Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>Thomas piederumi putekļu sūcējiem

Thomas piederumi putekļu sūcējiem

Oriģinālie Thomas putekļu sūcēju piederumi un aksesuāri visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Mūsu noliktavā ir Thomas uzgaļi, filtri, putekļu sūcēju maisiņi, rezerves daļas un tīrīšanas līdzekļi Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem, un viņi palīdzēs atrast un...

Oriģinālie Thomas putekļu sūcēju piederumi un aksesuāri visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Mūsu noliktavā ir Thomas uzgaļi, filtri, putekļu sūcēju maisiņi, rezerves daļas un tīrīšanas līdzekļi Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem, un viņi palīdzēs atrast un pielāgot vajadzīgo piederumu tieši jūsu Thomas putekļu sūcējam.

Visi Thomas filtri, maisiņi un putekļu sūcēju uzgaļi der šiem Thomas Aqua+ modeļiem: Thomas MultiClean X10, Thomas Multiclean X8, Thomas Pet&Family, Thomas Allergy&Family. Ļoti labas Thomas putekļu sūcēju aksesuāru cenas un ātra piegāde visā Latvija.

Kārtot pēc
Kods: augstākā vispirms
AKCIJA

Ražotājs: thomas.

Oriģinālais Thomas mazgājošo putekļsūcēju maisu komplekts...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
19,00 €
15,00 €

Ražotājs: thomas.

Cietās grīdas kļūst netīras lēnāk nekā paklāji un grīdas...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
11,00 €

Ražotājs: thomas.

THOMAS ProTex ir ideāli piemērots tekstila grīdas virsmu,...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
12,00 €

Ražotājs: thomas.

Lai jūsu paklāji un mīksto mēbeļu tapsējums kļūtu atkal tīrs,...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
17,00 €

Oriģinālie Thomas Crooser maisiņi putekļu sūcējiem. Komplektā...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
13,00 €

Ražotājs: thomas.

Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem paredzēts mazgājams HEPA...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
25,00 €

Ražotājs: thomas.

Neaizstājams un vissvarīgākais Thomas uzgalis paredzēts cieto...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
45,00 €

Ražotājs: thomas.

Pastiprināta caurule ar paslēptām ūdens caurulītēm, kas...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
125,00 €

Ražotājs: thomas.

Diezgan universāls Thomas uzgalis, kas piemērots cieto grīdas...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
44,00 €

Ražotājs: thomas.

Kā jau norāda pats nosaukums, tas ir Thomas uzgalis, kas...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
28,00 €

Ražotājs: thomas.

Mikro šķiedru drānu komplekts, paredzēts Thomas X10 Multiclean...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
16,00 €
Rādīt 1 - 12 no 90 vienības
Visi Thomas mazgājošo putekļu sūcēju aksesuāri un piederumi ir universāli un der visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Varam piedāvāt vienu no plašākajām Thomas putekļu sūcēju uzgaļu, tīrīšanas līdzekļu, lupatu un citu rezerves daļu izvēlēm.  Daudz Thomas detaļu atrodas mūsu noliktavā, tādēļ piegādājam jums 1 darbadienas laikā. Ja detaļas neatradāt mājaslapā, vērsieties pie mums un tāpat pacentīsimies palīdzēt.  Kādi Thomas putekļu sūcēju uzgaļi ir populārākie?  Uzgaļus, tāpat kā pašus putekļu sūcējus, vajadzētu izvēlēties pēc virsmas, kuras sūkšanai tie ir paredzēti. Taču bieži vien gadās, ka mājās ir visdažādākās vajadzības un ir nepieciešams papildināt standarta Thomas putekļu sūcēja komplektāciju ar papildu uzgaļiem. Teiksim, ar Thomas Pet&Family modeli vienlaikus cilvēki bieži iegādājas arī cieto grīdu mazgāšanas uzgali ar drānu, savukārt ar populāro Thomas MultiClean x10 putekļu sūcēju vienlaikus – Thomas Turbo, ja viņiem ir mājdzīvnieki.  Standarta Thomas komplektācijas ir bagātīgas, taču dažkārt, lai sasniegtu vēl labākus – individuāli jums vislabākos – rezultātus atmaksājas komplektāciju papildināt.  Kādu Thomas ķīmiju un tīrīšanas līdzekļus izvēlēties?  Pašlaik mums ir 3 mazgājošo Thomas putekļu sūcēju tīrīšanas līdzekļi:  1) Thomas Protex – paredzēts paklāju mazgāšanai. 2) Thomas Proflor – tīrīšanas līdzeklis, kas paredzēts cieto grīdu (koka, parketa, linoleja, flīžu...) kopšanai. Pēc mazgāšanas ar tīrīšanas līdzekli grīdas spīdēs un skaisti izskatīsies ilgāk. 3) Thomas Protex V – tas ir tīrīšanas līdzeklis, kas ir piemērots mēbeļu (tekstila, ādas...) mazgāšanai.  Thomas mazgājošo putekļu sūcēja drānas: Kaut gan Thomas mazgājošo putekļu sūcēju komplektācijā ir drānas, reizēm ir ērtāk, ja tās ir vairāk, un lai pēc kāda laika nevajadzētu mainīt. 2 drānu veidi:  1) Standarta mīkstas un universālas Thomas mazgājošo putekļu sūcēju drānas, kuras piemērotas visām cietajām virsmām. 2) Raupjākas Thomas drānas, kuras vislabāk izmantot mazgājot flīzes.  Thomas filtri: Pie mums varat iegādāties visus Thomas putekļu sūcējiem nepieciešamos filtrus (Hepa, Micro...)  Thomas maisiņi: Kaut gan lielākā daļa cilvēku Thomas putekļu sūcējus izmanto tikai ar ūdeni, ja vien ir nepieciešams, vienmēr piedāvājam iegādāties Thomas maisiņus, kuri ir ērti, izmantojot sausās sūkšanas funkciju.
Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā