Šeit ir 27 preces.

Apakškategorijas

 • Mazgājamie putekļu sūcēji

  Thomas ir „made in Germany” sinonīms, tāpēc ka visi mazgājošo putekļu sūcēju komponenti ir izgatavoti tieši Vācijā. Sākot ar dizaina projektēšanu un augstākās kvalitātes ilgmūžīgiem motoriem un beidzot ar mazākās detaļas montēšanu – visur tiek ievērota visaugstākā un visstingrākā kvalitātes kontrole. Uzņēmumam ir jau vairāk nekā 100 gadu pieredze, veidojot visaugstākās klases putekļu sūcējus. Šajā laikā ir nostiprinājusies un līdz šim tiek ļoti cienīta autoritatīva preču zīme, kas tiek atzīta visā pasaulē.

  Vācijā ražoti mazgājošie putekļu sūcēji Thomas ir paredzēti mājām, kurās tiek novērtēta kvalitāte un savs laiks. Var kārtot ilgu laiku, var arī efektīvi, tas ne vienmēr ir viens un tas pats. Thomas putekļu sūcēji ir solīda izvēle, un ļoti patīkami redzēt, ka arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju mājās un birojos jau tos ir novērtējuši un iecienījuši.

 • Parastie putekļsūcēji

  Thomas putekļu sūcēji ir īpaši izturīgi un ilgmūžīgi. Thomas putekļsūcējs ir viegli izmantojams un vienkārši dara to, ko no tā sagaidāt bez „negaidītiem pārsteigumiem” vai diskomforta.

  Vācijā projektēti un samontēti putekļu sūcēji Thomas orientējas uz kvalitatīvām mājām un tur lieliski iederas. Ar simt gadu pieredzi Thomas saprata, ka, lai iegūtu labu putekļu sūcēju, vajag tādu arī izstrādāt lietotājam. Nav nepieciešams mēģināt pievienot daudz elektronikas, skārienjutīgus ekrānus un citus šobrīd modīgus elementus. Mode putekļu sūcējos nerada labu rezultātu – atšķirībā no kvalitatīvas tehnoloģijas un precīzas pieejas putekļu sūcējiem, un pašai sūkšanas kvalitātei.

  Mums ir plaša putekļu sūcēju izvēle, lai mēs varētu palīdzēt jums atrast labāko variantu no neliela dzīvokļa līdz dzīvnieku mīļotāja milzīgai savrupmājai vai pedantiska biroja – visiem mums ir tas, ko nosauktu kā „lieliska putekļu sūcēja izvēle”. No īpaši manevrspējīga putekļu sūcēja dzīvoklim „Crooser”, vai alerģijas nomocītiem cilvēkiem – „Thomas Perfect Air Allergy”. Arī tvaika tīrītāju, tiem, kam ir aktuāla tīrība bez ķīmijas. Kvalitāte šeit dominē, tāpēc ir ļoti patīkami saņemt jūsu atsauksmes un iespaidus.

  Jūsu vajadzības ir svarīgas, tādēļ kvalitatīvs putekļu sūcējs Thomas ļaus kvalitatīvi uzturēt tīrību un ietaupīt vērtīgo laiku. Mums patīk komunicēt – droši jautājiet un viss kolektīvs pēc iespējas ātrāk un detalizētāk palīdzēsim jums.

 • Tvaika tīrītāji

  Vācu Thomas tvaika tīrītāji ir augstākās klases tvaika tīrītāji Latvijā. Ar Thomas tvaika tīrītāju rūpīga kārtība ir iespējama, arī neizmantojot ne lāsīti ķīmisko līdzekļu. Karstā tvaika plūsma iznīcina līdz pat 99,99 % baktēriju jūsu mājās. Thomas tvaika tīrītāji ir ļoti ērti, ergonomiski vadāmi un viegli kopjami. Tie arī ir ļoti universāli, jo ar tvaikiem var tīrīt visu, no vannas istabas līdz virtuvei, no vismazākajām šķirbiņām līdz logu tīrīšanai pavasarī. Thomas ir Vācijas uzņēmums, kas darbojas jau simt gadus un kura kvalitāte visu šo gadu laikā ir veiksmīgi saglabājusies un ir viena no „Made in Germany” simboliem. Mēs priecājamies, ka tagad Thomas  tvaika tīrītāju kvalitāti iespējams novērtēt arī Latvijā.

 • Veļas žāvētāji
 • Thomas piederumi...

  Oriģinālie Thomas putekļu sūcēju piederumi un aksesuāri visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Mūsu noliktavā ir Thomas uzgaļi, filtri, putekļu sūcēju maisiņi, rezerves daļas un tīrīšanas līdzekļi Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem, un viņi palīdzēs atrast un pielāgot vajadzīgo piederumu tieši jūsu Thomas putekļu sūcējam.

  Visi Thomas filtri, maisiņi un putekļu sūcēju uzgaļi der šiem Thomas Aqua+ modeļiem: Thomas MultiClean X10, Thomas Multiclean X8, Thomas Pet&Family, Thomas Allergy&Family. Ļoti labas Thomas putekļu sūcēju aksesuāru cenas un ātra piegāde visā Latvija.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos