Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku Latvijā ceļo ar lidmašīnām bez reģistrētās bagāžas. Tas ir arī lētāk – nav papildus jāmaksā par reģistrēto bagāžu, un ērtāk – tiek izlaistas bagāžas nodošanas un saņemšanas procedūras Rīgas lidostā. Tāpēc arvien populārāki ir mazi koferi, kuru izmēri ļauj tos izmantot kā rokas bagāžu. Dažādas aviokompānijas pie...

Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku Latvijā ceļo ar lidmašīnām bez reģistrētās bagāžas. Tas ir arī lētāk – nav papildus jāmaksā par reģistrēto bagāžu, un ērtāk – tiek izlaistas bagāžas nodošanas un saņemšanas procedūras Rīgas lidostā. Tāpēc arvien populārāki ir mazi koferi, kuru izmēri ļauj tos izmantot kā rokas bagāžu. Dažādas aviokompānijas piemēro atšķirīgas prasības rokas bagāžas koferu izmēriem. Lai būtu vieglāk izvēlēties, sniedzam populārāko aviokompāniju, kas pārvadā ceļotājus no Latvijas, prasības rokas bagāžas koferiem.

Vairāk

Mazais Šeit ir 15 preces.

Apakškategorijas

 • Ryan Air rokas bagāžas...

  Lidojot ar Ryanair aviokompāniju, lidmašīnas salonā iespējams bezmaksas paņemt maksimāli pieļaujamo 40 x 20 x 55 cm izmēra koferi.

  Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Ryan Air bagāžas pārbaudīšanas kastes (varbūt gadījies redzēt vairumā tādas zilas), kas atrodas lidostās, ir mazliet vairāk nekā centimetru platākas nekā Ryan Air norādītais oficiālās rokas bagāžas izmērs, tāpēc, to zinādami, varam piedāvāt maksimāli ietilpīgu koferi jūsu ceļojumiem ar lidmašīnu.

  Ryan Air koferiem, kas paredzēti rokas bagāžai, jāatbilst ne tikai izmēriem (kofera garums: 40 cm, platums: 20 cm, augstums: 55 cm), bet reizē arī kofera svaram jābūt līdz 10 kg.

  Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka mūsu koferiem norādīti precīzi Ryanair rokas kofera izmēri, ieskaitot rokturus, ritenīšus, rāvējslēdzējus un visu citu, tāpēc nekad neriskēsiet un būsiet drošs, ka neradīsies papildu rūpes un izdevumi, lidojot ar Ryanair aviokompāniju.

  Ryanair ir viena no populārākajām aviosabiedrībām Eiropā un tajā pašā laikā Ryan Air ir daudz un dažādu lidojumu virzienu no Baltijas valstu lidostām mums labvēlīgos virzienos. Tāpēc cenšamies piedāvāt jums plašu Ryan Air rokas bagāžai paredzētu koferu izvēli. Mums vienmēr ir koferi, kas paredzēti tieši bezmaksas līdzņemšanai lidmašīnā. Tāpēc 1–2 darbadienu laikā piegādāsim RyanAir rokas bagāžas koferus jums visā Latvia.

 • Bezmaksas Wizzair...

  Wizzair aviosabiedrība piedāvā 2 rokas bagāžas variantus, pirmais ir bezmaksas, bet otrais – maksas. Šajā kategorijā piedāvājam tikai bezmaksas Wizzair rokas bagāžas koferus, kas paredzēti līdzņemšanai lidaparātos. Wizz air bezmaksas rokas bagāžas izmēri ir 42 x 32 x 25 cm.

  Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Wizzair bagāžas pārbaudīšanas kastes (varbūt gadījies redzēt tādas violetas), kas atrodas lidostās, ir mazliet vairāk nekā centimetru platākas nekā Wizzair norādītais oficiālās rokas bagāžas izmērs, tāpēc, to zinādami, varam piedāvāt maksimāli ietilpīgu koferi jūsu ceļojumiem ar Wizz Air lidmašīnu.

  WizzAir bezmaksas koferiem, kas paredzēti rokas bagāžai, ir jāatbilst tikai izmēriem (42 x 32 x 25 cm), koferu svars ir neierobežots.

  Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka mūsu koferiem norādīti precīzi Wizzair rokas bagāžas kofera izmēri, ieskaitot rokturus, ritenīšus, rāvējslēdzējus un visu citu, tāpēc nekad neriskēsiet un būsiet drošs, ka neradīsies papildu rūpes un izdevumi, lidojot ar Wizzair aviokompāniju.

  Wizzair ir viena no populārākajām aviosabiedrībām Eiropā un tajā pašā laikā Wizz Air ir daudz dažādu lidojumu virzienu no Baltijas valstu lidostām mums labvēlīgos virzienos. Tāpēc cenšamies piedāvāt jums plašu WizzAir rokas bagāžai paredzētu koferu izvēli. Mums vienmēr ir koferi, kas paredzēti tieši bezmaksas līdzņemšanai lidmašīnā. Tāpēc mēs vienmēr palīdzēsim jums izvēlēties labāko koferi, to piegādāsim 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Visiem Wizzair rokas bagāžas koferiem tiek piemērota 2 gadu garantija.

 • Maksas WizzAir rokas...

  Wizzair aviosabiedrība piedāvā 2 rokas bagāžas variantus, pirmais ir bezmaksas, bet otrais – maksas. Šajā kategorijā piedāvājam tikai LIELĀKOS UN PAPILDU MAKSAS Wizzair rokas bagāžas koferus, kas paredzēti līdzņemšanai lidaparātu salonā. Lielākā un maksas Wizz Air rokas bagāžas kofera izmēri ir 56 x 45 x 25 cm.

  Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka Wizzair maksas lielās rokas bagāžas koferu pārbaudīšanas kastes (varbūt gadījies redzēt tādas violetas), kas atrodas lidostās, ir mazliet vairāk nekā centimetru platākas, nekā Wizzair norādītais oficiālās rokas bagāžas izmērs, tāpēc, to zinādami, varam piedāvāt maksimāli ietilpīgu koferi jūsu ceļojumiem ar Wizz Air lidmašīnām.

  WizzAir maksas koferiem, kas paredzēti rokas bagāžai, ir jāatbilst tikai izmēriem (56 x 45 x 25 cm), koferu svars ir neierobežots.

  Tāpat pievērsiet uzmanību tam, ka mūsu koferiem norādīti precīzi Wizzair rokas bagāžas kofera izmēri, ieskaitot rokturus, ritenīšus, rāvējslēdzējus un visu citu, tāpēc nekad neriskēsiet un būsiet drošs, ka neradīsies papildu rūpes un izdevumi, lidojot ar Wizzair aviokompāniju.

  Wizzair ir viena no populārākajām aviosabiedrībām Eiropā un tajā pašā laikā Wizz Air ir daudz dažādu lidojumu virzienu no Baltijas valstu lidostām mums labvēlīgos virzienos. Tāpēc cenšamies piedāvāt jums plašu Ryan Air rokas bagāžai paredzētu koferu izvēli. Mums vienmēr ir koferi, kas paredzēti tieši lielākam Wizzair koferu standartam. Tāpēc 1–2 darbadienu laikā piegādāsim Wizzair rokas bagāžas koferus jums visā Latvia.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 15 vienības
Rādīt 1 - 12 of 15 vienības

Rokas bagāžas izmēri

Aviokompānija

Bagāžas izmēri, cm

Bagāžas svars

Wizzair

 

Maza lidmašīnas bagāža (bez maksas)

42 х 32 х 25

bez ierobežojumiem

Liela lidmašīnas bagāža (par papildu maksu)

56 х 45 х 25

bez ierobežojumiem

Ryanair

55 x 40 x 20

10 kg

Lufthansa, LOT Polish Airlines, SAS

55 х 40 х 23

8 kg

EasyJet, Finnair, Estonian Air

56 х 45 х 25

8 kg

Air Baltic, Air Berlin, Swiss, Turkish Airlines

55 х 40 х 20

8 kg

Small planet

56x45x25

5 kg

Norwegian

55 х 40 х 23

10 kg

Ryanair lidmašīnās pasažieri var papildus ņemt līdzi somiņu 35 x 20 x 20 cm

Mērīšanas kastu lielums parasti ir par 2 cm lielāks nekā norādīt aviokompāniju sniegtajā informācijā

Salidzini.lv logotips