Gaiss – lielākais pārtikas ienaidnieks. Pat uzglabājot pārtikas produktus ideālā temperatūrā, tie ar laiku zaudē savas garšas īpašības vai absorbē citu produktu smaržas. Tā nenotiks, ja mēs izmantosim vakuuma pārtikas uzglabāšanas veidu. Pārtikas vakuuma iepakotāji palīdz krietni paildzināt pārtikas uzglabāšanas laiku un baudīt dabisku augļu, zi...

Gaiss – lielākais pārtikas ienaidnieks. Pat uzglabājot pārtikas produktus ideālā temperatūrā, tie ar laiku zaudē savas garšas īpašības vai absorbē citu produktu smaržas. Tā nenotiks, ja mēs izmantosim vakuuma pārtikas uzglabāšanas veidu. Pārtikas vakuuma iepakotāji palīdz krietni paildzināt pārtikas uzglabāšanas laiku un baudīt dabisku augļu, zivju, siera vai gaļas izstrādājumu garšu visu ziemu. Pārtikas neizžūs, nesavītīs, nezaudēs aromātu un vitamīnus.

Vairāk

Vakuuma iekārtas un aksesuāri Šeit ir 27 preces.

Apakškategorijas

 • Vakuuma iekārtas

  Borvus.lv veikalā atradīsiet laika pārbaudītus un kvalitatīvus Status un Princess pārtikas vakuuma iepakotājus. Tie ir vieni no populārākajiem vakuuma iepakotājiem Latvijā, kas izceļas ar solīdu kvalitāti, vienkāršību un uzticamību. Mums ir arī viens no visplašākajiem vakuuma maisiņu un vakuuma iepakotāju piederumu sortimentiem Latvijā.

  Mēs vienmēr esam gatavi jums parādīt un palīdzēt, ja jums rodas kādi jautājumi par to, kā izmantot vakuuma iepakotāju. Tomēr, lai gan tas ir dabiski, kas sākumā rodas jautājumi, taču ievērojām, ka cilvēki, izmēģinājuši vakuuma ēdiena iepakotāju 2–3 reizes, pēc tam jau paši var lieliski parādīt, kā to izmantot un ieteikt citiem. Ir ļoti svarīgi, ka vakuuma iepakošanas process ir ļoti vienkāršs un ērts, tāpēc tas ir piemērots gandrīz visās ģimenēs, kas novērtē kvalitatīvu ēdienu.

  Visiem pārtikas vakuuma iepakotājiem tiek piemērota 2 gadu garantija.

 • Vakuuma iepakojums un...

  Pārtikas vakuuma iepakošanas maisiņi, kas paredzēti pārtikas vakuuma iepakošanas aparātiem. Rievoti un izturīgi vakuuma maisiņi palīdz saglabāt pārtiku svaigu pat līdz 6 reizēm ilgāk.

  Plaša vakuuma maisiņu izmēru un tilpuma izvēle, ātra piegāde visā Latvijā.

  Labos ēdiena vakuuma maisiņos iepakota pārtika (gaļa, zivis, dārzeņi vai garšaugi) ir piemērota saldēšanai un uzglabāšanai saldētavā.

 • Vakuuma trauki un...

  Status ēdiena vakuuma trauciņi un vāciņi ir lieliska izvēle lietošanai katru dienu. Viegli ar vakuuma iepakošanas aparātu izvelciet gaisu no trauciņa un ēdiens saglabāsies svaigs, smaržīgs un garšīgs ievērojami ilgāk. Tāpēc ēdiena vakuuma trauciņi ir ļoti ērta un veselīga izvēle, lai ņemtu līdzi pusdienas, dodoties ceļojumā vai kopā ar draugiem braucot pie dabas.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības
Rādīt 1 - 12 of 27 vienības

STATUS pārtikas produktu uzglabāšanai izmanto daudzslāņu biezas plastmasas vakuuma maisiņus, kas ir hermētiski sakausēti no abiem galiem, pirms tam izvelkot tajos esošo gaisu.

Izmantot pārtikas vakuuma iepakotājus – patiešām nav sarežģīti. Ierīcē ievieto rulli ar plastmasas maisiņiem. Nomērām un ar īpašu instrumentu nogriežam pārtikas produktiem nepieciešamo maisiņa garumu. Tad aizklājam vakuuma iepakotāja vāku un, piespiezdami pogu, aiztaisām vienu maisiņa galu. Atcerieties: nospiežot pogu uz 2 sekundēm, turam ierīces vāku stingri piespiestu, kamēr tas tiek nofiksēts. Kad process pabeigts, viens pēc otra noskan divi klikšķi, kas nozīmē, ka drīkst atvērt vāku. Ievietojam pārtikas produktus maisiņā, ieliekam atvērto maisiņa galu ierīcē un vēlreiz aizveram vāku. Kad tiek nospiesta poga, ierīce izvelk gaisu no maisiņa un cieši aizkausē tā galu. Tagad pārtiku varam likt ledusskapī un glabāt to ilgu laiku.

Ierīcēm rekomendējam universālus un uzticamus 100–140 mikrometru biezuma STATUS vakuuma maisiņus, lai gan iepakošana vakuumā ir iespējama arī ar vairumu citu ražotāju vienkāršākiem maisiņiem. Hermētiski iepakojot pārtikas produktus, kas satur daudz šķidruma un ir mīksti, piem., ogas vai bulciņas, vislabāk izmantot manuālo vakuuma iepakošanas funkciju, kas ļauj regulēt gaisa izvilkšanas līmeni.

Vakuuma iepakotājus var izmantot ne tikai ar vakuuma maisiņiem. Pieslēdzot ierīces komplektācijā esošo caurulīti, varam iepakot STATUS izveidotajos vakuuma trauciņos, pudeļu vāciņus un burku vākus.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos