Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Sejas tīrīšanas ierīce Silkn Pure (SilkN)
Ātrā piegāde
Sejas tīrīšanas ierīce Silkn Pure (SilkN)
Sejas tīrīšanas ierīce Silk’n Pure
Sejas tīrīšanas ierīce Silk’n Pure
Sejas tīrīšanas ierīce Silk’n Pure
Sejas tīrīšanas ierīce Silk’n Pure
Sejas tīrīšanas ierīce Silk’n Pure
50,00 €
30,00 €
Jūs ietaupāt 20,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Sejas tīrīšanas ierīce Silkn Pure (SilkN)

Kāpēc Silkn Pure ir viens no populārākajiem sejas tīrīšanas aparātiem Eiropā? Vispirms šī Silkn birstīte ir optimāla izmēra, tādēļ meitenēm viegli notīrīt visu seju, neatstājot ne laukumiņu tuvumā lūpām vai degunam. Vēl viena ļoti svarīga lieta ir tā, ka Silkn Pureir pilnīgi ūdensizturīgs, tāpēc to var mazgāt un izmantot vannā. Tāpat ir ļoti svarīgi, ka komplektā atradīsiet 2 dažādas cietības birstītes grima noņemšanai, krēma vai losjona iemasēšanai. Plašāk par to, kāpēc Silkn Pure ir labs skaistuma draugs, varat lasīt turpmāk.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Sejas tīrīšanas ierīce Silkn Pure (SilkN) mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Sejas tīrīšanas ierīce Silkn Pure (SilkN)
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
SilkN
Modelis
Silk'n Pure
Skrituļdēlis izgatavots
Izraēla
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Instrukcija
Ir
Krāsa
Balts
Instrukcija
+
Komplekts
Sejas tīrīšanas aparāta, 2 birstīšu galviņas (vidējas cietības un jutīgākai ādai) + sejas tīrītāja turētāju un lādētāju
Izcelsmes valsts
Izraēlas valsts
Ūdensizturīgs
Sejas tīrītāja pulsācijas funkcija
Un standarta Silk'n Pure komplektācijā
Veido valytuvo vibracijos funkcija
Un standarta Silk'n Pure komplektācijā
Sejas tīrīšanas birstīšu darba virsmas platība (cm²)
4,5
Europos CE kvalitātes sertifikāts
Ir

Silkn Pure elektriskā sejas tīrīšanas birstīte ir pilnīgi ūdensizturīga, tāpēc to var izmantot pat dušā, vannā, pēc procedūras ļoti labi pabāzt zem tekoša ūdens krāna pašu birstīti un tās uzgaļus. Tāpēc birstītes kopšana kļūst ļoti vienkārša.

Sejas tīrīšana ar Silkn Pure ir ļoti ātra un ilgst līdz 1 minūtei. Tā tas ir, tāpēc ka ierīcei ir daudz vibrāciju (atkarībā no līmeņa, kuru izvēlēsieties) un tā uzreiz attīra labi, tāpēc to pašu vietu nevajadzēs tīrīt vairākas reizes. Tāpat arī ir svarīgi, ka sejas tīrīšanas birstītes platums ir ļoti ērts un viegli piekļūt visām sievietes sejas zonām un izliekumiem.

Neskatoties uz to, ka viss ir viegli un vienkārši, tomēr pats svarīgākais, ka tas ir ļoti efektīvi. Piemēram, ar Silkn Pure ievērojami (6 reizes) efektīvāk noņem dekoratīvo kosmētiku, nekā ar parastu līdzekli.

Silkn Pure sejas tīrīšanas birstīte tāpat palīdz samazināt paplašinātas poras un masē sejas ādu,lai padarītu to elastīgāku un lai tā izskatītos „dzīvāka” un dabiskāk.

Ļoti ērti, ka sejas tīrīšanas birstīte automātiski izslēdzas, kad tā netiek lietota, tāpēc Silkn Pure akumulators darbosies daudz ilgāk un visbiežāk pat aizmirsīsiet, kad pēdējo reizi to lādējāt.

Komplektā atradīsiet 2 dažādas cietības sejas tīrīšanas birstītes. Tas ir ļoti ērti un patiesi praktiski. Pirmkārt, ja jūsu āda ir jutīga – jums varētu šķist, ka vidējās cietības birstīte ir jums pārāk raupja un varēsiet izmantot tikai mīksto. Vai meitenes vēl var izmantot vidējās cietības birstīti dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, un pēc tam viegli nomainot uz mīksto – maigāk iemasēt un palīdzēt sejas ādai labāk uzsūkt krēmu vai losjonu.

Komplektā tāpat arī atradīsiet uzglabāšanai paredzētu paliktni, lai nepieciešamības gadījumā sejas tīrīšanas birstīte būtu jums vienmēr ērtā vietā, „pa rokai”.

No bagātās vibrāciju un pulsāciju režīmu, ātrumu izvēles varat izvēlēties personīgi sev ērtākās un patīkamākās elektriskās sejas tīrīšanas ierīces programmas.

Nav atsauksmju