Biokamīnus var novietot telpās vai ārā.
Biokamīnus piegādājam 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā.
Jūs varat maksāt skaidrā naudā kurjeram piegādes brīdī.

BIO KAMĪNI Šeit ir 8 preces.

Rādīt 1 - 8 of 8 vienības
Rādīt 1 - 8 of 8 vienības

Kamīna uguns cienītājiem tirgus piedāvā jaunumu – biokamīnus. Šiem kamīniem nav vajadzīgs skurstenis, jo tiek dedzināta nevis malka, bet bioetanols, citiem vārdiem sakot – speciāls, videi un cilvēkiem draudzīgs biokurināmais. Degot biokurināmajam, izdalās nevis dūmi vai citas kaitīgas vielas, bet gan ūdens tvaiki un ogļskābā gāze. Starp citu, pēdējā minētā viela izdalās aptuveni tikpat daudz, cik izdalītos no divām degošām svecēm.

Viens litrs šķidrā biokurināmā maksā aptuveni 5 eiro. Tāds šķidruma daudzums deg 2,5-6 stundas – atkarībā no uguns intensitātes. Kurināmajam nav nepatīkamas smaržas, tāpēc mazie biokamīni visbiežāk tiek izmantoti mājās.

Biokamīni ir svarīga mūsdienu interjera dizaina daļa. Tie ir pievilcīgi, jo iepriecina ar „dzīvu” uguni. Biokamīnus ērti uzstādīt kotedžās, birojos, restorānos, viesnīcās, t. i., visur, kur iepriekš tas nebija iespējams apstākļu dēļ – nebija iespējams ierīkot skursteni. To montāža ir vienkārša – izsaiņo, uzpildi kurināmo un izbaudi uguns radīto mājīgumu. Biokamīni tiek izgatavoti no stikla un nerūsējošā tērauda. Tos var novietot uz zemes vai stiprināt pie sienas. Biokamīniem ir ne tikai dekoratīva funkcija – 300 ml biokurināmā lieliski apsilda gandrīz 30 m2 platību.

Holandes uzņēmuma Tristar biokamīniem piemīt visas labākās mazu kamīnu īpašības un ir arī ļoti pievilcīgas cenas, tāpēc tie ir lieliska dāvana jūsu tuvinieku komfortam.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos