Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Putekļu sūcējs Thomas Thomas Perfect AirAllergy (ar ūdens filtru)
Ātrā piegāde
Putekļu sūcējs Thomas Thomas Perfect AirAllergy (ar ūdens filtru)
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
Thomas Perfect Air Allergy
298,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Putekļu sūcējs Thomas Thomas Perfect AirAllergy (ar ūdens filtru)

Vācu Thomas Perfect Air Allergy (Pure) putekļu sūcējs ir atzīts par vienu no labākajiem putekļu sūcējiem ar ūdens filtru cīņā pret alerģiju. Pateicoties trīs dažādiem filtriem (mikro, ūdens filtram un HEPA 13), tiek iegūts 100 % rezultāts, kuru apstiprināja ne tikai laboratorijas pētījumi, taču arī augstāko „A” kvalitāti piešķīra Vācijas alergologi (DHA = Vācijas Ādas un alerģijas atbalsts) sniegto kvalitāti. Ir ļoti svarīgi, ka putekļu sūcējs vienlaicīgi ne tikai tīra grīdu, bet arī gaisu. Tāpēc putekļi un alergēni tiek noņemti, bet gaiss kļūst vieglāks, tīrāks un svaigāks. Tagad ir īpaši pievilcīga Thomas Perfect cena

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Putekļu sūcējs Thomas Thomas Perfect AirAllergy (ar ūdens filtru) mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Putekļu sūcējs Thomas Thomas Perfect AirAllergy (ar ūdens filtru)
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Thomas
Modelis
Thomas Perfect Air Allergy
Skrituļdēlis izgatavots
Vācijā
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Jauda
1700 W
Augstums
29
Platums
32
Garums
47
Svars (Netto)
7,5 kg
Instrukcija
Ir
Iesūkšanas jauda
310 W
Mazgāšanas funkcija
Nav
Filtru sistēma
Ūdens filtrs
Papildu filtri
Hepa
Turbīnu skaits
1
Sūkšanas jaudas regulācija
+
Vada satīšana
Auto
Tvertnes tilpums
1 l
Darbības rādiuss
11 m
Riteņi
Gumija
Vada garums
8 m
Svars (Brutto)
10 kg
Sausās tīrīšanas uzgaļi
Paklāju ar pārslēgšanu cietām grīdām, parketam, pagarināts uzgalis grūti pieejamām vietām, mīkstajām mēbelēm.
Iesūcamā ūdens daudzums
1 l
Sausās tīrīšanas uzgaļi
Paklāju ar pārslēgšanu uz cietajām grīdām, pagarināts starpu, mīksto mēbeļu, matraču
Garums
47
Instrukcija
Lietuvių kalba
Pielietojums
Mājas birojs
Vai es varu mazgāt mēbeles?
Ne

Thomas preču zīme un ražotne jau vairāk nekā 100 gadus ir kvalitātes un komforta putekļu sūcēju pasaulē etalons. Milzīgu pieredzi uzkrājušie Thomas inženieri arī tālāk neceļ kājas ārpus dzimtās Vācijas un nepieņem nekādus kompromisus uz kvalitātes rēķina. Tāpēc mēs varam nodrošināt, ka viss, sākot no dizaina līdz mazākajai skrūvītei tiks veikts saskaņā ar augstākajām un tajā pašā laikā visstingrākajām kvalitātes prasībām. Tas nodrošina Thomas putekļu sūcēju ilgmūžību un uzticamību.

Thomas Perfect Air putekļu sūcējs, saglabājot visas labās īpašības cīņai ar nepatīkamajām smakām un baktērijām, tajā pašā laikā saglabā arī augstas savākšanas un kvalitātes prasības. Mēs esam priecīgi redzot, ka šis putekļu sūcējs ar ūdens filtru ir sagaidījis tik daudz pozitīvas uzmanības un atsauksmju arī Latvijā. Thomas putekļu sūcējs vienkārši palīdz paaugstināt jūsu komforta līmeni mājās.

Thomas Perfect Air putekļu sūkņi ir paredzēti tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk maisiņi, taču vēlas, lai mājās dominētu tīrība un svaigs gaiss. Cilvēkiem, kas novērtē kvalitāti un komfortu. Putekļi ir vienkārši iesūcami, pateicoties 3 filtru sistēmai – nokļūst tikai tur, kur tiem vajag. Un visbeidzot, beidzot sūkt – putekļus nevis palaižat atpakaļ istabā, bet ļoti vienkārši izlejat kopā ar ūdeni.

Thomas Perfect Air putekļu sūcējs tiek galā ar cietajām grīdām, bet, ar vieglu kāju kustību nospiežot pie uzgaļa, tiek izvilkti sariņi – ideāli tiek galā pat ar paklāju, kuram ir garas šķiedras. Pateicoties jaudīga un vācu uzticama putekļu sūcēja motoram, izturīgiem un ērtiem uzgaļiem un 3 līmeņu filtrācijai – iegūstam kopumu, kurā putekļu sūcējs lieliski paveic savu darbu. Tajā pašā laikā diezgan viegli un pārliecinoši Thomas Air putekļu sūcējs ar ūdens filtru attaisno pat lielāko pedantu cerības.

Thomas ūdens filtra kaste (PURE AQUA FILTER BOX) nodrošina, ka pat izliešanas laikā jums nebūs nepatīkama kontakta ar alergēniem un citiem elementiem, kas ir tikuši iesūkti. Tos vienkārši izliesiet un izmetīsiet no mājām.

Veicot testus Vācijā un visā Eiropā, visi, absolūti visi (100 %) no respondentiem norādīja, ka pēc sūkšanas ar Thomas Perfect gaiss telpā kļuva ievērojami svaigāks un tīrāks.

Putekļu sūcēja komplektā jūs atradīsiet arī plašu uzgaļu izvēli. Turbo uzgalis, paklāju uzgalis, uzgalis matračiem, uzgalis mēbelēm un automobiļa tīrīšanai, šaurs uzgalis grūti piekļūstamām vietām... Tāpat vienmēr arī pievienojam lietošanas instrukciju latviešu valodā, kā arī sniedzam oficiālo 2 gadu garantiju.

Thomas Perfect putekļu sūcēji atrodas mūsu noliktavā, tādēļ pēc pasūtījuma veikšanas mēs piegādātu 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā. Mēs varam piedāvāt plašu norēķinu metožu izvēli, no pirkšanas uz nomaksu, izmantojot SB līzinga pakalpojumus, līdz maksāšanai skaidrā naudā piegādes laikā vai ar ierasto bankas pārskaitījumu.

Tātad, ja jūs meklējat kvalitatīvu un labu putekļu sūcēju ar ūdens filtru – jau esat atraduši ļoti cienīgu risinājumu. Risinājumus, kuru novērtē kvalitāti un tīrību cienošās mājās. Un tāpat šie putekļu sūcēji ar ūdens filtriem un lieliskām atsauksmēm no profesionāļiem un patērētājiem mājās.

Ja jums ir kādi jautājumi par Thomas putekļu sūcējiem, vienmēr lūdzam sazinieties ar mūsu konsultantiem un vienmēr centīsimies sniegt detalizētas atbildes uz jums svarīgajiem jautājumiem. Paši esam izmēģinājuši visus Thomas putekļu sūcējus un joprojām izmantojam tos mājās. Tajā pašā laikā mēs interesējamies par jaunumiem un „sekojam” putekļu sūcēju pasaules rezultātus un „pulsam”, lai pat, ja jautājat par mazākajām detaļām, – ar prieku varam precīzi jums visu parādīt un pēc jūsu vajadzību uzklausīšanas atrastu labāko risinājumu.

Nav atsauksmju