Augstspiediena mazgātāji ir lieliska izvēle tiem, kas dzīvo mājā, ar augstspiediena mazgātāju varēsiet izdarīt ļoti daudz, bet vissvarīgākais – pūlēties vajadzēs ievērojami mazāk. Augstspiediena mazgātāji var būt gan jaudīgi, gan vienkāršāki, kas paredzēti parastai izmantošanai mājas. Ja jūs zināsiet, ko jūs vēlaties no augstspiediena mazgātāja,...

Augstspiediena mazgātāji ir lieliska izvēle tiem, kas dzīvo mājā, ar augstspiediena mazgātāju varēsiet izdarīt ļoti daudz, bet vissvarīgākais – pūlēties vajadzēs ievērojami mazāk. Augstspiediena mazgātāji var būt gan jaudīgi, gan vienkāršāki, kas paredzēti parastai izmantošanai mājas. Ja jūs zināsiet, ko jūs vēlaties no augstspiediena mazgātāja, to izvēlēties būs daudz vieglāk, jo katrs no tiem ir pielāgots lielākām vai mazākām vajadzībām.

Vairāk

Spiedienmazgātāji Šeit ir 2 preces.

Rādīt 1 - 2 of 2 vienības
Rādīt 1 - 2 of 2 vienības

Kādu augstspiediena mazgātāju izmantot man?

  • Ja jūs gatavojaties savu augstspiediena mazgātāju izmantot automobiļa mazgāšanai – izvēlieties mazāk jaudīgu mazgātāju, jo pārāk jaudīgs augstspiediena mazgātājs var bojāt jūsu automobili.
  • Krāsu noņemšana – šim darbam iesakām ar iekšdedzes dzinēju darbināmu mazgātāju, taču pārliecinieties, ka materiālu, no kura tiks noņemta krāsa, nebojās milzīgs spiediens.
  • Dzīvnieku mazgāšana – šādam darbam, protams, pats par sevi ir saprotams, ka vajadzīgs mazgātājs ar mazāku jaudu, tāpēc ka pārāk liels spiediens jūsu mājdzīvnieku var notriekt no kājām un pat savainot.

Ēku mazgāšana, ja gatavojieties mazgāt ēkas, rekomendējam karstā ūdens vai ķīmisko maisījumu tipa mazgātājus – tie nav ļoti jaudīgi, taču ēku tīrīšanai ir pietiekami efektīvi.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos