Zvans
Rakstiet uz
>Mazgājamie putekļu sūcēji

Mazgājamie putekļu sūcēji

Thomas ir „made in Germany” sinonīms, tāpēc ka visi mazgājošo putekļu sūcēju komponenti ir izgatavoti tieši Vācijā. Sākot ar dizaina projektēšanu un augstākās kvalitātes ilgmūžīgiem motoriem un beidzot ar mazākās detaļas montēšanu – visur tiek ievērota visaugstākā un visstingrākā kvalitātes kontrole. Uzņēmumam ir jau vairāk nekā 100 gadu pieredz...

Thomas ir „made in Germany” sinonīms, tāpēc ka visi mazgājošo putekļu sūcēju komponenti ir izgatavoti tieši Vācijā. Sākot ar dizaina projektēšanu un augstākās kvalitātes ilgmūžīgiem motoriem un beidzot ar mazākās detaļas montēšanu – visur tiek ievērota visaugstākā un visstingrākā kvalitātes kontrole. Uzņēmumam ir jau vairāk nekā 100 gadu pieredze, veidojot visaugstākās klases putekļu sūcējus. Šajā laikā ir nostiprinājusies un līdz šim tiek ļoti cienīta autoritatīva preču zīme, kas tiek atzīta visā pasaulē.

Vācijā ražoti mazgājošie putekļu sūcēji Thomas ir paredzēti mājām, kurās tiek novērtēta kvalitāte un savs laiks. Var kārtot ilgu laiku, var arī efektīvi, tas ne vienmēr ir viens un tas pats. Thomas putekļu sūcēji ir solīda izvēle, un ļoti patīkami redzēt, ka arvien vairāk Latvijas iedzīvotāju mājās un birojos jau tos ir novērtējuši un iecienījuši.

Kārtot pēc
Preču filtra veidošana
Cena
Noliktavā: Yr
Jauda
AKCIJA

Ražotājs: thomas.

Garantējam labāko Thomas cenu un ātru piegādi visā Latvijā!...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
416,00 €
267,00 €
AKCIJA

Ražotājs: thomas.

Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
353,00 €
299,00 €
AKCIJA

Ražotājs: thomas.

Mazgājošais putekļu sūcējs Thomas Multi Clean X8 Parquet – tā...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
399,00 €
349,00 €

Ražotājs: thomas.

Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
192,00 €

Garantija: 24 mēneši. Ražotājs: thomas.

Īsais: Putekļu sūcējs Thomas Aqua + Allergy & Family ir...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
389,00 €

Ražotājs: thomas.

Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
220,00 €

Ražotājs: thomas.

Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
287,00 €

Ražotājs: thomas.

Thomas Multiclean X10 parquet putekļu sūcējs atrodas mūsu...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
367,00 €

Ražotājs: thomas.

Thomas Boxer mazgājošais putekļsūcējs ir ideāls cietām grīdām...
Noliktavā: Yr
Nav atsauksmju
225,00 €
Rādīt 1 - 12 no 12 vienības

Kāpēc ir tā vērts izvēlēties Thomas mazgājošos putekļu sūcējus?

1) Ražoti Vācijā, ievērojot augstāko kvalitāti un stingrus kvalitātes kontroles noteikumus.
2) Pamatoti uzskatām, ka tiem nav konkurences un tie ir labākie patiesi mazgājošie putekļu sūcēji Latvijā.
3) Mazgājot attīra arī gaisu, tāpēc atšķirībā no parastajiem putekļu sūcējiem – mājās paliek svaigs un tīrs gaiss, kas ir ideāli piemērots ne tikai bērniem, bet arī jutīgiem cilvēkiem ar alerģijām.
4) Daudziem no populārākajiem Thomas putekļu sūcējiem ir pat 3 filtri: ūdens, mikro un mazgājams HEPA filtrs, tāpēc ir pārbaudīts un pierādīts, ka šī kombinācija aiztur 99,99 % no visiem putekļiem un baktērijām, kuras iesūcat. Vēl svarīgāk, ka aizsprostojušos filtru pietiek pabāzt zem tekoša ūdens un izskalot, lai tas atkal kļūtu tīrs. Tāpēc filtrus jāmaina ļoti reti un daudzreiz mazāk nekā parastajiem putekļu sūcējiem. 

Kāds mazgājošais putekļu sūcējs vislabāk derētu jūsu mājām?

1) Populārākā izvēle ir Thomas MultiClean Parquet Aqua+ putekļu sūcējs. Tā ir tādēļ, ka tas ir ideāli piemērots visu veidu cietajiem grīdas segumiem. Mazgājot grīdas, laminātu, parketu, flīzes, koka un citas grīdas Thomas MultiClean X10 tās vēl tīra ar mikro lupatu, tādēļ labs efekts tiek sasniegts tiešām ievērojami vieglāk un kvalitatīvāk. Tāpat šis putekļu sūcējs ir viegli tīrāms un uzticams, tam ir daudz uzgaļu, kas piemēroti mēbelēm un dažādām šķirbām. Tas viss nozīmē, ka tas ir viens no dominējošajiem augstākās klases putekļu sūcējiem visā Eiropā.

2) Thomas Pet & Family Aqua+ modelim piemīt arī lielākā daļa X10 modeļa īpašību, tomēr tas ir vairāk piemērots cilvēkiem, kuriem ir mīkstie grīdas segumi, paklāji un kuriem ir dzīvnieki. Uzgaļi ir pielāgoti, lai sūkšanas/mazgāšanas laikā varētu „sagrābt” un iesūkt dzīvnieku spalvas, neraugoties uz grūtībām, kuras var radīt mīkstais grīdas segums.

3) Thomas Boxer putekļu sūcējs ideāli der tiem, kam nepieciešams vienkāršāks, taču kvalitatīvs putekļu sūcējs. Šī izvēle ir rekomendējama, ja jums ir nepieciešams uzticams un ilgmūžīgs putekļu sūcējs, kas varbūt nav pilnībā paredzēts ikdienas lietošanai mājās, bet ir ideāli piemērots arī nopietniem uzdevumiem, tīrot automobiļa salonus, vasarā kārtojot dārza māju, vai daudziem citiem „saimnieciskiem” darbiem. Putekļu sūcējs, kuram ir maz elektronikas, tomēr 100 % uzticams un ilgmūžīgs „melnstrādnieks” par lielisku cenu.

Borvus.lv interneta veikalā atradīsiet plašu Thomas mazgājošo putekļu sūcēju izvēli. Mēs garantējam ne tikai labākās cenas Latvijā, bet arī to, ka profesionāli konsultanti vienmēr palīdzēs un ieteiks, kā izvēlēties personīgi jums labāko putekļu sūcēju. Tāpat visus putekļu sūcējus piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Plaša norēķināšanās veidu izvēle, no iespējas iegādāties putekļu sūcēju uz nomaksu (ar lieliskiem noteikumiem), bankas pārskaitījumu, līdz maksājumam skaidrā naudā kurjeram piegādes laikā (pilnīgi bezmaksas).

Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā