Siltums kaulus nelauž un Beurer vēl piebilst, ka kvalitatīvs siltums ir ļoti patīkams un komfortabls. Vācijā ražotās Beurer sildošās segas un palagi ir vieni no populārākajiem Lietuvā un ļoti kvalitatīva izvēle.

Simts gadu laikā uzkrātā Beurer uzņēmuma pieredze un koncentrēšanās tikai uz kvalitatīvu un augstas klases ķermeni sildošo ierīču ražoš...

Siltums kaulus nelauž un Beurer vēl piebilst, ka kvalitatīvs siltums ir ļoti patīkams un komfortabls. Vācijā ražotās Beurer sildošās segas un palagi ir vieni no populārākajiem Lietuvā un ļoti kvalitatīva izvēle.

Simts gadu laikā uzkrātā Beurer uzņēmuma pieredze un koncentrēšanās tikai uz kvalitatīvu un augstas klases ķermeni sildošo ierīču ražošanu ļāva izveidot maksimāli komfortablas un lietotājam draudzīgas sildošās ierīces. Svarīgākais ir tas, ka visi Beurer elektriskie sildītāji ir ļoti droši un izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, tādēļ tiem patīkami pieskarties un pieglaust tos ķermenim.

Sildošie elektriskie palagi, segas, kāju un ķermeņa sildītāji – laba dāvana jums un jūsu mīļotajam cilvēkam. Īpaši tagad, kad Beurer cena ir vēl pievilcīgāka, bet piegāde ilgst 1–2 darbadienas.

Vairāk

Elektrosega Šeit ir 10 preces.

Rādīt 1 - 10 of 10 vienības
Rādīt 1 - 10 of 10 vienības

Vācijā ražotie Beurer HK sērijas sildītāji ir paredzēti, lai omulīgi un komfortabli sildītu jūsu ķermeni. Elektriskos sildītājus var novietot uz vietām, kuras vēlas sildīt, lai siltums palielinātu asins cirkulāciju, palielinātu skābekļa daudzumu asinīs un tādējādi veicinātu sildāmās ķermeņa vietas ārstēšanu un „atjaunošanu”. Beurer sildītāji tāpat palīdzēs atpūtināt nogurušus un saspringušus muskuļus. Tāpēc tos bieži vien kā palīglīdzekli labai veselībai rekomendē ārsti.

Visi Beurer HK sildītāji ir ļoti droši un kvalitatīvi. Elektriskais sildītājs ir aizsargāts pret pārkaršanu, un pats sildītājs automātiski izslēdzas pēc noteikta laika, tāpēc absolūti nav nekādu problēmu, ja esat aizmirsis izslēgt sildītāju. Beurer ražotajiem sildītājiem ir Oeko-TexStandard 100 sertifikāts, kas nodrošina augstu materiālu kvalitāti, to ekoloģiskās un fizioloģiskās īpašības (kvalitatīva tekstilija vai vilna ļauj ķermenim elpot).

Elektriskajam Beurer HK ķermeņa sildītājiem ir noņemami pārvalki, tāpēc tos var mazgāt veļas mašīnā un vienmēr uzturēt vēlamo tīrību.

Beurer kopš 1919. gada tikai Vācijā izstrādā un ražo augstākā komforta un kvalitātes līmeņa sildītājus ķermenim. Uzkrātā pieredze un stingra kvalitātes kontrole ļauj sildītājiem būt ļoti praktiskiem un izturīgiem. Beurer HK ir ne tikai lielisks veids, kā patīkami sasildīties vēsākā gaisā, tas reizē arī ir visaugstākā kvalitāte un jūsu veselībai draudzīgs siltums.

Visiem Beurer sildītājiem piemērojama oficiāla 2 gadu garantija, piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā, un norēķināties jūs varat arī skaidrā naudā piegādes laikā, ar bankas pārskaitījumu vai uz nomaksu, izmantojot SB līzinga pakalpojumu. Ja tikai jums rodas kādi jautājumi par Beurer sildītājiem, vienmēr lūdzam vērsties pie mūsu konsultantiem un viņi ar prieku palīdzēs izvēlēties jums labāko variantu.

Akcija, tagad Beurer elektriskie sildītāji par vēl labāku cenu.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos