Ir tā vērts, jo šeit jūs atradīsiet lieliskākās dāvanu idejas. Kvalitatīvi koferi ceļojumiem, bio kamīni, skrituļdēļi un citas idejas jūsu dāvanām un komfortam par ļoti labu cenu. Preces, kuras atrodas noliktavā, piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Iespējams maksāt skaidrā naudā piegādes laikā (bez maksas), iespējams iegādāties līzingā...

Ir tā vērts, jo šeit jūs atradīsiet lieliskākās dāvanu idejas. Kvalitatīvi koferi ceļojumiem, bio kamīni, skrituļdēļi un citas idejas jūsu dāvanām un komfortam par ļoti labu cenu. Preces, kuras atrodas noliktavā, piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Iespējams maksāt skaidrā naudā piegādes laikā (bez maksas), iespējams iegādāties līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Visām precēm tiek piemērota 2 gadu garantija. Tāpat arī garantējam labāko cenu Latvijā (ja jūs atradīsiet lētāk, vienmēr lūdzam rakstīt mums un sniegsim īpašu piedāvājumu (info@borvus.lv)).

Tagad Borvus.lv veikalā atradīsiet ļoti labas atlaides un cenas.

Vairāk

Cits Šeit ir 47 preces.

Apakškategorijas

 • KOFERI

  Labākā koferu cena un augsta kvalitāte + ātra piegāde 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā!
  Borvus.lv vietnē jūs varat ērti un ātri atrast sev piemērotu lielu vai mazu, skaistu un praktisku, izturīgu un kvalitatīvu koferi. Koferi ir noliktavā, tāpēc mēs piegādājam ļoti ātri visā Latvijā. Tāpat arī garantējam labāko koferu cenu un to, ka, ja būs nepieciešams, jums palīdzēs profesionāli un pieredzējuši konsultanti. Tāpēc vienmēr aicinām vērsties pie mums un centīsimies uzreiz palīdzēt. Koferi – mūsu ceļojumu draugi, tāpēc esam pārliecināti, ka tieši tā arī koferis būtu arī jāiegādājas – ar labām emocijām, ērti, viegli, labākais personīgi jūsu vajadzībām. Plaša ceļojumu koferu izvēle lidojumiem internetā. Jūs varat atrast ietilpīgus koferus un rokas bagāžu, kā arī koferus, kas der populārākajiem Ryanair un WizzAir lēto lidojumu standartiem.

 • BIO KAMĪNI

  Biokamīnus var novietot telpās vai ārā.
  Biokamīnus piegādājam 1-2 darba dienu laikā visā Latvijā.
  Jūs varat maksāt skaidrā naudā kurjeram piegādes brīdī.

 • Skrituļdēļi

  Kā izvēlēties pareizo skrituļdēli? 

   

  Nopirkt to ir vienkārši, taču no izvēles pareizības daudz kas ir atkarīgs, jo īpaši tāpēc, ka piedāvājums ir milzīgs. Ja iegādāsieties piemērotu skrituļdēli, ātrāk iemācīsieties tehniski labi braukt, izpildīt trikus, labs skrituļdēlis kalpos ievērojami ilgāk. Šeit minēti daži noderīgi ieteikumi, kuri būtu jāņem vērā. 

   

  Skrituļdēlis sastāv no trim galvenajām daļām: klājs (deck), asis (trucks) un ritenīši (wheels). Klājs ir vissvarīgākais elements, tāpēc tam būtu jāpievērš īpaša uzmanība. Klāja uzliektos galus sauc „tail” un „nose”. Parasti klājs tiek izgatavots no kļavas koka. To veido 7–9 plāni sapresēti slāņi. 

   

  Daži klāji no apakšas papildus tiek aplīmēti ar plastmasu. Tas ir nepieciešams, braucot pa margām. Iesācējiem šāds skrituļdēlis nav labākā izvēle. Tas būs pārāk smags nepieredzējušam braucējam. Klājam var būt dažāda forma, bet vidējais lielums ir aptuveni vienāds – apmēram 80 cm garš un 19 cm plats. Ar platu klāju vieglāk piezemēties pēc lēciena, ar šaurāku vieglāk izpildīt trikus. Klāja izliekumu konfigurācija būtiski atvieglo triku izpildīšanu. 

   

  Pievērsiet uzmanību smilšpapīram (griptape), kas tiek līmēts uz klāja virsmas. Tas vajadzīgs braucēja kāju efektīvākai fiksācijai uz skrituļdēļa. 

   

  Klāja apakšā piestiprinātas asis. Starp asīm un klāju esošais gumijas slānis pasargā koksni no pārmērīgas slodzes. Piestiprinātajām asīm nav jāizvirzās ārpus skrituļdēļa malām. Apakšā ierīkotie amortizatori skrituļdēlim nodrošina elastīgumu. Labāk izvēlēties skrituļdēli ar gumijas amortizatoriem, jo līdzīgi plastmasas amortizatori bieži vien plaisā un kalpo ievērojami īsāku laiku. 

   

  Uz asīm tiek stiprināti riteņi. Tie atšķiras pēc izmēra un cietības. Cietāki riteņi lēnāk nolietojas, braucot ar tiem ir vieglāk uzturēt pastāvīgu ātrumu. Savukārt mazāka vibrācija atvieglo skrituļdēļa vadību. Mīkstāki riteņi vairāk piemēroti braukāšanai pa rampām, bet cietāki ideāli der asfalta segumam. 

   

  Katrā ritenī tiek montēti divi gultņi. Par uzticamāko tiek uzskatīts standarts ABEC. Gultņa nosaukuma beigās parasti norāda skaitli: ABEC3, ABEC5 vai ABEC7. Jo lielāks skaitlis, jo lielāks ir pieļaujamais braukšanas ātrums.

 • Objektīvs Mobilajām...
 • Skrejriteņi

  Skrejriteņus var iedalīt 2 veidos – tie ir bērniem un pieaugušajiem paredzēti skrejriteņi. Pērkot skrejriteni pieaugušajam vispirms jāņem vērā svaru, garumu un apavu izmēru (kaut gan tas pats attiecas arī uz bērnu). Kopumā sakot, ar skrejriteņiem var braukt bērni un pieaugušie, kuri sver 50, 75, 100, 114 vai 136 kg. Ja jums vai bērnam trūkst 10 kg līdz maksimālajam svaram, labāk izvēlēties lielākas svara kategorijas skrejriteni. Pērciet tādu, kas atbilstu gan jūsu svaram, gan citām fiziskajām īpašībām. Skrejriteņa stūrei jābūt noregulētai jūsu vidukļa augstumā vai mazlietiņ zemāk, bet abām pēdām jāietilpst uz pamatnes. Tāpat uz pamatnes jābūt pietiekami daudz vietai, lai jums nevajadzētu stāvēt pārāk tuvu stūrei. Pievērsiet uzmanību, ka visi ražotāji sniedz pilnībā paceltas stūres izmērus. Ja to pacelsiet virs vidukļa, tad jūs vairs nevarēsiet viegli saliekties katru reizi, kad atspersieties, tāpēc lielāka slodze būs uz jūsu ceļiem.

 • SUP DĒĻI
 • SKŪTERI
lapā
Rādīt 1 - 12 of 47 vienības
Rādīt 1 - 12 of 47 vienības
Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos