Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Waveboard balansa skrituļdēļi

Waveboard balansa skrituļdēļi

Waveboard ir ekskluzīvi balansa skrituļdēļi, ar kuriem braucot nav jānoņem kājas no dēļa, bet gan vienkārši jāšūpojas. Tāpēc braukšana ar Waveboard stila skrituļdēli var atgādināt čūsku.  

Waveboard ir paši manevrētspējīgākie skrituļdēļi. Tas ir skrituļdēļa veids, kas kļūst aizvien populārāks, taču mēs to nerekomendētu, lai sāktu braukt, jo s...

Waveboard ir ekskluzīvi balansa skrituļdēļi, ar kuriem braucot nav jānoņem kājas no dēļa, bet gan vienkārši jāšūpojas. Tāpēc braukšana ar Waveboard stila skrituļdēli var atgādināt čūsku.  

Waveboard ir paši manevrētspējīgākie skrituļdēļi. Tas ir skrituļdēļa veids, kas kļūst aizvien populārāks, taču mēs to nerekomendētu, lai sāktu braukt, jo stāvēt uz diviem riteņiem ir mazāk stabili. Taču, ja jau esat mēģinājis longbordus vai parastos skrituļdēļus, vai pennybordus, – waveboard jums patiešām patiks. Braukšana ar šo dēli vairāk atgādina sniega dēli vai sērfinga dēli, nekā skrituļdēli. Patiesi jautra izklaide un jauna pieredze. 
 
Nedaudz zemāk, kategorijas apakšā varat atrast video un plašāku aprakstu, kā izskatās braukšana ar šī ekskluzīvā veida skrituļdēli.

Kārtot pēc
Preču filtra veidošana
Noliktavā: Yr
Cena

 Šis produkts vairs nav pieejams

Waveboard balansa skrituļdēļiem ir divas platformas, kuras ir savstarpēji savienotas ar cauruli. Platformas ir neatkarīgas viena no otras, tāpēc var kustēties individuāli uz sava riteņa.  Ar waveboard varat veikt daudz dažādus trikus un attīstīt savu koordināciju, līdzsvaru. Piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Braukšana ar waveboardu nav ļoti sarežģīta, taču pie tās ir jāpierod.  https://www.youtube.com/watch?v=6PryJbKhbjM  https://www.youtube.com/watch?v=9cHSm_5ujVs 
Ātra piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.
Operatīva palīdzība pa telefonu
7 dienas nedēļā 8.00– 18.00.
Dažādi norēķināšanās veidi
Ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā piegādes laikā