Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
Ātrā piegāde
Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
899,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Vitamix Ascent A2500 blenderis melns

Vitamix (ASV) Ascent A2500 ir jaudīgs, vieds un uzticams augstākās klases blenderis. Šo modeli iesakām ģimenēm, kafejnīcām vai birojiem, kas meklē komfortu un kvalitāti. Tas ir „high-end” klases blenderis, kura visas detaļas izskatās un arī atbilst visaugstākajai kvalitātei. Vitamix ir pelnījis pasaulē labākā blendera vārdu, un jaunā Ascent sērija ir vēl jaudīgāka un klusāka nekā iepriekšējie modeļi. Praktiski visus virtuves uzdevumus par paveikt ar Vitamix Ascent A2500, bet kokteiļi, augļi, saldējumi, rieksti un citi produkti ir vienkārši un kvalitatīvi sasmalcināma ikdienība.

Sazinieties ar konsultantiem – mēs palīdzēsim izvēlēties un arī nodrošināsim labāko Vitamix cenu Latvijā un ātru bezmaksas piegādi.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Vitamix Ascent A2500 blenderis melns mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Vitamix Ascent A2500 blenderis melns
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Svars
5.0 kg
Krāsa
melna
Spriegums
220V 50Hz
Kapacitāte
2.0 l
Preču zīme
Vitamix
Elektriskā jauda
1200 W
Garantija detaļām
2 gados
Garantija dzinējam
10 gados

Jaunais Vitamix A2500i ASCENT Series viedais smalcinātājs nodrošina ērtu lietošanu un izceļas ar mūsdienīgu, stilīgu dizainu, kas ideāli iederas ikvienā virtuvē.

Vitamix ASCENT A2500i īpašības:

 • 3 automātiskas programmas
 • Manuāla vadība un pulsācijas funkcija
 • Digitālais taimeris, kas rāda kulšanas ilgumu
 • Kulšanas trauka atpazīšana, izmantojot SELF-DETECT tehnoloģiju
 • Progresīva drošas darbības tehnoloģija
 • Atjaunināts kulšanas trauka dizains ar caurspīdīgu vāku
 • Inovatīvs, kompakts dizains, kas iederas visās virtuvēs
 • 10 gadu garantija visām detaļām

Trīs programmas – Kokteiļi, karstas zupas un saldējums – automātiski iestata laiku un ierīces ātrumu atkarībā no kulšanas trauka tilpuma un programmas beigās aptur blenderi.

 • Iecienītākie kokteiļi iegūst viendabīgu, krēmīgu tekstūru 45 sekunžu laikā
 • Karstu, garojošu zupu no svaigiem, nevārītiem dārzeņu blenderis pagatavo 6 minūšu laikā
 • Saldējuma desertu pagatavošana prasa tikai 1 minūti 

ASCENT A2500i smalcinātājam ir instalēta manuālā ātruma kontrole un pulsācijas funkcija, kas dod iespēju kult, kapāt, sasmalcināt un pat samīcīt – jaudīgais un efektīvais ASCENT A2500i dzinējs vienā ierīcē apvieno dažādas virtuves ierīces. Pārsteidziet ģimeni ar saldētu augļu saldējumu, palutiniet draugus ar gardām uzkodām vai sagādājiet sev olbaltumvielu kokteili nākamajam treniņam!

Tehnoloģiska inovācija: Kulšanas trauks ar SELF-DETECT tehnoloģiju

Visiem ASCENT Series kulšanas traukiem ir SELF-DETECT tehnoloģija, ar kuru ierīce "atpazīst" trauku. Tādā veidā blenderis pielāgo automātiskās programmas izvēlētā tilpuma traukam, un ierīce nesāk darboties, kamēr trauks nav pareizi novietots uz motora bloka. Piemēram, ja izvēlas kokteiļu programmu un uzliek maza tilpuma trauku, ierīce darbosies īsāku laiku un patērēs mazāk elektroenerģijas. Izvēloties programmu Zupa, ierīce darbosies tikai tad, ja būs uzlikts trauks ar vāku, jo karstā tvaika izplūdei ir vajadzīgas atveres, kuras ir 2 litru traukam. Ja izvēlētā programma nav piemērota izvēlētajam traukam, smalcinātājs neieslēgsies. Pateicoties šai tehnoloģiskajai inovācijai, arī iesācējs var droši un ērti izmantot smalcinātāju.

Jauns trauks

Jaunajam 2 litru tilpuma Vitamix Ascent traukam ir caurspīdīgs vāks ar bloķēšanas sistēmu, tāpēc A2500 smalcinātājs sāks darboties tikai tad, ja vāks ir kārtīgi aizvērts. Caur caurspīdīgo vāku jūs varat redzēt gatavojamo ēdienu un vērot tā konsistenci, nepārtraucot kulšanas procesu. Ja smalcināšanas procesa laikā vēlaties pievienot papildu produktus, to var izdarīt, atverot vāciņu vāka augšpusē.

Vai vēlaties pagatavot biezeni mazulim, glāzi augļu kokteiļa vai ērti sasmalcināt sīpolu? Tad izvēlieties 0,6 l vai 0,225 l tilpuma papildu traukus ar malšanas pamatni. Ar šiem izturīgajiem traukiem no tritāna plastmasas, kas nesatur veselībai kaitīgo bisfenolu A (BPA-free), jūs varēsiet pagatavot arī pavisam nelielas ēdiena porcijas.

Saldējumu un biezu ēdienu, piemēram, zemesriekstu sviesta vai turku zirņu humosa, pagatavošanu ievērojami atvieglos Vitamix komplektā esošā stampa. Tāpēc jums nevajadzēs apturēt smalcinātāja darbību un kasīt nost produktus no trauka sieniņām.

 

Viedā vadība

Atklājiet sev visu Ascent Series A2500 potenciālu – 17 programmas un 500+ receptes, izmantojot iOS + Android app. Vitamix Perfect Blend lietotni instalējiet savā mobilajā tālrunī no Google Play vai App Store.

Vitamix ASCENT A2500i tiek piešķirta veselu 10 gadu garantija ierīcei, tās detaļām un apkalpošanai, ja smalcinātāju izmanto personīgai lietošanai.

Vitamix Ascent A2500i komplektācijā ietilpst: blendera korpuss, 2 l trauks, stampa, lietošanas instrukcija latviešu valodā, lietošanas ieteikumu grāmata First Blends.

Tehniskie dati:

Izmēri: 20,3 cm x 27,9 cm x 43,2 cm (platums x dziļums x augstums) Trauka tilpums: 2 litri; Jauda: 1200–1400 W, 230V Svars: 5,00 kg

Garantija: 10 gadi sadzīves lietošanai, 1 gads komerciālai lietošanai.

Ražotājs: Vita-Mix Corporation, ASV. 

 

Nav atsauksmju