Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>Thomas Vaporo Buggy
Ātrā piegāde
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
Thomas Vaporo Buggy
157,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Thomas Vaporo Buggy

Thomas Vapor Buggy ir lieliska izvēle, kad jūs vēlaties uzturēt tīrību, taču izvairāties no ķīmijas. Tīrot ar karstu tvaiku, jūs ļoti efektīvi iznīcināsiet visas nevajadzīgās baktērijas.
Šis Thomas jaudīgais tvaika tīrītājs ir videi draudzīgs un ļoti viegli pielāgojams sadzīvē. Ar to iespējams tīrīt no vannas istabas līdz virtuvei, no grīdas līdz vienkārši visgrūtāk pieejamām vietām. Ar to pat iespējams gludināt apģērbu (papildu piederums).
Lielisku darbību nodrošina speciāls boilers, kurš ir izgatavots no ļoti augstas kvalitātes metāla. Tīrīt ar tvaikiem ir ļoti vienkārši un droši.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!

Thomas Vaporo Buggy mums ir noliktavā!

Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Thomas Vaporo Buggy
TEHNISKAIS APRAKSTS, SASTĀVS UN FUNKCIJAS

Ražotājs
Thomas
Modelis
Thomas Vaporo Buggy
Skrituļdēlis izgatavots
Vācijā
Garantija
24 mēneši
Vai iespējams pagarināt garantiju
Jā, līdz 7 gadiem (2+5)
Piegāde
Piegādājam 1–2 darbadienu laikā
Jauda
1500 W
Augstums
37.5 x 28 x 35.5 cm
Platums
28
Garums
36
Svars (Netto)
6 kg
Instrukcija
Ir
Riteņi
Gumija
Vada garums
5,8 m
Smidzināmā tīrītāja rezervuārs
3,6 l
Kabeļa garums
5.8 m
Tvaika ģenerēšanas ilgtspēja apmēram
11 minūtes
Viegls un ērts
6 Kg
Tvaika spiediens
3.5 bar
Ūdens rezervuāra tilpums
1.6 litri
Instrukcija
+
Darba spiediens
Regulējams līdz 3,5 bar tvaiku spiediens
Mitrināšanas tehnoloģija
Tīrīšana ar karstu tvaiku
Neslīdošs rokturis
Ir
Pielietojums
Mājas birojs

Lai arī cik skaisti izskatītos reklāmas televīzijā, jāatzīst fakts, ka sadzīves ķīmija nekad nav bijusi pati draudzīgākā lieta jūsu mājām vai, vēl jo vairāk, veselībai. Tāpēc visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā, arvien lielāku popularitāti gūst karstā tvaika tīrītāji mājām. Tā ir tāpēc, ka tvaika tīrītāji ne tikai attīra, bet arī dezinficē virsmu, noņem tauku traipus, neatstāj pēdas, aizstāj veselu virkni sadzīves iekārtu un pats svarīgākais – ir pilnīgi ekoloģiski un veselībai draudzīgi, un lielu daļu sadzīves ķīmijas mājās vienkārši aizmirsīsiet.

Thomas Vaporo Buggy tvaika tīrītāju dēvējam par zelta vidusceļu starp visiem kompaktajiem tvaika tīrītājiem. Tā ir spēcīga ar tvaikiem tīroša ierīce, taču tajā pašā laikā kompakta un manevrētspējīga, kā arī ērti satverama. Ir regulējams tvaiku daudzums, pietiekami liels rezervuārs ūdenim, bet pat piepildītu ar ūdeni to bez grūtībām pacelsiet vai kustēsieties pa visām mājām, pateicoties garajam vadam. Tas ir īsts, precīzs un no augstas kvalitātes materiāliem dzimis vācietis, bet reizē ir saglabājis arī lielisku cenas un kvalitātes attiecību. Lai gan Thomas Vaporo Buggy ir milzum daudz uzgaļu un vēl vairāk iespēju, tas ir ergonomisks un vienkāršs lietošanā. Tāpēc droši sakām, ka šis ir viens no labākajiem, ja ne pats labākais tvaika tīrītājs tirgū.

Thomas Varporo Buggy patiešām palīdzēs visaptveroši un ļoti vienkārši, taču efektīvi tīrīt praktiski visas mājas, sākot ar durvīm, beidzot ar logiem, drēbēm, vannas istabu vai virtuves flīžu grīdu. Lieliski der automobiļu tīrīšanai un dezinfekcijai.

Nav atsauksmju