Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>Mazgājamie putekļu sūcēji

Mazgājamie putekļu sūcēji

Thomas ir „made in Germany” sinonīms, tāpēc ka visi mazgājošo putekļu sūcēju komponenti ir izgatavoti tieši Vācijā. Sākot ar dizaina projektēšanu un augstākās kvalitātes ilgmūžīgiem motoriem un beidzot ar mazākās detaļas montēšanu – visur tiek ievērota visaugstākā un visstingrākā kvalitātes kontrole. Uzņēmumam ir jau vairāk nekā 100 gadu pieredz...

Thomas ir „made in Germany” sinonīms, tāpēc ka visi mazgājošo putekļu sūcēju komponenti ir izgatavoti tieši Vācijā. Sākot ar dizaina projektēšanu un augstākās kvalitātes ilgmūžīgiem motoriem un beidzot ar mazākās detaļas montēšanu – visur tiek ievērota visaugstākā un visstingrākā kvalitātes kontrole. Uzņēmumam ir jau vairāk nekā 100 gadu pieredze, veidojot visaugstākās klases putekļu sūcējus. Šajā laikā ir nostiprinājusies un līdz šim tiek ļoti cienīta autoritatīva preču zīme, kas tiek atzīta visā pasaulē.

Vācijā ražoti mazgājošie putekļu sūcēji Thomas ir paredzēti mājām, kurās tiek novērtēta kvalitāte un savs laiks. Var kārtot ilgu laiku, var arī efektīvi, tas ne vienmēr ir viens un tas pats. Thomas putekļu sūcēji ir solīda izvēle, un ļoti patīkami redzēt, ka arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju mājās un birojos jau tos ir novērtējuši un iecienījuši.

Kārtot pēc
Kods: augstākā vispirms
Preču filtra veidošana
Cena
Noliktavā: Yr
Jauda