Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Labākais masāžas sēdeklis Beurer MG300 Black
220,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Labākais masāžas sēdeklis Beurer MG300 Black

Garantējam labāko cenu un ātru piegādi visā Latvijā. Vācijas Beurer MG300 masāžas sēdeklis ir pirmais masāžas sēdeklis ar modernu ķermeņa skenēšanas funkciju. Tas nozīmē, ka šis daudzfunkcionālais masāžas sēdeklis automātiski piemērojas katra cilvēka individuālajām vajadzībām un nodrošina pašu labāko pieredzi, kas pielāgota tieši jums. Beurer MG300 iespējas – ļoti plašas. Neskaitot trīs automātiskas masāžas programmas (Relax, Refresh, Therapy), šis ļoti viegli vadāmais muguras un kakla masētājs sniegs iespēju izbaudīt shiatsu, vibro, punktu un garenisko masāžu. Tas ir augstākās kvalitātes standarts un labākais Beurer uzņēmuma masāžas sēdeklis.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Labākais masāžas sēdeklis Beurer MG300 Black
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Beurer
Modelis
Beurer MG300 Black
Skrituļdēlis izgatavots
Vācijā
Jauda
60 W
Mazgāšanas funkcija
Ir
Instrukcija
+
Vadības pults
Masāžas zonu izvēle
Vai drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā?
Taimeris
Ir
Vai var pakārt uz pakaramā?
Vai to var lietot bez sēdēšanas paliktņa?
Viegli piestiprināms
Masāžas sēdekļa materiāls
Muguras skenēšanas funkcija pirms masāžas
Masāžai
Atpakaļ, kaklu un pleciem

Beurer MG300 masāžas sēdekļa apraksts

Vācijas Beurer MG300 masāžas sēdeklis ir vienīgais tirgū, kas skenē jūsu muguru un kaklu, automātiski pielāgojas, lai sniegu vēl kvalitatīvāku masāžu. Sēdeklis ir gana plats, tādēļ ideāli pielāgojas muguras kontūrām un, komfortabli sēžot tas jums veiks patīkamu un atbrīvojošu masāžu, kas noņems muskuļu saspringumu.

Plašs masāžas programmu klāsts un sildīšanas funkcija, kā arī iespēja izvēlēties masāžas intensitāti ļauj izvēlēties sev labāko masāžu. Beurer nodrošina masāžas sēdekļa universālumu. Vēl MG300 izceļas ar ļoti ērtu un skaidru vadīšanu. Uz masāžas sēdekļa pults vienkārši viegli nospiediet vēlamo masāžas vietu, intensitāti un saņemiet kvalitatīvu shiatsu masāžu. Paši esam daudz reižu izmēģinājuši šo masāžas sēdekli un tā ir taisnība, ka tā ir solīdākā izvēle Latvija. Tai pašā laikā tas ir ļoti vienkāršs masētājs un pat bērns vai cienījama vecuma cilvēks patiesi sapratīs, kā izmantot šo masāžas sēdekli.

Vēl viens liels pluss ir stiprinājums. Ilggadējā Beuer pieredze arī šeit ļāva visu izdarīt ļoti kvalitatīvi, taču vienkārši. Masāžas sēdekli viegli novietosiet praktiski jebkur. Nav svarīgi, vai tas ir krēsls, dīvāns, atzveltnes krēsls vai cita vieta, kur vēlētos piesēst – sēdekli viegli piestiprināsiet pie atzveltnes, stabili atrodoties savā vietā, tas sniegs prieku un noderīgu masāžu jums.

Tāpat ir svarīgi, ka Beurer masāžas sēdekļa pārvalku var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā (biežs citu elektrisko masāžas sēdekļu trūkums) – tiek nodrošināta ilglaicīga kvalitatīva apkope un elementāra tīrība.

Beurer jau 100 gadus ir līderis komforta tehnikas ražošanā. Augstākās klases masāžas sēdekļi un masētāji, kuru katra vismazākā detaļa tiek ražota un salikta Vācijā, Ulmas pilsētā. Ilggadējā pieredze un stingrākie kvalitātes standarti ļāva Beuer masāžas sēdekļiem laimēt daudz apbalvojumu, taču svarīgākais ir pozitīvas jūsu atsauksmes. Paši esam saņēmusi ne vienu vien jūtu pateicību, ka rekomendēja tieši Beurer MG300 – tas vienkārši ir līderis un kvalitāte, masāžas sēdekļu flagmanis un etalons.

Beurer MG300 masāžas sēdekļa komplektācija:

1 x Beurer MG 300 Shiatsu masētājs;
1 x Beurer MG 300 masētāja pārklājs (melns).

Vācijā izgatavotie Beurer masētāji atrodas mūsu noliktavā, tādēļ tiek piegādāti ļoti operatīvi 1–2 darba dienu laikā. Tāpat piedāvājam plašu apmaksas veidu izvēli, starp kuriem ir arī iespēja maksāt skaidrā naudā piegādes laikā, tāpat iespējams masētājus iegādāties uz nomaksu.

Ja jums rodas jautājumi par Beurer MG300 masāžas sēdekli, patiesi vienmēr lūdzam jautāt un ar prieku palīdzēsim. Paši bieži izbaudām Beurer masāžu, tādēļ centīsimies atbildēt uz visiem jums svarīgajiem jautājumiem.

Beurer MG300 Black pārskats:

Masāžas krēslam tiek piemērota 2 gadu garantija, ko iespējams pagarināt līdz 7 gadiem ar SPAC pakalpojumu (interesēties pie menedžera).


Automātiska muguras skenēšana ļauj izbaudīt individuāli piemērotu masāžu.
Piemērots izmantošanai uz daudzām virsmām un krēsliem.
Melnā krāsā
Atbrīvojoša 4 regulējamu masāžas galviņu masāža.
Beurer patentēta tehnoloģija
Iespējamie masāžas veidi: shiatsu, gareniskā un vibro masāža.
3 automātiskas programmas.
Iespējams ērti pakārt skapī un transportēt.
Ļoti ērta un vienkārša manuāla vadība ar pulti.
Masējamās vietas izvēle.
Automātiskā izslēgšanās (pēc 15 min).
Iespējama konkrētas vietas vai punktu masāža.
Regulējams attālums starp masāžas galviņām.
Apgaismojums un sildīšana.
Liela masējamā platība ļauj kvalitatīvi izmasēt visu muguru.
Ergonomiska sēdekļa forma ar mīkstinājumu jostas vietā.
40 °C temperatūrā mazgājams masētāja pārvalks.
Ļoti stingri un kvalitatīvi materiāli nodrošina ilgmūžību un izturību.
Masētājas ar  300 W jaudu izdala infrasarkano gaismu.
Mākslīgās ādas un velūra krēsls ar gaisa caurlaidīgu, elpojošu tīkliņa materiālu.
Masāžas sēdekļa stiprums (jauda): 60 W.

Nav atsauksmju