Labākie Vācijā ražotie Beurer masētāji ir ideāli jūsu atpūtai, kuru esat nopelnījis. Viegli izvēlēsieties kvalitatīvu, izturīgu un ilgmūžīgu masētāju pleciem, mugurai, pēdām, pret celulītu, vai pat visu masāžas sēdekli.

Ar daudzām prestižām balvām apbalvoti un lietotāju atzīti Beurer masētāji jau Latvijā. Kvalitatīvs masētājs ir ne tikai lielisk...

Labākie Vācijā ražotie Beurer masētāji ir ideāli jūsu atpūtai, kuru esat nopelnījis. Viegli izvēlēsieties kvalitatīvu, izturīgu un ilgmūžīgu masētāju pleciem, mugurai, pēdām, pret celulītu, vai pat visu masāžas sēdekli.

Ar daudzām prestižām balvām apbalvoti un lietotāju atzīti Beurer masētāji jau Latvijā. Kvalitatīvs masētājs ir ne tikai lieliska dāvana sev vai mīļotajam, bet arī bieži vien kļūst par atslēgu kvalitatīvai atpūtai vai pat kļūst par medicīnas līdzekli, kas palīdz patīkami pieveikt sāpes, kas nomoka, un diskomfortu ķermenī.

Plaša masētāju izvēle ļaus atrast sev labāko variantu no pēdu vai muguras līdz kakla masāžai. Beurer masāžas jostas, masāžas sēdekļi, muguras masētāji – tas simbolizē simts gadu pieredzi un izcilu vācu precizitāti. Tāpēc jauki redzēt, ka arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju ir sākuši novērtēt to un augstu novērtēt savu atpūtu un veselību.

Vairāk

Masažieri un sildītāji Šeit ir 27 preces.

Apakškategorijas

 • Masāžas krēsli

  Vācijā ražotie Beurer masāžas sēdekļi ir lielisks veids, kā atpūsties un, mierīgi sēžot, izbaudīt kvalitātīvu un relaksējošu masāžu. Elektriskie masāžas sēdekļi viegli piestiprināmi pie jebkura krēsla, klubkrēsla vai dīvāna, kam ir atzveltne.

  Beurer masāžas sēdekļi izceļas ar ilgmūžību un tiem tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli. Tāpat ir ļoti svarīgi, ka sēdekļi ir lietotājam ļoti draudzīgi, tāpēc tos ir ļoti viegli tīrīt un kopt. Tajā pašā laikā arī izturīgi.

  Vairāk nekā 100 gadus Beurer masāžas sēdekļi un krēsli ir kvalitātes etalons visā Eiropā. Laika gaitā Beurer uzņēmums izvēlējās tās masāžas sēdekļu īpašības, kas patiesi ir vērtīgas un patīkamas. Uzkrātā pieredze ļāva masāžu ar sēdekli pārvērst par īstu prieku un atpūtu ķermenim.

  Masāžas stiprums ir viegli regulējams no ļoti viegla līdz stipram, kas ļoti efektīvi masē gan priekam, gan medicīniskā nozīmē masē un silda muguru un plecus.

  Beurer piedāvā plašu masāžas sēdekļu izvēli, tāpēc mēs vienmēr rekomendējam konsultēties ar Borvus.lv ekspertiem, kuri ir praktiski uz sava ķermeņa izmēģinājuši visus sēdekļus. Tāpēc ar prieku ieteiks un palīdzēs atrast jums labāko masāžas krēslu. Sēdekļi atrodas mūsu noliktavā, tāpēc mēs piegādājam ļoti ātri un operatīvi. Masāžas sēdekļi ir laba un kvalitatīva dāvana jūsu atpūtai un ķermenim.

 • Kāju masāžas vanniņas

  Vācijā ražotās Beurer masāžas vanniņas kājām ir kvalitatīvas un patīkams atpūtas mirkļu garants. Ar daudzām balvām Eiropā un Lietuvā novērtētās masāžas vanniņas ir lieliska izvēle, lai atpūtinātu pēdas pēc garas darba dienas.

  Beurer masāžas vanniņas ideāli piemērotas kā mazām, tā arī lielām pēdām, tādēļ tās var izmantot visa ģimene. Masāžas vanniņas var izmantot ar dažādiem aromātiem, tāpat iespējams izvēlēties no vairākiem masāžas un „burbuļošanas” intensitātes ātrumiem. Masāžas kāju vanniņas var izmantot arī bez ūdens.

  Kvalitatīvas un ilgmūžīgas Beurer masāžas vanniņas ir ideāli piemērotas, lai atpūtinātu pēdas, ja strādājat stāvošu darbu. Iztīrīt masāžas vanniņu kājām ir ļoti vienkārši un ērti, un patīkams pēdu masāžas brīdis var izpirkt tās stundas, kurās intensīvi bija „jābūt uz kājām”.

  Beurer simts gadus uzkrāto pieredzi, pilnveidojot komforta tehniku, tagad varat novērtēt arī jūs. Masāžas vanniņa var kļūt par lielisku un kvalitatīvu dāvanu jums vai jūsu tuviniekam.

 • Masāžas ierīces
 • Elektrosega

  Siltums kaulus nelauž un Beurer vēl piebilst, ka kvalitatīvs siltums ir ļoti patīkams un komfortabls. Vācijā ražotās Beurer sildošās segas un palagi ir vieni no populārākajiem Lietuvā un ļoti kvalitatīva izvēle.

  Simts gadu laikā uzkrātā Beurer uzņēmuma pieredze un koncentrēšanās tikai uz kvalitatīvu un augstas klases ķermeni sildošo ierīču ražošanu ļāva izveidot maksimāli komfortablas un lietotājam draudzīgas sildošās ierīces. Svarīgākais ir tas, ka visi Beurer elektriskie sildītāji ir ļoti droši un izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, tādēļ tiem patīkami pieskarties un pieglaust tos ķermenim.

  Sildošie elektriskie palagi, segas, kāju un ķermeņa sildītāji – laba dāvana jums un jūsu mīļotajam cilvēkam. Īpaši tagad, kad Beurer cena ir vēl pievilcīgāka, bet piegāde ilgst 1–2 darbadienas.

 • Kāju sildītājs

  Aukstā ziemas vakarā ir ļoti patīkami ielikt kājas elektriskajā sildītājā un tā aizmirst visas dienas grūtības. Beurer pēdu sildītāji ļaus sajust vāciešu komfortu un relaksēties. Šī ir lieliska patīkama siltuma dāvana sev vai mīļotajam cilvēkam.

  Masāža un siltums līdz pat pirkstu galiņiem ar Beurer kāju sildītājiem (apaviem) atpūtinās muskuļus. Izgatavoti tikai no augstas kvalitātes mīksta materiāla, kam patīkami pieskarties, Beurer kāju sildītāji kļuva par vieniem no populārākajiem Eiropā un ieguva daudzas balvas par kvalitāti.

  Beurer inženieri, kas uzkrājuši gandrīz 100 gadu pieredzi, cenšas uzlabot ķermeņa sildītājus līdz katrai vismazākajai niansei, lai jūsu kājas sajustu vislielāko elektriskā sildītāja lietderīgumu. Nav svarīgi, vai zīdainis vai vecāka gadu gājuma cilvēks – visu pēdām patīk kvalitāte.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības

Par ķermeņa masāžas spēku bija zināms vēl dziļā senatnē. Līdz pat šai dienai masāžas sniegto prieku un ārstnieciskās īpašības izbauda ne vienas vien cilvēks. Tagad baudīt profesionālu masāžu iespējams vienkārši mājās. Dažādām ķermeņa daļām pielāgoti masētāji veic relaksējošu, tonizējošu, terapeitisku masāžu. Atšķirīgu formu, izmēru ierīces ideāli pielāgojas cilvēka ķermeņa formām, problēmām uzreiz tiek sniegta efektīva palīdzība. Elektroniskajā medicīnas līdzekļu un iekārtu veikalā „Borvus.lv” piedāvājam iegādāties dažādus masētājus, kas paredzēti pašu dažādāko problēmu ārstēšanai: sejas, ādas slimību, izsitumu, rētu, ķermeņa, muskuļu atpūtināšanai, celulīta, pietūkušu kāju, paplašinātu vēnu u. tml.   

Atkarībā no masētāja mērķa, masētāji var aktivizēt vielmaiņu, asinsriti, padarīt tvirtākus ķermeņa audus, cīnīties ar tādām infekcijām un slimībām kā akni vai celulītu. Vairums masētāju – elektriskie. Uzlādējot to bateriju, iespējams izbaudīt masāžas, kuras ilgst dažas stundas.  

Mūsu interneta veikalā „Borvus.lv” ir:  

- infrasarkano staru masētājs; 

- muguras masētājs; 

- kāju masētājs; 

- sejas masētājs; 

- pēdu masētāji; 

- kakla masētājs; 

- masāžas kāju vanniņa 

un citi ķermeņa masētāji. 

  

Tikai pašām augstākajām prasībām atbilstoši masētāji, kas tiek piegādāti no zināmiem ārzemju piegādātājiem (visvairāk Vācijas). Beurer uzņēmumam uzticas liels skaits cilvēku visā pasaulē. Visi masētāji ir pārbaudīti oficiāli, veicot ne vienu vien klīnisku pētījumu. Drošie un lietošanā ērtie masētāji elektroniskajā veikalā „Borvus.lv” nonāk tieši no ražotājiem. 

Pēc ilgiem darbiem, dienas rūpēm, problēmām ar asinsvadiem, vielmaiņu, slimojot ar noteiktām slimībām vai vienkārši ar mērķi atpūsties – visos šajos un līdzīgos gadījumos ir rekomendējama relaksējoša-ārstnieciska masāža. Roku, kāju, vidukļa, muguras masētājs vai citu ķermeņa daļu masāžas aparāti aktivizē šajās vietās asinsriti, tāpat visos audos nokļūst vajadzīgās uzturvielas, tiek izvadīti toksīni, sāļu vai šķidrumu pārpalikumi. Masētājs aktīvi iedarbojas uz dziļajiem ādas slāņiem, tāpēc šeit ar laiku izzūd infekcijas (tā dēļ samazinās celulīts), paātrinās šūnu reģenerācija (tās ātrāk atjaunojas, tāpēc arī ātrāk sadzīst rētas, strijas, ekzēma), saregulē asinsriti (kājas pietūkst mazāk, vēnas kļūst ne tik izteiktas, vairs tā nenomoka varikoze), tiek atpūtināti saspringtie muskuļi (masētāji ķermenim atgriež spēkus).  

Tagad tirdzniecībā līdzās parastiem, rokās paņemamiem masētājiem ir arī lielāki, bet īpašu komfortu garantējoši aparāti, kas paredzēti muguras, plecu, kāju, pēdu un citu ķermeņa daļu masāžai.  

Gan ārstnieciskā masāža, kuru veic profesionāls masieris, gan infrasarkano staru masētājs vai pavisam vienkāršs rokas masāžas aparāts – visas masāžas sniedz milzīgu labumu gan cilvēka ķermenim, gan viņa dvēselei. Izmantojiet lielisku iespēju un pievilcīgu cenu: jau tagad izvēlēties masētāju, kurš jums patīk, internetā un mēs to piegādāsim uz vēlamo vietu visā Latvijā 1–2 darbadienu laikā.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos