Labākā koferu cena un augsta kvalitāte + ātra piegāde 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā!
Borvus.lv vietnē jūs varat ērti un ātri atrast sev piemērotu lielu vai mazu, skaistu un praktisku, izturīgu un kvalitatīvu koferi. Koferi ir noliktavā, tāpēc mēs piegādājam ļoti ātri visā Latvijā. Tāpat arī garantējam labāko koferu cenu un to, ka, ja būs ne...

Labākā koferu cena un augsta kvalitāte + ātra piegāde 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā!
Borvus.lv vietnē jūs varat ērti un ātri atrast sev piemērotu lielu vai mazu, skaistu un praktisku, izturīgu un kvalitatīvu koferi. Koferi ir noliktavā, tāpēc mēs piegādājam ļoti ātri visā Latvijā. Tāpat arī garantējam labāko koferu cenu un to, ka, ja būs nepieciešams, jums palīdzēs profesionāli un pieredzējuši konsultanti. Tāpēc vienmēr aicinām vērsties pie mums un centīsimies uzreiz palīdzēt. Koferi – mūsu ceļojumu draugi, tāpēc esam pārliecināti, ka tieši tā arī koferis būtu arī jāiegādājas – ar labām emocijām, ērti, viegli, labākais personīgi jūsu vajadzībām. Plaša ceļojumu koferu izvēle lidojumiem internetā. Jūs varat atrast ietilpīgus koferus un rokas bagāžu, kā arī koferus, kas der populārākajiem Ryanair un WizzAir lēto lidojumu standartiem.

Vairāk

KOFERI Šeit ir 46 preces.

Apakškategorijas

 • Mazais

  Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku Latvijā ceļo ar lidmašīnām bez reģistrētās bagāžas. Tas ir arī lētāk – nav papildus jāmaksā par reģistrēto bagāžu, un ērtāk – tiek izlaistas bagāžas nodošanas un saņemšanas procedūras Rīgas lidostā. Tāpēc arvien populārāki ir mazi koferi, kuru izmēri ļauj tos izmantot kā rokas bagāžu. Dažādas aviokompānijas piemēro atšķirīgas prasības rokas bagāžas koferu izmēriem. Lai būtu vieglāk izvēlēties, sniedzam populārāko aviokompāniju, kas pārvadā ceļotājus no Latvijas, prasības rokas bagāžas koferiem.

 • Vidējais

  Par vidēja lieluma koferi visbiežāk tiek saukts koferis, kura augstums ir no 50 cm līdz 70 cm. Tas ir paredzēts bagāžai, kas sver apmēram 20 kg.

  Pats nosaukums – vidēja izmēra koferis – saka, ka tas ir universāla pielietojuma koferis. Pēc saviem izmēriem un svara tas der ceļojumiem ar lidmašīnu (reģistrētā bagāža), tāpat tas ir arī ērts ceļojot ar citiem transporta līdzekļiem.

 • Liels

  Izvēloties lielus koferus, viena no galvenajām prasībām, lai tos varētu izmantot kā reģistrētu bagāžu ceļojot ar lidmašīnu. Aviokompānijas piemēro atšķirīgas prasības attiecībā uz reģistrējamo bagāžu, no kuriem galvenās ir svars un izmēri. Lai būtu vieglāk izvēlēties koferus, sniedzam populārāko aviosabiedrību prasības reģistrētajai bagāžai.

  Lieli un ietilpīgi koferi atrodas mūsu noliktavā, tādēļ piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Tagad ir ļoti labas lielo koferu cenas.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 46 vienības
Rādīt 1 - 12 of 46 vienības

Kā izvēlēties kvalitatīvu koferi?

Labs koferis patiešām nesabojās ceļojumu, tāpēc, to izprotot, mēs piedāvājam tikai kvalitatīvus un laika pārbaudītu ražotāju jaunus koferus, kuri jums uzticami kalpos, ar garantiju.

Mēs vēlamies sagraut mītu, ka koferus būtu jāizvēlas tikai pēc to cenas. Tas ir pilnīgs absurds. Labam koferim vispirms jābūt uzticamam, izgatavotam no kvalitatīva cieta vai mīksta materiāla, tam jābūt vieglam un ar daudz dažādām īpašībām, kuru kopums jums patiktu. Un patiesi plašajā Borvus.lv sortimentā iespējams nepārmaksāt par labu, jūsu vajadzībām atbilstošu koferi.

Tātad kā atrast koferi, kurš ir piemērots jums? Vispirms vajadzētu noteikt, cik lielu un kāda tilpuma koferi vēlamies. Lieli koferi, standarta vai mazi, bērnu, jo dažādām aviokompānijām ir dažādi atļautie bagāžas standarti, dažādiem cilvēkiem ir individuālas vajadzības. Tādēļ izvēlēties jums vispiemērotāko izmēru, lai nevajadzētu vēlāk ar lielām grūtībām aiztaisīt koferi vai gluži pretēji, lai koferī ceļojuma laikā netiktu transportēts vien vietu aizņemošs „gaiss”.

Ir arī svarīgi izvēlēties, vai vēlaties cietu vai mīkstu koferi. Tādi piederumi kā koferu siksnas, slēdzenes, „paplašināšanas” iespēja arī palielina kofera iespējas un drošību. Spilgtas krāsas koferi vieglāk ieraudzīsiet un atšķirsiet lidostā, taču koferis ir daļa no stila, tāpēc izvēlēties to, kurš jums izskatās skaistākais un patiešām nekļūdīsieties.

Arī mums ļoti patīk ceļot, tāpēc mēs esam izvērtējuši un praktiski izmēģinājuši visus piedāvātos koferus, un tāpat mēs esam uzkrājuši ļoti daudz jūsu atsauksmju. Tāpēc vienmēr lūdzam vērsties pie mums un ne tikai garantēsim labāko kofera cenu Latvijā un ātru piegādi, bet arī ar prieku palīdzēsim atrast labāko koferi jūsu ceļojumiem, dzirdot jūsu vēlmes.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos