Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Lāzera epilators TRIA X4 LAS100
480,00 €
400,00 €
Jūs ietaupāt 80,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Lāzera epilators TRIA X4 LAS100

Tria LAS100 nevēlamo matiņu noņemšanas ierīce ir pirmais un pagaidām vienīgais ar klīniskiem pētījumiem apstiprinātais (drošība un efektivitāte) lāzers, kas piemērots lietošanai mājās. Lāzers izmanto to pašu tehnoloģiju, kā profesionālās dermatologu ierīces, kas maksā līdz 20000 eiro. Lieliska ziņa ir tā, ka ar Tria LAS100 iespējams noņemt matiņus ne tikai no visa ķermeņa, kājām, bet arī no tādām ļoti jutīgām vietām kā seja vai bikini zona. Piemērots vīriešiem un sievietēm. Klīniski pierādīta augsta efektivitāte un pirmie rezultāti jau pēc pirmajām procedūrām.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Lāzera epilators TRIA X4 LAS100
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Modelis
Beurer LAS100 Salon Expert
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Augstums
22.5
Platums
13.4
Instrukcija
Ir
Krāsa
White Pink
Garums
22
Instrukcija
+
Ekrāns
Ir
Komplekts
Matiņu noņemšanas lāzers, lādētājs, instrukcija lietuviešu valodā.
LED indikators
Ir
Piegādes izmaksas
-
Izcelsmes valsts
Vācija
Regulējama procedūru ātruma kontrole
Ir
Klīniski pārbaudīta procedūru efektivitāte
Piemērots sejai un jutīgu vietu fotoepilācijai
Intensitātes līmeņu skaits
5
Darbības laiks
600 impulsi (30 minūšu)
Uzlādes laiks
120 min
Maksimāla pielietojuma efektivitāte
22 J cm2
Ādas sensors maksimālai drošībai
Ir
Ierīces tips
Lāzers

Ir pierādīts, ka vidēji jau pēc pirmajām divām reizēm ar Tria LAS100 lāzeru nevēlamie matiņi ataug vidēji par 70 % mazāk. Efekts ir ilgstošs, jo ir drošs un jaudīgs lāzers (4 reizes jaudīgāks nekā citi līdzīgi lietošanai mājās paredzētie lāzeri tirgū).

Pateicoties augstai efektivitātei un vienkāršai lietošanai meitenes bez jebkādām grūtībām veic matiņu noņemšanas procedūras mājās pašas. Taču mēs ievērojām, ka arvien vairāk dermatologu iegādājas Tria LAS100. Tā kā tam ir visi nepieciešamie sertifikāti, profesionāļi tāpat ir iecienījuši to. Neliela cena un augsta efektivitāte ļāva dermatologiem un skaistumkopšanas klīnikām paplašināt savu piedāvāto pakalpojumu spektru, tajā iekļaut arī matiņu noņemšanu ar lāzeru.

Tria lāzers darbojas ar diodēm, kas „aizmidzina” matu folikulu, iedarbojas uz tam nepieciešamo melanīnu mata sīpolā. Tātad uz matiņiem iedarbojas no pašām saknēm, taču, lietojot ierīci pēc instrukcijas, tā, iedarbojoties uz matiem, nekaitē ādai.

Matiņu noņemšana ar lāzeru ir dārga procedūra, tāpēc jūs ietaupīsiet pat līdz 5 reizēm, ja procedūras veiksiet pats mājās ar jauno Tria LAS100.

Saskaņā ar veikto pētījumu pat 9 no 10 dermatologiem rekomendētu matiņu noņemšanu ar lāzeru savām klientēm jutīgajās vietās. Tas ir, ja jūs sastopaties ar neērtībām un vēlaties ilglaicīgi noņemt matiņus no vaigiem, virslūpas, zoda, visas sejas, bikini zonas, padusēm vai citām ķermeņa vietām – Tria LAS100 lāzers tam lieliski derēs.

Tria LAS100 efektivitāte slēpjas tajā, ka inženieri spēja savaldīt lielu jaudu un padarīt to drošu. Tas nozīmē, ka, salīdzinot ar citām ierīcēm, Tria LAS100 ir praktiski četrreiz jaudīgāks un tam ir pat 20 J/cm2 (piemēram, Philips Lumea ir aptuveni 6 J/cm2).

Nav atsauksmju