Ērti, praktiski un ilgmūžīgi vācu kosmētikas palielināmie spoguļi ar apgaismojumu tagad par īpaši labu cenu. Palielinošais sejas spogulis ideāli derēs precīzam grimam un jūsu skaistuma redzēšanai.

Spogulīši var būt brīvi novietojami vai vienkārši montējami pie sienas.

Kosmētikas spogulīši izgatavoti no hromēta metāla, tāpēc tie ir izturīgi un il...

Ērti, praktiski un ilgmūžīgi vācu kosmētikas palielināmie spoguļi ar apgaismojumu tagad par īpaši labu cenu. Palielinošais sejas spogulis ideāli derēs precīzam grimam un jūsu skaistuma redzēšanai.

Spogulīši var būt brīvi novietojami vai vienkārši montējami pie sienas.

Kosmētikas spogulīši izgatavoti no hromēta metāla, tāpēc tie ir izturīgi un ilgmūžīgi. Tāpat ir svarīgi, ka spoguļus viegli tīrīt un tos ir droši izmantot pat vannas istabā, kur ir mitrs.

Beurer BS un Lanaform kosmētikas spoguļi ir dažādu diametru un izmēru, tādēļ viegli atradīsiet sev vispiemērotāko. Bet klasisks un pievilcīgs dizains ļaus spogulīšus viegli iekļaut interjerā.

Vairāk

Kosmētikas spoguļi Šeit ir 10 preces.

Apakškategorijas

  • Novietojami kosmētikas...

    Brīvi novietojami kosmētikas spoguļi ar metāla statīvu vai bez tā. Eiropā populārāko ražotāju spoguļi, kuri palielina attēlu, lai būtu vēl ērtāk notīrīt grimu vai veikt citas kosmētikas vai skaistumkopšanas procedūras. Patīkama gaisma neapžilbina un pat vājā apgaismojumā palīdz nepalaist garām pat mazāko detaļu.

    Kvalitatīvi vācu Beurer un beļģu Lanaform vannas istabas spogulīši ir lieliska dāvana sievietēm, kuras kopj savu skaistumu. Spoguļi piemēroti mājām un skaistumkopšanas saloniem.

  • Pie sienas...

    Viegli pie sienas piestiprināmi kosmētikas spoguļi ir lieliska izvēle vannas istabai vai skaistumkopšanas salonam. Eiropā populārāko ražotāju spoguļi, kuri palielina attēlu, lai būtu vēl ērtāk notīrīt vai uzklāt grimu, kā arī veikt citas skaistumkopšanas procedūras. Patīkama gaisma neapžilbina un pat vājā apgaismojumā palīdz nepalaist garām pat mazāko detaļu.

    Kvalitatīvi vācu Beurer un beļģu Lanaform vannas istabas spogulīši ir lieliska dāvana sievietēm, kuras kopj savu skaistumu.

Rādīt 1 - 10 of 10 vienības
Rādīt 1 - 10 of 10 vienības

Lielākā daļa kosmētikas spoguļu izmanto baterijas, lai radītu nepieciešamo apgaismojumu. Tā pat krēslā apgaismojums jūsu neapžilbinās, bet gan ļaus ērti veikt visas skaistumkopšanas procedūras un nepalaist garām nevienu svarīgu sīkumu.

Jūs varat izvēlēties, cik reizes kosmētikas spogulim vajadzētu palielināt attēlu. Spoguļi ir divpusēji, pirmajā pusē ir standarta atspulgs, kurš rāda to, kas patiešām ir. Tikmēr apgriežot – otrā puse palielinās attēlu x3, x5 vai x10 reizes, lai būtu vēl ērtāk veikt procedūras, kurās nepieciešama precizitāte.

Kosmētikas spoguļiem tiek nodrošināta 2 gadu garantija. Piegāde 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Jūs varat arī izvēlēties vienu no trijiem norēķinu veidiem, tas ir, līzingu, bankas pārskaitījumu vai skaidru naudu (piegādes laikā).

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos