Cilvēki Latvijā, kuri augstu vērtē ēdiena kvalitāti, visbiežāk izvēlas gāzes sildvirsmu un gatavošanu „uz uguns”. Mēs arī tam piekrītam un sakām, ka uz gāzes sildvirsmas vienmēr būs garšīgāk pat par vislabāko „mikrovilni”.

Gāzes sildvirsmas | iebūvējamās Šeit ir 16 preces.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 16 vienības
Rādīt 1 - 12 of 16 vienības

Tiem, kas novērtē kvalitātes un saprātīgas un pamatotas cenas attiecību, vienmēr iesakām pievērst uzmanību Allenzi gāzes sildvirsmu sērijai.

Allenzi gāzes sildvirsmas ar čuguna režģi, itāļu dizainu un vācu elektroniku. Plaša jaudīgu gāzes sildvirsmu izvēle un garantijas. Jūs varat viegli izvēlēties iebūvējamu drošu gāzes sildvirsmu ar stikla vai metāla pārsegu.

Visām Allenzi gāzes sildvirsmām ir ērti karstuma regulēšanas rokturi un divkāršie gāzes degļi, kas ļoti ātri uzsilda ēdienu, lai gatavošana būtu vēl vieglāka un ātrāka.

Borvus.lv visai Allenzi tehnikai dod oficiālu 2 gadu garantiju. Ātra piegāde 1–2 darba dienu laikā visā Latvijā. Allenzi sildvirsmu piegāde jums tieši mājās un dažādi norēķinu veidi (var norēķināties ar pārskaitījumu vai maksāt piegādes brīdī, vai gāzes sildvirsmu iegādāties līzingā).

Ja jums ir kādi jautājumi – vienmēr priecāsimies palīdzēt jums izvēlēties vislabāko gāzes sildvirsmu, kura ir ideāli piemērota jūsu virtuvei, palīdzēs garšīgi gatavot un arī ietaupīt gan laiku, gan naudu.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos