Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Pennybordi

Pennybordi

Kāpēc Penny board skrituļdēļi kļuva tik populāri ASV, Austrālijā, un tagad arī Latvijā, kā arī visā Eiropā?

Pirmkārt, penny board skrituļdēļi ir ļoti manevrētspējīgi. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tie kļuva populāri Amerikā studentu pilsētiņās, jo ar skrituļdēli braukt ir viegli pat tur, kur nav daudz vietas, bet apkārt ir daudz ...

Kāpēc Penny board skrituļdēļi kļuva tik populāri ASV, Austrālijā, un tagad arī Latvijā, kā arī visā Eiropā?

Pirmkārt, penny board skrituļdēļi ir ļoti manevrētspējīgi. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tie kļuva populāri Amerikā studentu pilsētiņās, jo ar skrituļdēli braukt ir viegli pat tur, kur nav daudz vietas, bet apkārt ir daudz cilvēku.

Otrs svarīgais parametrs ir pats penny board izmērs (standartā 22 collas jeb 58 cm). Mazs skrituļdēlis ietilpst mugursomā, neaizņem daudz vietas ceļojumos un mājās. Tāpēc to ir viegli turēt, vest sev līdzi un tas nekur netraucē.

Skrituļdēļi sver līdz 2 kg, tādēļ tie ir piemēroti gan puišiem, gan meitenēm.

Ceturtā īpašība daudzus var pārsteigt, taču pennyboard izturība ir ļoti liela šo skrituļdēļu priekšrocība. Skrituļdēļi tiek izgatavoti no kvalitatīvas plastmasas, kuras maisījums iztur pat pārbraukšanu pāri ar automašīnu. Plastmasa ir elastīga, tādēļ tā labāk absorbē triecienus.

Lielie pennyboard skrituļdēļu riteņi ir tādi paši kā visgarāko veidu (Longboard) skrituļdēļiem. Tāpēc skrituļdēļi ir piemēroti braukšanai pa dažādiem segumiem, iespējams braukt pa asfaltu un pat akmens flīzēm pilsētā. Tādēļ tas ir universāls skrituļdēlis un ar to viegli sākt mācīties braukt.

Unikāla penny board īpašība un patīkams sīkums – ar kvalitatīvajiem skrituļdēļiem varat braukt arī ar basām kājām, tas ir īpaši pievilcīgi pie dabas vai pie jūras. Dēlis neslīd un neskrāpē pēdas.

Tātad penny board skrituļdēļi nav rotaļu skrituļdēļi. Bieži vien tie pat ir izturīgāki un ērtāki ikdienas braukāšanai, tos puiši un meitenes var izmantot kā stilīgu transportlīdzekli.

Kārtot pēc
Preču filtra veidošana
Noliktavā: Yr
Cena

 Šis produkts vairs nav pieejams

Biežāk uzdotie jautājumi par penny board tipa skrituļdēļiem:

J. (jautājums): Kādos izmēros ir penny board skrituļdēļi?
A. (atbilde): Pennyboard skrituļdēļi ir pieejami vairākos garumos. Populārākais ir 22 collu (58 cm) un vēl mazāks – 17 collu (43 cm) skrituļdēlis. Pirmais der visiem, otrais vairāk ieteicams bērniem. Lai gan pennyboard skrituļdēļi ir mazi, tie noteikti nav rotaļlietas. Amerikā un Austrālijā, un nu jau arvien vairāk Latvijā un visā Eiropā, stilīgi cilvēki izmanto šos skrituļdēļus kā transportlīdzekli. Skrituļdēļi aizņem maz vietas, un tos pat var ielikt mugursomā.

J.: Vai iespējams sākt mācīties braukt ar skrituļdēli, izmantojot penny board?
A.: Jā. Pateicoties lieliem riteņiem un mazam dēlim, šie skrituļdēļi izceļas ar lielisku manevrētspēju un vienlaikus arī stabilitāti, pat braucot pa pilsētas ielām un ietvēm. Tādēļ ir viegli ne tikai sākt braukt, bet arī atrast tam piemērotu vietu.

J.: Kāda izmēra cilvēks var braukt ar penny board?
A.: garums nav ierobežots. Pat gara auguma cilvēki var ļoti labi braukt ar Penny Board skrituļdēļiem (tikai viņiem nebūs ērti ar mini penny board skrituļdēļu tipu). Tāpat katram skrituļdēlim ir ieteicamais maksimālais svars. Visbiežāk tas ir 80–100 kg. Bieži vien penny board skrituļdēļus garuma dēļ cilvēki uzskata par neizturīgiem – tā absolūti nav taisnība. Skrituļdēļi ir izturīgi un elastīgi, tāpēc pat atlēts, kas sver 100 kg, var ne tikai braukt, bet arī veikt dažādus trikus ar šāda veida skrituļdēli.

J.: Kādi riteņi ir penny board skrituļdēļiem?
A.: Visbiežāk penny board komplektācijā ir kvalitatīvi un universāli PU riteņi. Tas nozīmē, ka riteņi būs pietiekami mīksti, lai būtu patīkami braukt, bet ne pārāk mīksti, tāpēc tos nevajadzēs ātri mainīt pret jauniem, pat braucot pilsētas apstākļos.  

Riteņi ir tādi paši kā longboard tipa skrituļdēļiem. Standartā 60x45 mm izmērs. Tas ļauj stabili un patīkami braukt pat pa ietvēm, kā arī nodrošina labu saķeri un kontroli.

Riteņi tāpat ir dažādu krāsu vai caurspīdīgi. Riteņi var būt ar LED gaismām, kas darbojas un ekskluzīvi spīd rotācijas dēļ. It īpaši, ja jūs apsolāt skrituļdēli iegādāties dāvanai bērniem vai meitenei – no pieredzes mēs varam apgalvot, ka spīdoši skrituļdēļa riteņi sniegs viņiem daudz laimes.

J.: Kādas asis ir penny board skrituļdēļos?
A.: Pat ļoti mazos penny board skrituļdēļos ir ļoti kvalitatīvas un izturīgas metāla asis. Tās ir universālas, tāpēc ir piemērotas dažādiem braukšanas veidiem un tajā pašā laikā ir ilgmūžīgas.

J.: Kādi gultņi ir pennyboard skrituļdēļos?
A.: Penny Board tāpat kā citu veidu skrituļdēļiem gultņi tiek mērīti pēc ABEC standarta (ABEC1, ABEC3, ABEC5, ABEC7, ABEC9...). Lielāka gultņu klase nozīmē lielāku ātrumu, precīzāku kontroli un labākas īpašības.

J. Izvēlēties penny board vai mini penny board skrituļdēli?
A.: skrituļdēļi atšķiras ar izmēru un maksimālo ieteicamo svaru. Tādēļ bērniem lieliski der abi varianti, bet pieaugušajiem mēs ieteiktu penny board.

J.: pennny board skrituļdēļi der bērniem?
A.: Jā, protams. Tikai nekādā gadījumā nevar teikt, ka tie ir tikai bērniem paredzēti skrituļdēļi. Tie radās un vispirms ieguva popularitāti studentu vidū, kam patīk aktīvā atpūta. Taču bērni, meitenes un zēni šos mazos skrituļdēļus tāpat iecienīja.

J.: Vai pennny board skrituļdēļi der meitenēm?
A.: Jā, protams. Ne tikai der, bet mēs redzam, ka tie ļoti patīk dažāda vecuma meitenēm, kuras novērtē dažādas aktīvās izklaides.

Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā