Kādi ir 10 iemesli, kāpēc ir tā vērts izvēlēties Borvus.lv interneta veikalu?

                              
1) Mums ir un mēs varam piedāvāt praktiski plašāko fotoepilatoru izvēli Latvijā.
2) Skaistumkopšanas preces, kas atrodas mūsu noliktavā, piegādāsim 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
3) Var bezmaksas norēķināties skaidrā naudā, kad kurj...

Kādi ir 10 iemesli, kāpēc ir tā vērts izvēlēties Borvus.lv interneta veikalu?

                              
1) Mums ir un mēs varam piedāvāt praktiski plašāko fotoepilatoru izvēli Latvijā.
2) Skaistumkopšanas preces, kas atrodas mūsu noliktavā, piegādāsim 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
3) Var bezmaksas norēķināties skaidrā naudā, kad kurjers piegādā jums pasūtījumu.
4) Profesionāli konsultanti ieklausīsies jūsu vēlmēs un palīdzēs izvēlēties skaistumkopšanas tehniku, kas vislabāk atbildīs jūsu vajadzībām.
5) Mēs garantējam labākās fotoepilatoru, ķermeņa un matu kopšanas tehnikas cenas.
6) Visām precēm tiek piemērota 2 gadu garantija ar iespēju to pagarināt.
7) Lieliskas klientu atsauksmes un pateicība ir mūsu prioritāte, tādēļ katru dienu un ar katru cilvēku cenšamies rast kopīgu valodu, lai komunicēt arī turpmāk būtu viegli un patīkami arī otrajā reizē.
8) Mums patīk savs darbs, tāpēc cenšamies to paveikt pēc iespējas labāk, lai jūs to novērtētu.
9) Mēs novērtējam jūs un izvirzām sev augstākās prasības, lai attaisnotu jūsu cerības.
10) Paldies, ka apmeklējāt Borvus.lv interneta veikalu. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr lūdzam vērsties pie mums klātienē, zvanīt uz veikalu pa tālruni vai rakstīt uz e-pastu, un mēs pēc iespējas ātrāk centīsimies atrast labāko risinājumu jums.

Vairāk

Veselībai un skaistumam Šeit ir 51 preces.

Apakškategorijas

 • FOTOEPILĀTORI

  Lielākā fotoepilatoru, kas paredzēti fotoepilācijai mājās, izvēle. Visus fotoepilatorus bezmaksas piegādājam 1–2 darbadienu laikā. Iespējami dažādi norēķināšanās veidi, fotoepilatorus varat iegādāties līzingā, maksāt skaidrā naudā piegādes brīdī vai ar bankas pārskaitījumu. Visiem Silk‘n, Beurer un Braun fotoepilatoriem piemērojama oficiāla 2 gadu garantija, kuru iespējams pagarināt līdz 7 gadiem.

  Mēs garantējam labāko fotoepilatoru cenu. Vienmēr aicinām jautāt un no plašās fotoepilācijas ierīču izvēles palīdzēsim atrast jums piemērotāko ierīci. Augstākā kvalitāte un saprātīga cena tikai Borvus.lv

  Mēs bieži dzirdam jautājumu, kā izvēlēties fotoepilatoru. Galvenā fotoepilatoru atšķirība ir zibšņu skaits un epilācijas moduļa izmērs (platība, kurā tiek veikta fotoepilācija).

  Visi fotoepilatori ir droši, tāpēc tos varat izmantot ne tikai ilgtermiņa kāju vai padušu fotoepilācijai, bet tie arī lieliski derēs sejas vai bikini zonas epilācijai.

  Braun fotoepilatori – šīs Vācijas preču zīmes skaistumkopšanas un epilēšanas ierīces jau gadu desmitus ir nopelnījušas cilvēku, kas novērtē kvalitāti, cieņu. Vienkārši lietot, elegants dizains, drošība un kvalitāte ir iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas Braun fotoepilatorus.

  Silk‘n fotoepiliatori – lai gan Silkn preču zīme ir mazāk zināma, tās fotoepilatori ir populārākie. Silkn specializējas fotoepilatoru un to elementu ražošanā, tādēļ ar labāko cenas un kvalitātes attiecību var piedāvāt plašāko fotoepilatoru klāstu. Tāpat arī var piedāvāt inovatīvus modeļus, ar kuriem var veikt visa ķermeņa epilāciju, ieskaitot arī problemātiskās zonas vai seju.

  Droši jautājiet un mēs palīdzēsim jums atrast labāko fotoepilatoru, lai vienkārši un ļoti ērti varētu uz ilgu laiku atbrīvoties no nepatīkamām procedūrām, un, protams, nevēlamajiem matiņiem.

 • Kosmētikas spoguļi

  Ērti, praktiski un ilgmūžīgi vācu kosmētikas palielināmie spoguļi ar apgaismojumu tagad par īpaši labu cenu. Palielinošais sejas spogulis ideāli derēs precīzam grimam un jūsu skaistuma redzēšanai.

  Spogulīši var būt brīvi novietojami vai vienkārši montējami pie sienas.

  Kosmētikas spogulīši izgatavoti no hromēta metāla, tāpēc tie ir izturīgi un ilgmūžīgi. Tāpat ir svarīgi, ka spoguļus viegli tīrīt un tos ir droši izmantot pat vannas istabā, kur ir mitrs.

  Beurer BS un Lanaform kosmētikas spoguļi ir dažādu diametru un izmēru, tādēļ viegli atradīsiet sev vispiemērotāko. Bet klasisks un pievilcīgs dizains ļaus spogulīšus viegli iekļaut interjerā.

 • Celulīta ārstēšanas...
 • Sejas tīrīšanas ierīces
 • Fluorescējoša...
 • Inhalatori
 • Skuvekļi

  Kāpēc ir vērts izvēlēties Braun skuvekļus?

  Braun skuvekļi ir populāri visā pasaulē un tiek ļoti augsti novērtēti Lietuvā vairāku galveno iemeslu dēļ. Pirmkārt, ir pierādīts, ka Braun skuvekļi vismazāk kairina vīriešu ādu, tāpēc skūšanās kļūst patīkamāka un komfortablāka. Otrkārt, iemesls, kāpēc ir vērts izvēlēties Braun skuvekļus, ir nevainojama kvalitāte. Skuvekļi ir ražoti Vācijā,ievērojot augstāko un stingrāko kontroli, tāpēc tie ir ļoti uzticami un izturīgi. Trešā svarīgākā nianse ir plaša izvēle, sākot ar 1. un beidzot ar 9. Braun sēriju – visiem skuvekļiem ir savas priekšrocības, bet galvenais vārds skuveklim paliek „kvalitāte”. Ūdens izturīgi skuvekļi, skuvekļi ar režģi, un tas viss tagad par ļoti labu cenu.

  Braun skuvekļus raksturo ļoti ērta vadība un tīrs skuvums. Lielākajai daļai skuvekļu ir iebūvēts trimmeris bārdas matiņu noņemšanai un precīzai veidošanai. Tāpat ir svarīgi tas, ka Braun izmantotās baterijas ir ļoti ilgmūžīgas, tāpēc ar vienu uzlādi var skūties ilgāku laiku.

  Braun skuvekļi nekad nemeklēja kompromisus uz kvalitātes rēķina, tāpēc vācu inženieri vienkārši netērēja laiku un centās izdarīt vislabāk. Daudzi vīrieši ar pārliecību teiktu un piekristu, ka viņiem izdevās un ne velti Braun skuveklis ir labākais skuveklis, rokās, kuras novērtē kvalitāti.

  Nav svarīgi, vai skujaties tīri, vai audzējat un formējat bārdu – vērsieties pie mums un mēs ar prieku palīdzēsim atrast vislabāk jūsu vajadzībām atbilstošu Braun vīriešu skuvekli. Vienkārši ļoti cenšamies, lai labākie skuvekļi par labākajām cenām ātri tiktu jums piegādāti. Tā ir vislabākā dāvana.

 • Gaisa...

  Gaisa mitrinātājs-aromatizators. Ar ko tas ir noderīgs mājās?

  Pirms pāris gadiem gaisa mitrinātājs mājās bija īsts retums. Šodien šī iekārta ir ievērojami populārāka un arvien grūtāk nodalāma no sadzīves. Taču vai zinājāt, ka gaisa mitrinātājs var kļūt par stilīgu māju detaļu, ievērojami uzlabot jūsu un jūsu bērnu veselību, tāpat veikt arī nomierinošas smaržu terapijas funkciju?

  Cilvēki, kas cenšas saglabāt veselību, lielisku pašsajūtu un uzturēt optimālu gaisa mitrumu telpās (40-60 %, atkarīgs no temperatūras), jau ir pārliecinājušies par gaisa mitrinātāja lietderību. Ja vēl joprojām jums nav šīs iekārtas vai plānojat iegādāties jaunu, piedāvājam vairāk uzzināt par jaunās paaudzes gaisa mitrinātājiem - aromatizatoriem.

  Unikāli Lanaform gaisa mitrinātāji-aromatizatori ir izveidoti izmantojot progresīvākās tehnoloģijas, novatoriskus ražošanas veidus un modernu dizainu. Tas izstrādājumus pārvērš par unikālām māju interjera detaļām, kas pilda daudz noderīgu funkciju:

  Aromātiska difūzija. Iekārta efektīvi piepilda apkārtni ar patīkamu vēlamo smaržu. Varat izmantot speciālas gaisa mitrinātāju aromātiskās eļļas, ēteriskās eļļas vai pat savu mīļoto smaržu eļļu.

  Gaisa mitrināšana. Apkures sezonas laikā gaiss telpās kļūst sauss, tas var negatīvi ietekmēt veselību. Pēc mediķu apgalvojumiem, pārāk sauss gaiss var tapt par sliktas pašsajūtas un hronisku elpceļu saslimšanu cēloni. Gaisa mitrinātāji-aromatizatori izceļas ar lielu mitruma veidošanas produktivitāti, tvaika tehnoloģija ļauj sasniegt maksimālu gaisa mitrināšanas rezultātu.

  Gaisa tīrīšana. Tvaika gaisa mitrinātāji paredzēti gan telpu gaisa mitrināšanai, gan attīrīšanai vai pat medicīniskiem mērķiem. Aromāti un silta tvaika tehnoloģija ļauj izveidot perfektu inhalāciju sirgstošajam. Aromadifuzori ievērojami uzlabo gaisa kvalitāti, tādēļ tie rekomendējami cilvēkiem, kas bieži slimo ar elpošanas slimībām.

  Krāsains apgaismojums. Nomierinošas krāsas izdalošs difuzors sniedz iespēju izvēlēties no vairākiem apgaismojuma režīmiem, tādēļ gaisa mitrinātājs viegli pielāgosies jūsu noskaņojumam vai māju atmosfērai. Varat mainīt krāsu intensitāti, kombinējot vai izvēlēties tikai vienu iekārtas izdalāmo krāsu.

  Interjera detaļa. Unikālam gaisa mitrinātājam viegli atradīsiet vietu savās mājās. Iekārta izmanto vēdināšanas sistēmu, izdala aromātiskus tvaikus. Gaiši aromātiska dūmaka, kas tiek palaista no difuzora galviņas, rada romantisku, mūsdienīgu atmosfēru un izveido mājām ekskluzivitāti.

  Šos mitrinātājus izmantot ir ļoti viegli. Viss, kas jādara, tā ir aromatizatora uzpildīšana ar ūdeni un pāris ēteriskās eļļas pilienu iepilināšana tvertnē. Izdalītājs izslēdzas automātiski, samazinoties ūdens līmenim, tādēļ varat atpūsties un izbaudīt aromaterapiju un tiešām tīru gaisu.

 • Fēni un matu ieveidotāji
 • Epilatori

  Kāpēc ir vērts izvēlēties Braun epilatorus? 

  Vācu Braun epilatorus lietošanai mājas apstākļos raksturo lieliska kvalitāte un patīkams rezultāts. Braun SE epilatoriem ir augstas kvalitātes pincetes, plaša piederumu izvēle un tos varat droši izmantot zem ūdens. Tāpēc patiešām viegli atradīsiet sev piemērotāko epilatoru. 

  Kāju epilācijai mājas apstāļos Braun epilatori ir populārākā izvēle ne tikai daudzās Eiropas valstīs, bet arī Latvijā. Kvalitātes, cenas un dizaina apvienojums ļauj Braun epilatoriem viegli atrast ceļu uz jūsu mājām. 

  Braun Silk Epil (SE) epilatori sadalīti sērijās, lai būtu vieglāk izvēlēties jums piemērotāko. Jūs varat atrast Braun Silk Epil 3, Braun Silk Epil 5 un labāko Braun Silk Epil 9. sēriju. 

  Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt jums labāko cenu, Braun epilatorus piegādājam 1–2 darbadienu laikā. Tāpat jūs varat izvēlēties arī ērtus apmaksas veidus. Jūs varat iegādāties epilatoru līzingā, varat maksāt ar bankas pārskaitījumu vai maksāt skaidrā naudā piegādes laikā. 

  Ar augstas kvalitātes epilatoru atbrīvošanās no nevēlamajiem matiņiem kļūs daudz vienkāršāka un patīkamāka.

 • Lāzera epilatori

  Profesionāliem kosmetologiem un mājām paredzēti sejas matiņu noņemšanas aparāti Beurer. Piemērots visam ķermenim, taču visērtāk noņemt nevēlamos matiņus no jutīgām vietām.

  Daudzi fotoepilatori un lāzeri ir vispirms paredzēti kāju matiņu noņemšanai, bet tikai daļa no tiem ir piemēroti jutīgām ķermeņa vietām un sejas matiņu noņemšanai. Ar mazu daļu no parastajiem fotoepilatoriem ir ērti veikt sejas matiņu noņemšanas procedūras. Tāpēc ir ļoti iepriecinoši, ka Vācijas uzņēmums Beurer beidzot prezentēja ierīču sēriju, kura paredzēta tieši sejas matiņu noņemšanai (tāpat arī bikini zonai, padusēm vai citām jutīgām vietām), bet tikai pēc tam – kājām. Specializētā lāzera lietderība ir apstiprināta un pierādīta ar klīniskajiem pētījumiem. Testos Eiropā noteikts, ka jau pēc pirmajām procedūrām pat 70 % no matiņiem uz sejas pārstāja augt un efekts ir jūtams 3 mēnešus, un šie rādītāji uzlabojas ar katru veicamo procedūru. Tas patiešām ir iespaidīgi un ir kā maza revolūcija šajā augsto tehnoloģiju tirgū.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 51 vienības
Rādīt 1 - 12 of 51 vienības
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos