Mēbelēs iebūvējamie Allenzi tvaika nosūcēji ir lieliska jaudas un cenas izvēle. Standarta izmēru viegli uzstādāmie un jaudīgie tvaika nosūcēji mājai, tagad par ļoti labām cenām un ar ļoti ātru piegādi visā Latvijā.

Iebūvējamais tvaika nosūcējs praktiski ir obligāts elements modernā mūsdienu virtuvē. Tagad tvaika nosūcēji ne tikai veic savu pama...

Mēbelēs iebūvējamie Allenzi tvaika nosūcēji ir lieliska jaudas un cenas izvēle. Standarta izmēru viegli uzstādāmie un jaudīgie tvaika nosūcēji mājai, tagad par ļoti labām cenām un ar ļoti ātru piegādi visā Latvijā.

Iebūvējamais tvaika nosūcējs praktiski ir obligāts elements modernā mūsdienu virtuvē. Tagad tvaika nosūcēji ne tikai veic savu pamatfunkciju, bet arī izvelk gaisu un to attīra, un vienlaikus lieliski iekļaujas virtuves dizainā.

Vairāk

IEMONTĒJAMI TVAIKU NOSŪCĒJI Šeit ir 9 preces.

Apakškategorijas

 • 50 CM PLATUMA...

  Šauri – 50 cm plati – iebūvējamie tvaika nosūcēji ir lieliski piemēroti mazākām virtuvēm. 50 cm platie mēbelēs iebūvējamie Allenzi tvaika nosūcēji izceļas ar lieliskām īpašībām un ļoti labu cenu. Itālijā ražotie Allenzi tvaika nosūcēji ir viegli iebūvējami skapītī un efektīvi veic savu funkciju, kā arī dizaina ziņā lieliski sader ar citu sadzīves tehniku virtuvē.

 • 60 cm plati...

  60 centimetrus plati, jaudīgi standarta iebūvējamie Allenzi tvaika nosūcēji mājai. Lieliska dizaina un populārākie tvaika nosūcēji par ļoti labu cenu. Itālijā ražotie 60 cm mēbelēs iebūvējamie tvaika nosūcēji lieliski sader ar citu ražotāju sadzīves tehniku. Tvaika nosūcēju klasiskais dizains un lielā jauda nodrošina kvalitāti un funkcionalitāti.

  Allenzi tvaika nosūcēji tiek piegādāti 1–2 darba dienu laikā visā Lietuvā.
  Iebūvējamajiem tvaika nosūcējiem tiek dota 2 gadu garantija, kuru var pagarināt līdz 7 gadiem.

 • 90 cm plati un jaudīgi...

  Platie un jaudīgie 90 cm iebūvējamie Allenzi iebūvējamie tvaika nosūcēji virtuvēm. Lieli tvaika nosūcēji paredzēti lielām virtuvēm. Mēbelēs iebūvējamie 90 cm tvaika nosūcēji par labu cenu. Itālijā ražotie 90 cm lielie skapītī iebūvējamie tvaika nosūcēji Allenzi, saderīgi ar citu ražotāju sadzīves tehniku. Tvaika nosūcēju klasiskais dizains un lielā jauda nodrošina kvalitāti un funkcionalitāti.

  90 cm platie Allenzi tvaika nosūcēji tiek piegādāti 1–2 darba dienu laikā visā Lietuvā. Visiem iebūvējamajiem tvaika nosūcējiem tiek dota 2 gadu garantija, kuru var pagarināt līdz 7 gadiem.

Rādīt 1 - 9 of 9 vienības
Rādīt 1 - 9 of 9 vienības

Kā izvēlēties iebūvējamo tvaika nosūcēju un kāds tvaika nosūcējs būtu vislabākais iebūvēšanai jūsu virtuvē?

Viens no galvenajiem parametriem iebūvējamā tvaika nosūcēja izvēlē, protams, ir tā jauda. Nekādā gadījumā neiesakām izvēlēties tvaika nosūcēju, kura vilkmes jauda ir mazāka par 200 m3/stundā – šāds tvaika nosūcējs noteikti neattaisnos jūsu cerības, tikai vienkārši „karāsies” un, iebūvēts mēbelēs, aizņems vietu pat mazā virtuvē. Pat vismazākajā virtuvē tvaika nosūcējam labi jāizvelk gaiss un aromāti, tāpēc visvājāko tvaika nosūcēju neiesakām nevienam.

Vienkāršākais (lai gan ne precīzākais) veids, kā novērtēt jums nepieciešamā iebūvētā tvaika nosūcēja jaudu, – jūsu virtuves platību reizināt ar 10. Ja virtuve ir apvienota ar istabu, protams, jāierēķina arī istabas platība.

Ja jūsu iebūvētais tvaika nosūcējs ir aprīkots ar caurules izvadu ventilācijā, šādā gadījumā jāatceras, ka katrs caurules liekums (tā sauktais „elkonis”) tvaika nosūcēja jaudu samazina par 20–30%.

Vēl viens svarīgs parametrs tvaika nosūcēja izvēlē ir trokšņa līmenis. Tvaika nosūcēja radīto troksni mēra decibelos (dB), un visbiežāk tas ir atkarīgs no tvaika nosūcēja jaudas. Tomēr vidējas jaudas tvaika nosūcējam jādarbojas ar 45–50 decibelu troksni, un tam nevajadzētu jums traucēt pavadīt laiku virtuvē.

Trešais svarīgais faktors, kas būtu būtu jāņem vērā, – iebūvējamā tvaika nosūcēja filtri un filtrācija. Tvaiki, kuri paceļas no gatavojamā ēdiena, bieži vien ir bagāti ar taukiem, un ar to smaržu tvaika nosūcējam vajadzētu tikt galā. Šim nolūkam tiek izmantota dažāda filtrēšana. Pirmkārt, lielākajai daļai tvaika nosūcēju priekšdaļā ir alumīnija filtrs, kas savāc taukus. Šis filtrs ir viegli mazgājams un atkārtoti lietojams.

Tajos gadījumos, kad mājā nav iespējams gaisa plūsmu/ tvaikus izvadīt ārpusē, izmanto ogles filtrus. Ogles filtru galvenais filtrācijas uzdevums ir absorbēt visus aromātus no tvaikiem, lai gaiss, kas atgriežas atpakaļ virtuvē, būtu tīrs. Ogles filtru nomaiņas biežums ir atkarīgs galvenokārt no lietošanas intensitātes, bet standarta variantā ogles filtrus ieteicams nomainīt reizi gadā vai pusgadā.

Tvaika nosūcēja uzstādīšana

Daudzi skapīti iebūvējamie tvaika nosūcēji ir standarta izmēra, tāpēc mēbeļu izgatavotājiem vai jums tikai jāzina iebūvējamā tvaika nosūcēja platums.

Ir svarīgi ņemt vērā to, ka drošības dēļ tvaika nosūcējs tiek uzstādīts vismaz 55 cm augstumā no sildvirsmas vai plīts.

Ir ērti, ja tvaika nosūcējam ir LED apgaismojums, tas ir sīkums, taču vienmēr ir patīkami redzēt un zināt, kas gatavošanas laikā notiek jūsu katlā vai pannā.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos