Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
Ātrā piegāde
Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
165,00 €
135,00 €
Jūs ietaupāt 30,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis

Masāžas sēdeklis Beurer MG205 palīdzēs samazināt muguras sāpes un atbrīvos saspringušus muskuļus. Visu muguru, tāpat arī atsevišķas muguras daļas masējošais sēdeklis ir viegli vadāms un ērts ikdienas lietošanai. Tas ir ļoti ērti piestiprināms un viegli izmantojams Beurer masāžas sēdeklis. Beurer MG205 izceļas ar lielisku cenu un kvalitatīvu masāžu, tādēļ jau spēja iegūt popularitāti Latvijā un sagaidīja ļoti labas jūsu atsauksmes. Lai gan šis ir viens no vienkāršākajiem Beurer piedāvātajiem masāžas sēdekļiem, taču tas ideāli veic savu svarīgāko mērķi – patīkami atbrīvo muguras muskuļus.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Beurer Shiatsu MG205 masāžas sēdeklis
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Beurer
Modelis
Beurer MG205
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Jauda
18 W
Svars (Netto)
3 KG
Instrukcija
Ir
Instrukcija
+
Vadības pults
Masāžas zonu izvēle
Vai drīkst mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā?
Taimeris
Ir
Vai var pakārt uz pakaramā?
Vai to var lietot bez sēdēšanas paliktņa?
Viegli piestiprināms
Masāžai
Atpakaļ, kaklu un pleciem

Shiatsu masāžas sēdeklis Beurer MG 205 ļaus jums atbrīvoties un izbaudīt shiatsu (masāžas tehnika Japāna, kas pazīstama jau gadsimtiem ilgi) muguras masāžu. Pateicoties spiešanai un, vienkārši sakot „ patīkamai mīcīšanai”, Beurer masāžas sēdekļa rotējošās galviņa perfekti atkārtos masieru kustības.

Beurer MG 205 masāžas sēdeklī varat izvēlēties vienu no trim masāžas veidiem, tas ir: augšējās daļas masāža, apakšējās ķermeņa daļas masāža vai visas muguras masēšana. Tas ir ļoti ērti un ļauj jums pašam izlemt, kuru vietu tobrīd vēlaties masēt, kas padara masētāju vēl universālāku.

Masētāju viegli piestiprināsiet pie praktiski jebkā, kam ir atzveltne. Nav svarīgi, vai tas būs dīvāns, stūra dīvāns vai virtuves krēsls – ļoti viegli un stabili jutīsities apsēdies uz masētāja. Vienkāršība lietošanā un universālums ir ļoti svarīgs, taču atgriezīsimies pie tā, kas ir vissvarīgāk – prieks un tajā pašā laikā masāžas sniegtais labums. Beurer MG205 masāžas sēdeklis veic pietiekami stipru un intensīvu, dziļu un atbrīvojošu muguras masāžu, vislielākais masētāja noderīgums ir atbrīvoti un palutināti muskuļi.

Muguras masāžai ar Beurer sēdekli varat ieslēgt vai izslēgt sildīšanu, kas vēl vairāk palīdz padarīt intensīvāku asinsriti, sniedz patīkamu sajūtu un palīdz atbrīvot muskuļus. Sēdeklim ir taimeris, tādēļ vienmēr varēsiet iestatīt jums labāko masāžas ilgumu.

Beurer MG205 ir Vācijā ražoti masāžas sēdekļi, kas izceļas ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Beurer jau gandrīz simts gadu (no 1919. g.) ir „izgatavots Vācijā” un augstas klases komforta sinonīms. No mazākajām detaļām, pilnīgas atpūšanās būs acīmredzami, ka tas ir kvalitatīvs, no labiem materiāliem izgatavots un tādēļ ilgmūžīgs, uzticams instruments jūsu veselības un komforta palielināšanai mājās.

Beurer MG205 tiek piemērota oficiāla 2 gadu garantija. Pēc pasūtījuma veikšanas masāžas sēdekļus piegādājam 1–2 darba dienu laikā visā Latvijā. Varat arī izvēlēties jums ērtāko norēķināšanās veidu, starp kuriem ir arī samaksa skaidrā naudā piegādes laikā, līzinga pakalpojums ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem.

Ja jums rodas jautājumi par Beurer masāžas sēdekļiem, noteikti jautājiet un Borvus.lv konsultanti jums palīdzēs izvēlēties labāko variantu. Visus masāžas sēdekļus esam izmēģinājuši uz „savas muguras”, tādēļ pat rodoties mazākajiem jautājumiem patiesi centīsimies detalizēti atbildēt un ieteikt.

 

Izgatavots Vācijā
Oficiāla Beurer 2 gadu garantija. Iespējams pagarināt līdz 7 gadiem.
Piegāde līdz 2 darba dienām.
Iespējams apmaksāt arī piegādes laikā.

Nav atsauksmju