Status ēdiena vakuuma trauciņi un vāciņi ir lieliska izvēle lietošanai katru dienu. Viegli ar vakuuma iepakošanas aparātu izvelciet gaisu no trauciņa un ēdiens saglabāsies svaigs, smaržīgs un garšīgs ievērojami ilgāk. Tāpēc ēdiena vakuuma trauciņi ir ļoti ērta un veselīga izvēle, lai ņemtu līdzi pusdienas, dodoties ceļojumā vai kopā ar draugiem ...

Status ēdiena vakuuma trauciņi un vāciņi ir lieliska izvēle lietošanai katru dienu. Viegli ar vakuuma iepakošanas aparātu izvelciet gaisu no trauciņa un ēdiens saglabāsies svaigs, smaržīgs un garšīgs ievērojami ilgāk. Tāpēc ēdiena vakuuma trauciņi ir ļoti ērta un veselīga izvēle, lai ņemtu līdzi pusdienas, dodoties ceļojumā vai kopā ar draugiem braucot pie dabas.

Vairāk

Vakuuma trauki un aksesuāri Šeit ir 16 preces.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 16 vienības
Rādīt 1 - 12 of 16 vienības

Ar vakuuma trauciņiem varat salātus sagriezt mājās, bet tos ēst tikpat garšīgus kā tikko sagrieztus jau sēžot pie ugunskura.

Jūs varat izmantot kā bērnu pusdienu kastītes, jo vakuuma trauciņi un vāciņi neļaus ēdienam zaudēt garšu un aromātiskās īpašības visas dienas garumā, tāpēc ēdiens būs vēl labāks.

Vakuuma trauciņos iepakotu ēdienu, visu veidu ēdienu viegli ņemt līdzi uz darbu.

Ēdiena iepakošana vakuuma trauciņos ir ļoti vienkārša. Vienkārši ar rokas sūkni (kas ir komplektā), vai caurulīti, kas ir pievienojama vakuuma iepakošanas aparātam, izvelciet gaisu un kastīte būs noslēgta. Lai atvērtu to, ar vieglu kustību jāizvelk gaiss.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos