Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
Ātrā piegāde
Silk n Infinity 400.000 Smooth Fotoepilators Silkn Smooth
Silk n Infinity 400.000 Fotoepilators Silkn
Silk n Infinity 400.000 Fotoepilators Silkn
Silk n Infinity 400.000 Fotoepilators Silkn
Silk n Infinity 400.000 Fotoepilators Silkn
259,00 €
239,00 €
Jūs ietaupāt 20,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Silk n Infinity 400.000 Smooth Fotoepilators Silkn Smooth

Silk'n Infinity fotoepilātors – tas ir ierīce bezsāpīgai un ilgtermiņa matu likvidēšanai mājas apstākļos, ar spēju izstarot līdz 400 000 gaisma impulsiem. Viena zibšņa apstrādes laukums – 3 cm², tāpēc tas ideāli piemērots mazu ķermeņa daļu apstrādei, tai skaitā sejai un bikini zonai. Bieži tiek izmantots kāju, padušu, muguras, krūti un vēdera apstrādei. Silk'n Infinity piemērots lietošanai gan sievietēm, gan vīriešiem.


Impulsu milzīgs daudzums ļauj viegli likvidēt nevēlamo apmatojumu un bez gaismas avota moduļa maiņas. Ierīci var izmantot pulsācijas vai bīdīšanas režimā:


Pulsācijas režīms ir vispiemērotākā apmatojuma likvidēšanas metode, ja gribat izmantot augstāku enerģijas līmeni; palīdz arī labāk kontrolēt ādas apsegumu, izvairīties no tā paša laukuma apstrādes vairāk nekā vienu reizi vai impulsu sakritības.

Bīdīšanas režīms vislabāk der, izmantojot zemu enerģijas līmeni vai veicot procedūras ātri. Ja ir zemāks enerģijas līmenis, pārlādēšana starp impulsiem ilgst tikai 1–1,5 sekundes, tāpēc zibšņi tiek tiek ģenerēti nepārtraukti.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Silk n Infinity 400.000 Smooth Fotoepilators Silkn Smooth mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Silk n Infinity 400.000 Smooth Fotoepilators Silkn Smooth
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Silk'n
Modelis
Silk'n Infinity 400.000
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Instrukcija
Ir
Piegādes izmaksas
-
Izcelsmes valsts
Izraēlas valsts
Ādas krāsas sensors
atpazīst ādas krāsu
Maināmas fotoepilatora lampiņas
Nav
Impulsu ātra darbība
1 - 2 s
Regulējama procedūru ātruma kontrole
Ir
Klīniski pārbaudīta procedūru efektivitāte
Individuāla impulsu pulsācijas kontrole
Ir
Nepārtraukts Gliding pulsācijas režīms
Ir
Aplikatora platība, cm²
3 cm²
Gaismas moduļa impulsu resurss
400000
Piemērots sejai un jutīgu vietu fotoepilācijai
Bluetooth
Ierīces tips
Fotoepiliators

Augsts ķermeņa apstrādes ātrums 5 enerģijas līmeņos

Silk'n Infinity ir viens no visātrākājiem fotoepilātoriem tirgū, un līdz 2 reizēm ātrāks, nekā citi Silk’n fotoepilātori. Apstrādes laiks ir atkārīgs no lietojama enerģijas līmeņa, kā arī no apstrādes laukuma izmēriem. Vidēji vienā enerģijas līmenī var veikt ķermeņa fotoepilāciju tikai par 20 minūtēm. Mazāķ laika ārstēšanai – veltiet vairāk laika lietām, kuras Jūs patiešām mīlāt.


1 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1 sekundes

2 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,25 sekundēm

3 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,5 sekundēm

4 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 1,7 sekundēm

5 enerģijas līmenis – 1 impulss ik pēc 2 sekundēm

Lietojot Silk'n Infinity pirmo reizī, tiek rekomendēts izmantot 1 enerģijas līmeni (viszēmākais). Kad jūtaties ērti, izmantojot šo līmeni, var izvēlēties augstāko līmeni. Jo augstāk enerģijas līmenis, jo efektīvāk fotoepilācijas procedūra.

Ilgtermiņa matu likvidēšana izmantojot jaunākās tehnoloģijas

Silk’n Infinity izmanto eHPL™ tehnoloģiju – modernāko tehnoloģiju nevēlamo matu likvidēšanai mājas apstākļos. Tā izmanto gaismas impulsus, lai likvidēt nevēlamos matus bez ieaugušiem matiem, apsārtumiem un citiem kairinājumiem. Tas ir revolucionāra metode matu likvidēšanai mājas apstākļos.


eHPL™ tehnoloģija izmanto galvanisko un optisko enerģiju kombināciju. Šī mijiedarbība ļauj likvidēt matus efektīvāķ, jo tā atvēr ādas poras un ļauj gaismas impulsiem optimāli nokļūt līdz matu folikuliem.Piemērots visām ādas krāsām un gandrīz visām matu krāsām

Silk’n Infinity ir pirmā ierīce no Silk'n, kas ir piemērots visām ādas krāsām un gandrīz visām matu krāsām. No šī brīža ir iespējams efektīvi likvīdēt gaišus, sirmus un rudus matus, ar nosacījumu, ka ādas tonis ir pietiekami gaišs. Lūdzu, pievērsiet uzmanību tabulai zemāk, lai uzzināt, vai jūsu matu un ādas krāsa ir piemērota fotoepilācijai.

Drošība pirmājā vietā

Silk'n Infinity drošība un efektivitāte ir klīniski pārbaudīta un pierādīta. Pētījumi liecina, ka Silk'n Infinity var droši lietot arī mājas apstākļos. Dermatologi arī iesaka to izmantot.

Tāpat kā citi Silk'n fotoepilatori Silk'n Infinity ir aprīkots ar ādas krāsas sensoru un mehānismu, lai aizsargātu jūsu acis, kas garantē, ka gaismas impulsi tiks izstaroti tikai applikatora kontaktā ar jūsu ādu. Tas novērš gaismas impulsus no izplatīšanās brīvā dabā.

Gudra aplikācijas procedūru plānošanai

Nospiediet pie pogas zemāk, lai atvērt unikālu Silk'n Infinity aplikāciju. Tas ļaus Jums izveidot savu fotoepilācijas programmu. Aplikācijā Jūs atradīsiet kalendāru, kas palīdzēs izsekot procedūras un pat atgādinās Jums, kad ir pienācis laiks nākamai sesijai. Ideāli un ļoti praktiski!


Tagad Jūs paši varat pārbaudīt atlikušo zibšņu skaitu

Lai uzlabotu lietotāju pieredzi, Silk'n Infinity arī ļauj pārbaudīt izmantotu zibšņu skaitu procedūras laikā un gaismas impulsu atlikumu pēc tās. Silk'n Infinity ir pirmā ierīce ar gudru Bluetooth pieslēgumu. Viss, kas Jums jādara, ir savienot ierīci ar Bluetooth un atvērt aplikāciju Silk'n. Tā nekavējoties sniegs Jums nepieciešamo informāciju.

Vēl viena liela priekšrocība saistībā ar Bluetooth – Jūs varat bloķēt ierīci, lai novērstu tās izmantošanu ar bērniem.

Parasti pilns apmatojuma likvidēšanas cikls ar fotoepilācijas metodi ilgst 18–24 mēnešus. Lai apmatojumu likvidētu uz ilgu laiku, šī perioda laikā var būt vajadzīgas vairākas procedūras ar Silk’n Glide fotoepilātoru.

Pirmās 1–4 fotoepilācijas procedūras veicamas apmēram ik pēc divām nedēļām.

5–7 fotoepilācijas procedūras veicamas apmēram ik pēc četrām nedēļām.

Pēc tam (8 un turpmākās) fotoepilācijas procedūras veic pēc vajadzības, kamēr tiks sasniegti ilglaicīgi rezultāti.

Rezultāts pēc ārstēšanas procedūru beigām, kas veikts atbilstoši norādījumiem - nevēlamā apmatojuma samazinājums par 92%. Obligāti izlasiet lietošanas instrukciju pirms ierīces izmantošanas.

Nav atsauksmju