Zvans (RU, ENG)
Rakstiet uz (LV, RU, ENG)
>>>Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R
499,00 €
Produkta daudzums:

Mazākais pasūtījums šim produktam ir 1

Garantija 

Lēnā sulu spiede Kuvings B6000R

Apgalvojat, ka sulu spiešana ir nogurdinošs process un jums tam nav laika? Tad pamēģiniet sulu spiedi Kuvings B6000 ar paplašinātu padeves atveri.

Mēs garantējam vislabāko cenu un visātrāko piegādi Latvijā!


Piegādājam 1–2 darbadienu laikā visā Latvijā.

Iespējams norēķināties skaidrā naudā piegādes laikā (bezmaksas), līzingā vai ar bankas pārskaitījumu.

Garantējam labāko cenu Latvijā.

Kuvings Silent Juicer B6000 – universāla lēnā sulu spiede, kas atbilst visām jūsu vajadzībām. Ar to jūs spiedīsiet ne tikai ierasto sulu no augļiem un dārzeņiem, bet pat gatavosiet zaļos kokteiļus! Šis ir viens no jaunākajiem un inovatīvākajiem Kuvings modeļiem, kas ātri kļuva par vienu no populārākajiem starp lēnajām sulu spiedēm. Nodrošināta darbība, paplašināta atvere produktiem un Smart cap sulas vārstam – labākās īpašības vienā sulu spiedē.

Lēnā spiešanas tehnoloģija
Spiežot sulas ar lēno sulu spiedi, sulās saglabājas visas uzturvielas un fermenti. Lielāka efektivitāte tiek sasniegta ar unikālu sulu spiešanas metodi, kuras laikā sula mazāk mijiedarbojas ar gaisu, tāpēc tā ir aizsargāta no kaitīgā oksidācijas procesa. Kuvings Silent Juicer patentētā tehnoloģija ļauj sulas spiest lēni (60 apgriezieni minūtē), atšķirībā no tradicionālajām sulu spiedēm, kas spiež sulu 3000 ~ 15000 apgriezienus minūtē ātrāk. Tās ir ne tikai veselīgākas sulas, bet arī klusāks sulu spiedes darbs.

Paplašināta atvere produktiem
Sulu spiedes Kuvings B6000 atvere produktiem ir paplašināta tādā mērā, lai būtu ērti izmantojama steidzīgiem cilvēkiem. Ja līdz šim jūs apgalvojāt, ka jums nav laika izspiest svaigu sulu, jo tam ir ilgi jāgatavojas, kamēr sagriezīsiet augļus vai dārzeņus – no šī brīža jums vairs nav tiesību tā teikt. Lēnā sulu spiede Kuvings B6000 izspiedīs jums glāzi sulas tikai dažu minūšu laikā!

Sulas vārsts (angl. Smart Cap)

Sulu spiedei Kuvings B6000 uz sulas izlaišanas atveres ir Smart cap vārsts, kas vēl vairāk atvieglo sulu spiedes lietošanu. Aizverot sulu vārstu un izspiežot sulu no vairākiem produktiem, pagatavosiet lielisku kokteili. Tikai jāpārliecinās, ka sulas vārsts ir aizvērts. Un pats galvenais – virtuvē uzturēt tīrību būs vēl vieglāk, jo spiežot sulu izvairīsieties no pilēšanas.

Pēc darba beigšanas aizveriet vāciņu un ielejiet ūdeni, ļaujiet sulu spiedei izskaloties. Pēc vāciņa atvēršanas un netīrumu izliešanas jau būs veikta daļa no sulu spiedes tīrīšanas. Tā izskalotu sulu spiedi būs vieglāk izmazgāt.

Lai tīrīt būtu vienkāršāk...

Lēnā sulu spiede Kuvings B6000 izceļas ar vieglu un vienkāršu apkopi un tīrīšanu. Komplektācijā iekļautais papildu silikona tīrītājs ar birstītēm perfekti tīra aizsprostojušos sietiņa caurumus, neļaujot tiem pieķept. Viss, kas jums ir jādara, ir jāuzmauc tīrītāju uz sietiņa un jāgriež uz abām pusēm.

Nav atsauksmju