Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
292,99 €
281,99 €
Jūs ietaupāt 11,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

BRAUN BD5007 Silk-Expert IPL 300 000 Flashes

Braun Silk-expert BD 5007 IPL fotoepilators ir visaugstākās klases un klīniski apstiprinātas drošības apvienojums. Fotoepilators ļoti ātri, efektīvi un uz ilgu laiku likvidē nevēlamos matiņus. Ar Braun BD 5001 fotoepilatoru varat droši mājās epilēt visu ķermeni, sākot ar sejas epilāciju, bikini zonas epilāciju vai kāju fotoepilāciju. Veseli 300 000 impulsu un nevainojama salikšanas kvalitāte nodrošina ilgtermiņa ieguvumu. Perfekti gluda āda un vairs nekādu sāpju

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

BRAUN BD5007 Silk-Expert IPL 300 000 Flashes
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Braun
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Instrukcija
Ir
Svars
0.955 kg
Instrukcija
+
Komplekts
+ Maisiņš
Piegādes izmaksas
-
Izcelsmes valsts
Lielbritānija
Gaismas moduļa impulsu resurss
300000
Piemērots sejai un jutīgu vietu fotoepilācijai
IPL epiliatoriaus blyksnių skaičius
300000
Fotozibšņu ātra darbība
ik pēc 2 sekundēm
Braun Intelligent SensoAdapt™ ādas skenēšanas un atpazīšanas sensors
Ir
Braun gliding mode
Ir
Ierīces tips
Fotoepiliators

Par Braun BD 5001 fotoepilatoru.

Tas ir populārākais Braun fotoepilators. Visiem Braun fotoepilatoriem ir bezmaksas piegāde.

Tā kā mūsu ādai ir dažādi toņi, Braun fotoepilatoriem ir ādas toņa atpazīšanas funkcija. Tāpēc fotoepilators 80 reizes sekundē skenē ādas toni un automātiski izvēlas vajadzīgajai vietai labāko gaismas impulsa stiprumu. Noteikti to novērtēsiet, ļoti ērti epilējot jutīgākās vietas (bikini zonu, paduses, seju...) – tiks izvēlēts maigs impulss, tāpēc jūs jutīsieties ērti un patīkami.

Ar Braun fotoepilatoru sasniegsiet ilgtermiņa efektu. Būtiski ir tas, ka jau pēc dažām fotoepilācijas procedūrām mājās jūs ne tikai atbrīvosieties no matiņiem, bet arī, tautas valodā runājot, iemidzināsiet matiņa folikulu, tāpēc ar laiku matiņi praktiski vairs neaugs. Atgādinām, ka tas ir pilnīgi droši un ka klīniski ir apstiprināta ne tikai ierīces ārkārtīgi augstā efektivitāte, bet arī drošība. Citi tikai sola, bet Braun sper konkrētus soļus un pastāvīgi uzlabo un pēta savas ierīces – jo veselība un drošība ir vissvarīgākās.

Braun fotoepilācija tiešām darbojas. 94% sieviešu apstiprināja, ka 3 mēnešus pēc Braun BD 5001 iegādes bija skaidri redzams pozitīvs rezultāts. Tāpat arī 89% respondentu apstiprināja, ka matiņu bija daudz mazāk, pat tad, ja pēc pēdējās procedūras veikšanas bija pagājuši 12 mēneši. Izpētītie efektivitātes rādītāji un sieviešu atsauksmes par Braun fotoepilatoriem visā pasaulē ir tiešām lieliskas, tāpēc priecājamies, ka beidzot varam tos piegādāt arī Lietuvā.

300 000 fotoepilatora impulsu vidēji pietiek 6–14 gadiem, atkarībā no jūsu fizioloģiskām īpatnībām un epilējamām vietām. Tātad fotoepilators ir ierīce ilgstošai lietošanai, tāpēc tās salikšanas kvalitātei Braun pievērš īpašu uzmanību.

Tagad fotoepilācija ar Braun ir kļuvusi vēl ātrāka. Kāju fotoepilāciju varat veikt 8 minūtēs. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, Braun sasniedz iespaidīgu rezultātu – 1–2 sekunžu intervālu starp impulsiem. Vēl svarīgāk, ka ātrums necik neietekmē kvalitāti – tikai ietaupa jūsu laiku. Salīdzinājumā ar citiem standarta fotoepilatoriem Braun ir gandrīz divreiz ātrāks.

Jūs arī varat bez maksas lejupielādēt The Braun Silk-expert IPL App lietojumprogrammu tālrunim, kura jums palīdzēs labāk saprast, kā vislabāk izmantot Braun fotoepilācijas milzīgās iespējas.

Ļoti svarīgi, ka lietošanai nav nekādu slēpto izmaksu. Jums nav jāpērk kaut kādi geli, baterijas, turētāji, lampas... Jūs vienu reizi nopērkat labu, kvalitatīvu epilatoru un zināt, ka jums ir viss, kas jums nepieciešams tuvākajā desmitgadē.

Nav atsauksmju