Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
Ātrā piegāde
Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
789,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Vitamix Ascent A2300 blenderis melns

Vitamix A2300 ir lētākais un populārākais Vitamix Ascent sērijas modelis, kas profesionāli un kvalitatīvi veic visus blendera uzdevumus. Tāpēc, ja neplānojat izmantot daudz sākotnējo programmu vai retāk izveidosiet ierīces savienojumu ar tālruni (wi-fi ir, bet ar ierobežotām iespējām) – šis ir blenderis, kas pārspēs pat augstas jūsu cerības. Ir ikviena ieguldītā eiro vērts un padara labāku jūsu mājas, biroja vai kafejnīcas virtuvi.

Sazinieties ar konsultantiem – mēs palīdzēsim izvēlēties un arī nodrošināsim labāko Vitamix cenu Latvijā un ātru bezmaksas piegādi.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Vitamix Ascent A2300 blenderis melns mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Vitamix Ascent A2300 blenderis melns
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Svars
5.0 kg
Krāsa
melna
Spriegums
220V 50Hz
Kapacitāte
2.0 l
Preču zīme
Vitamix
Elektriskā jauda
1200 W
Garantija detaļām
2 gados
Garantija dzinējam
10 gados

Vitamix (ASV) atrodas blenderu piramīdas virsotnē, un Vitamix Ascent A2300 lieliski atbilst prasīgu mājas lietotāju un uzņēmumu vajadzībām. Vitamix A2300 ir jaudīgāks un nedaudz klusāks nekā iepriekšējās paaudzes blenderi. Tam ir ērta vadība, taimeris un to ir viegli tīrīt (var mazgāt arī trauku mazgājamajā mašīnā). Ar Vitamix viss liekas ļoti vienkārši, taču ikviena detaļa ir pārdomāta un ir atrasti visaugstākā līmeņa risinājumi. No trauka, superīgiem nažiem līdz pogai – viss izgatavots, paaugstinot visaugstākos standartus. Vitamix A2300 var izmantot smūtiju, zupu, dažādu kokteiļu, humosa pagatavošanai, tas arī viegli sasmalcina un samaļ ledu vai riekstus.

Jaunais Vitamix A2300i ASCENT Series smalcinātājs nodrošina ērtu lietošanu un izceļas ar modernu, stilīgu dizainu, kas ir ideāli piemērots ikvienai virtuvei.

Vitamix ASCENT A2300i īpašības:

  • Manuāla vadība un pulsācijas funkcija
  • Digitālais taimeris, kas rāda kulšanas ilgumu
  • Kulšanas trauka atpazīšana, izmantojot SELF-DETECT tehnoloģiju
  • Progresīva drošas darbības tehnoloģija
  • Atjaunināts kulšanas trauka dizains ar caurspīdīgu vāku
  • Inovatīvs, kompakts dizains, kas iederas visās virtuvēs
  • 10 gadu garantija visām detaļām

Izmantojot manuālo ātruma kontroli un pulsācijas sviriņu, ar ASCENT A2300i smalcinātāju jūs varēsiet saputot, sakapāt, sasmalcināt un pat samīcīt – jaudīgais un efektīvais ASCENT A2300i motors dažādas virtuves ierīces apvieno vienā. Ar to jūs veiksmīgi pagatavosiet viendabīgas tekstūras kokteili vai biezeni, kā arī siltu biezzupu, saldētu augļu saldējumu, riekstu sviestu un vēl daudzus citus ēdienus!

Tehnoloģiska inovācija: jauns kulšanas trauks ar SELF-DETECT tehnoloģiju

Visiem ASCENT Series 2 litru kulšanas traukiem ir SELF-DETECT tehnoloģija, ar kuru ierīce "atpazīst" trauku un sāk darboties tikai tad, ja traukam ir uzlikts vāks un trauks ir pareizi novietots uz motora bloka. Tas padara ierīci vēl drošāku lietošanai. Caur caurspīdīgo vāku jūs varat redzēt gatavojamo ēdienu un vērot tā konsistenci, nepārtraucot kulšanas procesu. Ja smalcināšanas procesa laikā vēlaties pievienot papildu produktus, to var izdarīt, atverot vāciņu vāka augšpusē.

ASCENT Series smalcinātājam lieliski derēs mazāka tilpuma (225 ml un 600 ml) trauki, kas tiek pārdoti atsevišķi. Ar šiem izturīgajiem traukiem no tritāna plastmasas, kas nesatur veselībai kaitīgo bisfenolu A (BPA-free), jūs varēsiet pagatavot arī pavisam nelielas ēdiena porcijas.

Saldējumu un biezu ēdienu, piemēram, zemesriekstu sviesta vai turku zirņu humosa, pagatavošanu ievērojami atvieglos Vitamix komplektā esošā stampa. Tāpēc jums nevajadzēs apturēt smalcinātāja darbību un kasīt nost produktus no trauka sieniņām.

Viedā vadība

Atklājiet sev visu Ascent Series A2300 potenciālu – 17 programmas un 500+ receptes, izmantojot iOS + Android lietotni. Vitamix Perfect Blend lietotni instalējiet savā mobilajā tālrunī no Google Play vai App Store. 

Vitamix ASCENT A2300i tiek piešķirta veselu 10 gadu garantija ierīcei, tās detaļām un apkalpošanai, ja smalcinātāju izmanto personīgai lietošanai.

Vitamix Ascent A2300i komplektācijā ietilpst: blendera korpuss, 2 l trauks, stampa, lietošanas instrukcija latviešu valodā, lietošanas ieteikumu grāmata First Blends (angļu val.).

Tehniskie dati:

Izmēri: 20,3 cm x 27,9 cm x 43,2 cm (platums x dziļums x augstums) Trauka tilpums: 2 litri; Jauda: 1200–1400 W, 230 V Svars: 5,00 kg Garantija: 10 gadi sadzīves lietošanai, 1 gads komerciālai lietošanai.

 

Nav atsauksmju