Oriģinālie Thomas putekļu sūcēju piederumi un aksesuāri visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Mūsu noliktavā ir Thomas uzgaļi, filtri, putekļu sūcēju maisiņi, rezerves daļas un tīrīšanas līdzekļi Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem, un viņi palīdzēs atrast un...

Oriģinālie Thomas putekļu sūcēju piederumi un aksesuāri visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Mūsu noliktavā ir Thomas uzgaļi, filtri, putekļu sūcēju maisiņi, rezerves daļas un tīrīšanas līdzekļi Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Ja jums rodas kādi jautājumi, vienmēr lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem, un viņi palīdzēs atrast un pielāgot vajadzīgo piederumu tieši jūsu Thomas putekļu sūcējam.

Visi Thomas filtri, maisiņi un putekļu sūcēju uzgaļi der šiem Thomas Aqua+ modeļiem: Thomas MultiClean X10, Thomas Multiclean X8, Thomas Pet&Family, Thomas Allergy&Family. Ļoti labas Thomas putekļu sūcēju aksesuāru cenas un ātra piegāde visā Latvija.

Vairāk

Thomas piederumi putekļu sūcējiem Šeit ir 15 preces.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 15 vienības
Rādīt 1 - 12 of 15 vienības

Visi Thomas mazgājošo putekļu sūcēju aksesuāri un piederumi ir universāli un der visiem Thomas mazgājošajiem putekļu sūcējiem. Varam piedāvāt vienu no plašākajām Thomas putekļu sūcēju uzgaļu, tīrīšanas līdzekļu, lupatu un citu rezerves daļu izvēlēm. 

Daudz Thomas detaļu atrodas mūsu noliktavā, tādēļ piegādājam jums 1 darbadienas laikā. Ja detaļas neatradāt mājaslapā, vērsieties pie mums un tāpat pacentīsimies palīdzēt. 

Kādi Thomas putekļu sūcēju uzgaļi ir populārākie? 

Uzgaļus, tāpat kā pašus putekļu sūcējus, vajadzētu izvēlēties pēc virsmas, kuras sūkšanai tie ir paredzēti. Taču bieži vien gadās, ka mājās ir visdažādākās vajadzības un ir nepieciešams papildināt standarta Thomas putekļu sūcēja komplektāciju ar papildu uzgaļiem. Teiksim, ar Thomas Pet&Family modeli vienlaikus cilvēki bieži iegādājas arī cieto grīdu mazgāšanas uzgali ar drānu, savukārt ar populāro Thomas MultiClean x10 putekļu sūcēju vienlaikus – Thomas Turbo, ja viņiem ir mājdzīvnieki. 

Standarta Thomas komplektācijas ir bagātīgas, taču dažkārt, lai sasniegtu vēl labākus – individuāli jums vislabākos – rezultātus atmaksājas komplektāciju papildināt. 

Kādu Thomas ķīmiju un tīrīšanas līdzekļus izvēlēties? 

Pašlaik mums ir 3 mazgājošo Thomas putekļu sūcēju tīrīšanas līdzekļi: 
1) Thomas Protex – paredzēts paklāju mazgāšanai. 
2) Thomas Proflor – tīrīšanas līdzeklis, kas paredzēts cieto grīdu (koka, parketa, linoleja, flīžu...) kopšanai. Pēc mazgāšanas ar tīrīšanas līdzekli grīdas spīdēs un skaisti izskatīsies ilgāk. 
3) Thomas Protex V – tas ir tīrīšanas līdzeklis, kas ir piemērots mēbeļu (tekstila, ādas...) mazgāšanai. 

Thomas mazgājošo putekļu sūcēja drānas: 
Kaut gan Thomas mazgājošo putekļu sūcēju komplektācijā ir drānas, reizēm ir ērtāk, ja tās ir vairāk, un lai pēc kāda laika nevajadzētu mainīt. 2 drānu veidi: 
1) Standarta mīkstas un universālas Thomas mazgājošo putekļu sūcēju drānas, kuras piemērotas visām cietajām virsmām. 
2) Raupjākas Thomas drānas, kuras vislabāk izmantot mazgājot flīzes. 

Thomas filtri: Pie mums varat iegādāties visus Thomas putekļu sūcējiem nepieciešamos filtrus (Hepa, Micro...) 

Thomas maisiņi: Kaut gan lielākā daļa cilvēku Thomas putekļu sūcējus izmanto tikai ar ūdeni, ja vien ir nepieciešams, vienmēr piedāvājam iegādāties Thomas maisiņus, kuri ir ērti, izmantojot sausās sūkšanas funkciju.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos