Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
Karjera Borvus.lv

Karjera Borvus.lv

Borvus.lv – oficiālais Vācijas Thomas putekļu sūcēju, Beurer masētāju, kā arī Silk‘n skaistuma tehnikas pārstāvju partneris Latvijā.Kopā ar kolēģiem un klientiem strādājam bez starpniekiem, tāpēc vienmēr varam nodrošināt operatīvu darbu, preču kvalitāti un garantijas.

Katru dienu cenšamies piedāvāt jums to, kas pārvērš dzīvi vieglāku un ērtāku. Mēs vienmēr palīdzēsim izvēlēties labāko variantu, kas taupajūsu laiku un naudu!

Lepojamies, ka vairāk kā 95 % pasūtījumu tiek piegādāti ļoti ātri (2 darbadienās) visā Latvijā, un maksāt skaidrā naudā piegādes laikā kurjeram neko nemaksā.

Visām precēm tiek piemērota 2 gadu garantija.

Ar Vācijas tehniku veiksmīgi strādājam no 2013. gada, jo tālāk tikai vēl vairāk priecājamies, redzot jūsu smaidus, aprēķinot jūsu ietaupīto laiku un svinot mazas un lielas uzvaras jūsu mājās.  

Sazinoties ar cilvēkiem esam pavadījuši tūkstošiem stundu, izdzirdējām simtiem atsauksmju un lielāko daļu modeļu personīgi izmēģinājām un paši pārliecinājāmies par kvalitāti.

Šajā laikā pārliecinājāmies, ka mūsu piedāvātā tehnika lieliski kalpo ne tikai zinātniskajās laboratorijās un medicīnas iestādēs, kurās vajadzīga precizitāte, vai sporta klubos, kur tehnikai obligāti ir jābūt izturīgai. Pateicoties jums sapratām, ka ļoti svarīgu vietu laba tehnika atrod tieši mājās, kurās tiek novērtēta kvalitāte.

Mūsu kredo – „Paredzēts Jums, tik viegli un kvalitatīvi”.

Paldies, ka apmeklējāt mūsu veikalu. Vienmēr lūdzam vērsties pat, ja radušies mazsvarīgi jautājumi. Patiesi ar prieku palīdzēsim atrast personīgi jūsu vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

Partneri: