Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
579,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Vitamix E310 Explorian blenderis melns

Vitamix E 310 modelis ir mājām paredzēts augstas kvalitātes blenderis par ārkārtīgi draudzīgu cenu. Tas ir ļoti jaudīgs blenderis, kas tiek galā ar universāliem uzdevumiem un atbilst Vitamix (ASV) kvalitātes standartiem. Jūs viegli sasmalcināsiet garšaugus, samalsiet miltus, samīcīsiet mīklu, sasmalciniet ledu vai riekstus. Vat pagatavot ne tikai kokteiļus, bet arī zupas. Trauka tilpums ir 1,4 litri, tāpēc iesakām tiem, kas gatavo mazākas un vidējas porcijas.

Sazinieties ar konsultantiem – mēs palīdzēsim izvēlēties un arī nodrošināsim labāko Vitamix cenu Latvijā un ātru bezmaksas piegādi.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Vitamix E310 Explorian blenderis melns
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Svars
5.0 kg
Krāsa
melna
Spriegums
220V 50Hz
Kapacitāte
1,4 l
Preču zīme
Vitamix
Elektriskā jauda
1200 W
Garantija dzinējam
5 gados

VITAMIX iepazīstina ar jauno EXPLORIAN sērijas E310 blenderi.

Ar šo jauno Explorian sērijas E310 modeli ASV ražotājs Vitamix piedāvā blenderi, kas vēl vairāk uzsver jaudīgo pārtikas smalcinātāju pasaules vienkāršību un pievilcību.


 Vitamix E 310 par ļoti pievilcīgu cenu ir ideāli piemērots iesācējiem. Šīs ierīces izstrādē galvenā uzmanība tika veltīta vienkāršai vadībai un universālai lietošanai ar pārbaudītu Vitamix jaudu. Mainīga ātruma vadība un pulsācijas funkcija nodrošina lietotājam maksimālu elastību un iespēju gatavot dažādu garšu un tekstūru maisījumus.

No krēmveida kokteiļiem un samtaini maigiem biezeņiem līdz saldētiem desertiem – varat izmēģināt milzumu recepšu. Tāpat kā visām Vitamix ierīcēm, Explorian sērijas E310 modelim ir jaudīgs motors, kas karstās zupas pagatavo no pārtikas produktiem, kas ir kļuvuši karsti tikai no berzes. Tas arī var ātri un viegli sasmalcināt garšaugus un dārzeņus, samalt miltus vai samīcīt mīklu, tāpēc Vitamix neapšaubāmi var aizstāt citas virtuves ierīces.

Jaunajam modelim ir 1,4 litru trauks, kas ir ideāli piemērots mazām vai vidēja lieluma porcijām. Izmēģiniet, kā vienkārši mājās gatavot veselīgu un pilnvērtīgu ēdienu. No uzkodām līdz receptēm: 1,4 litru trauks ir ideāli piemērots nelielām ģimenēm, gatavojot vidēja izmēra porcijas.

 

Tīrīšana arī ir vienkārša, jo trauku var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, tā sastāvā nav BPA.

Radiet jebkādu tekstūru. Desmit mainīga ātruma iestatījumi ļauj precīzi atkārtot receptē paredzēto tekstūru – no maiga biezeņa līdz gardām zupām.

Pulsācijas funkcija. Ja izvēlas pulsācijas funkciju, asmens sasmalcina pārtikas produktus līdz maigam biezenim, mērcei vai biezai dārzeņu zupai.

Jaudīgs motors. Jaudīgais 2 ZS motors tiks galā pat ar viscietākajām sastāvdaļām un ļaus pagatavot augstas kvalitātes maisījumus.

Vienkārša tīrīšana. Vitamix® ierīces tīrīšanai pietiks ar pilienu trauku mazgāšanas līdzekļa un siltu ūdeni – tīrīšana prasīs 30–60 sekundes, un nav jāizņem neviena detaļa.

 

Nav atsauksmju