Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Ātrā piegāde
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
99,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Beurer infrasarkano staru masētājs MG100

Garantējam labāko cenu un ātru piegādi visā Latvijā. Infrasarkano staru masētājs Beurer MG100 – muskuļus atslābinoša Vācijā ražota ierīce. Šis pēc jaunākajām tehnoloģijām izgatavotais masētājs tāpat uzlabo asinsriti, atjauno vispārējo labo pašsajūtu, atbrīvo saspringušus muskuļus un likvidē dažādas vēnu un limfvadu spazmas. Piemērots jeb kura ķermeņa muskuļa dziļummasāžai un muskuļa atbrīvošanai. 

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Beurer infrasarkano staru masētājs MG100 mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Beurer infrasarkano staru masētājs MG100
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Beurer
Modelis
Beurer MG100 metalline
Skrituļdēlis izgatavots
Vācijā
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Jauda
25 W
Augstums
150
Platums
160
Garums
450
Svars (Netto)
1,74 kg
Instrukcija
Ir
Materiāls
Metāla
Garums
450
Instrukcija
+
Infrasarkano staru
Reguliuojamas masažo stiprumas
Ir
Materiāls
Metāla
Masāžas displejs
Ir
Nomaināmas sprauslas
Ir
Masāžai
Veselu ķermeni

„Ar ko Beurer MG100 atšķiras no citiem masētājiem, kas pieejami tirgū, un kādēļ ir tā vērts maksāt gandrīz 100 eiro par masētāju?” patiešām loģisks jautājums. Pati īsākā atbilde ietver visu vienā vārdā – kvalitāte. Pats masētājs radīts un izgatavots tikai Vācijā. Beurer ir uzkrājis 97 gadu pieredzi, radot augstākās klases masētājus mājām, kurās novērtē kvalitāti.

Beurer MG100 ir no METĀLA. Tas nozīmē, ka kvalitatīvs alumīnijs nodrošina īpašu ierīces stingrību, izturību un ir izveidots ilglaicīgai kalpošanai. Jā, tas sver kaut cik vairāk par standarta masētājiem, kas ir izgatavoti no plastmasas. Tas ir dabiski un no tā nevar izvairīties, taču masētājs patiešām nav smags un pat vairums sieviešu ar smalkām rokām bez jebkādām problēmām varēs izbaudīt kvalitatīvu masāžu ar šo Beurer masētāju. Daudz lielāka masētāja priekšrocība ir tā, ka masētājs patīkami iegulst rokā un vēl pat neieslēdzot jau saprotams, par ko mēs te runājam – kvalitāti.

Beurer MG100 ir 2 MASĀŽAS GALVIŅAS. Kopā ar pietiekami jaudīgo motoru divas masāžas galviņas ļoti labi pierāda savu vērtību. Nepieciešamības gadījumā ļauj veikt arī stipru masāžu.

Masētājam komplektā ir arī viegli maināmas masāžas galviņas dažādu veidu un vajadzību masāžas izpildei.

Masētājam ir pat 5 dažādas programmas, kuras viegli izvēlēties, tādēļ patiesi atradīsiet, kura no tām konkrētajam brīdim ir vispiemērotākā. Tāpat iespējams iestatīt masāžas intensitāti (ātrumu). Pateicoties šīm divām īpašībām, veiksiet tāda stipruma masāžu, kādu vēlaties. Ne vairāk, ne mazāk.

Papildu rokturis pie visiem Beurer MG100 masētāja plusiem varētu izskatīties kā sīkums. Varbūt, taču šī patīkamā detaļa ļoti palīdz, veicot masāžu kādam citam (-ai), un ļauj kontrolēt masētāju vēl stingrāk un precīzāk.

Atsevišķi ar vienas pogas piespiešanu Beurer MG100 ieslēgsiet arī infrasarkano staru sildīšanu. Tas ne tikai patīkami sasildīs muguru vai citu masējamo vietu, taču ļaus arī masāžai iedarboties dziļāk, uzlabos asinsriti un tikai vēl vairāk atbrīvos muskuļus.

Vēlaties kvalitatīvi masēt muguru, atbrīvot nogurušus un saspringušus muskuļus? Beurer MG100 ir solīdākā izvēle cenu kategorijā līdz 100 eiro.

Nav atsauksmju