Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>>Skrejritenis bērniem

Skrejritenis bērniem

Skrejriteņus mēs visi zinām un vismaz reizi mūžā esam izmēģinājuši! Skrejritenis ir labākais un kompaktākais, un vienkāršākais bērnu transportlīdzeklis. Iemācīties tos izmantot ir viegli, ērti uzglabāt un transportēt, un cik daudz pozitīvu emociju sniedz braukšana ar skrejriteni! Pēc Borvus.lv speciālistu domām, bērnu skrejriteņa izvēles process...

Skrejriteņus mēs visi zinām un vismaz reizi mūžā esam izmēģinājuši! Skrejritenis ir labākais un kompaktākais, un vienkāršākais bērnu transportlīdzeklis. Iemācīties tos izmantot ir viegli, ērti uzglabāt un transportēt, un cik daudz pozitīvu emociju sniedz braukšana ar skrejriteni! Pēc Borvus.lv speciālistu domām, bērnu skrejriteņa izvēles process ir pietiekami vienkāršs, jo uzmanību jāpievērš tikai dažiem parametriem (kurus varat atrast šīs kategorijas apakšā).

Bērniem skrejriteņi visbiežāk patīk jau no pirmās izmēģināšanas reizes, jo uzreiz tiek sasniegts rezultāts. Atšķirība no skrituļslidām vai skrituļdēļiem – bērnam ar skrejriteni nevajadzēs tik daudz pacietības, lai varētu braukt un priecāties.

Kad bērnam ir skrejritenis, mierīgāk ir arī vecākiem. Bērns ir aktīvs, kustās, taču tajā pašā laikā skrejritenis ir daudz drošāks transportlīdzeklis ar ritenīšiem, nekā daudzi citi.

Kārtot pēc

 Šis produkts vairs nav pieejams

Izvēloties bērnu skrejriteni, vissvarīgākais ir pievērst uzmanību šiem parametriem.

Skrejriteņa riteņu skaits

2–4 gadus veciem bērniem ērtāki būs modeļi ar trīs riteņiem (tie ir stabilāki), bet visiem pārējiem derēs manevrētspējīgi un ātri skrejriteņi. Trīsriteņu skrejriteņos divi riteņi var būt priekšpusē vai aizmugurē. Tiek uzskatīts, ka pirmais variants ir ērtāks, jo atsperoties bērns ar kāju neaizķers aizmugurējo riteni.

Salokāma skrejriteņa konstrukcija

Tāda konstrukcija raksturo lielāko daļu skrejriteņu ar diviem riteņiem. Salokāma konstrukcija – ļoti ērta lieta. Skrejriteni, kad tas netiek izmantots, būs viegli transportēt vai uzglabāt mājās.

Skrejriteņa stūres augstums

Optimālais variants ir tad, kad stūre sasniedz bērna krūtis. Ieteicams izvēlēties skrejriteni, kuram ir regulējams augstums – nevajadzēs uztraukties tāpēc, ka bērns ļoti ātri paaugsies un skrejritenis būs par mazu.

Bērnu skrejriteņa riteņu materiāls

Kustībai pa asfaltētu ceļu un bruģi ērti būs riteņi no kaučuka un gumijas. Piepūšami riteņi, pateicoties amortizācijai, derēs neasfaltētiem ceļiem, taču nedrīkst aizmirst, ka tādus riteņus ir viegli pārdurt. Lai gan skrejriteņi ar plastmasas ritenīšiem maksā nedaudz, tie ātri nolietojas un braucot saceļ lielu troksni.

Skrejriteņa bremze

Bremze var būt rokas vai kājas (aizmugurējā ritenī). Bremzējot ar rokas bremzi, ja tas tiek darīts nepamatoti un braukšanas ātrums ir diezgan liels, rodas risks pārkrist pār stūri. Tādēļ īpaši pirmsskolas vecuma aktīviem bērniem ir ieteicams izvēlēties uzticamāku un drošāku variantu – modeli ar kājas bremzi.

Skrejriteņa rāmja materiāls

Tāpat kā plastmasas riteņu gadījumā, plastmasas skrejriteņa rāmis, lai gan tas nav dārgs un ir viegls, salīdzinoši ātri nolietojas. Tādēļ ir ieteicams izvēlēties alumīnija vai metāla skrejriteņa rāmi, t. i., izturīgāka materiāla rāmi. Paturiet prātā, ka alumīnijs ir vieglāks nekā metāla sakausējumi.

Skrejriteņa riteņu diametrs

Jāatzīmē, ka jo lielāka diametra riteņi, jo lielāku ātrumu skrejritenis var sasniegt, tāpēc paturiet prātā šo īpašību, izvēloties skrejriteni saviem mazākajiem.

Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā