Viegli atrast vislabāko augstas kvalitātes Allenzi sildvirsmu par saprātīgu cenu. Allenzi sildvirsmas ir itāļu dizaina un vācu elektronikas kombinācija. Plaša izvēle Allenzi klasiska dizaina gāzes, elektriskajām, indukcijas un divu degļu sildvirsmām, kuras tiek dēvētas arī par „domino”.

Iebūvējamās sildvirsmas  Šeit ir 28 preces.

Apakškategorijas

 • Gāzes sildvirsmas |...

  Cilvēki Latvijā, kuri augstu vērtē ēdiena kvalitāti, visbiežāk izvēlas gāzes sildvirsmu un gatavošanu „uz uguns”. Mēs arī tam piekrītam un sakām, ka uz gāzes sildvirsmas vienmēr būs garšīgāk pat par vislabāko „mikrovilni”.

 • Indukcijas sildvirsmas...

  Indukcijas sildvirsma ir modernas un drošas virtuves pazīme. Indukcijas sildvirsmas – ērti vadāmas, energotaupīgas un garšīgu ēdienu (ar jūsu palīdzību) gatavojošas – tagad par labu cenu.

  Allenzi indukcijas sildvirsmas ar itāļu dizainu un vācu elektroniku ir uzticami virtuves palīgi un vienlaikus izceļas ar lielisku cenu. Allenzi indukcijas sildvirsmas viegli saskaņot ar citu sadzīves tehnikas ražotāju iekārtām, tāpēc tās der vairumam virtuvju.

 • Elektriskās...

  Standarta iebūvējamās elektriskās sildvirsmas ir 60 cm platas un ar 4 degļiem. Elektriskā stikla keramikas sildvirsma ir gluda virsma, zem kuras iemontēti elektriskie sildelementi. Elektriskās sildvirsmas ir ievērojami drošākas un vienlaikus daudz vieglāk notīrāmas. Mūsdienu elektriskās sildvirsmas ātri uzsilst un ir ērti vadāmas.

 • Domino divvietīgās...

  Vairāk ne vienmēr ir labāk un ērtāk. Cik bieži mēs gatavojam uz visiem 4 standarta sildvirsmas degļiem? Visbiežāk par to pat neaizdomājamies. Tāpēc arvien populārākas kļūst sildvirsmas ar diviem degļiem, kuras tiek dēvētas arī par „domino”.

lapā
Rādīt 1 - 12 of 28 vienības
Rādīt 1 - 12 of 28 vienības

Sildvirsmas atrodas mūsu noliktavā, tāpēc, ja pasūtīsiet Allenzi sildvirsmu, to ātri un bez maksas piegādāsim 1–2 darba dienu laikā. Iespējami dažādi norēķinu veidi, tāpēc Allenzi sildvirsmas varat iegādāties līzingā vai maksāt kurjeram piegādes laikā.

Allenzi sildvirsmām raksturīgs ilgs kalpošanas laiks, kā arī vienkārša uzstādīšana un lietošana, tāpēc tās ir ļoti populāras Lietuvā.

Allenzi iebūvējamā tehnika lieliski harmonē ar citu ražotāju tehniku, tai ir augsta kvalitāte, taču vēl joprojām laba un pievilcīga cena, jo īpaši akcijas laikā. Ja jums ir kādi jautājumi – vienmēr priecāsimies palīdzēt jums izvēlēties vislabāko Allenzi iebūvējamo sildvirsmu. Operatīvi atbildēsim uz visiem jautājumiem par to, kā vislabāk izvēlēties sildvirsmu, un, uzklausījuši jūsu vēlmes, centīsimies profesionāli ieteikt, kura sildvirsma ir jums vispiemērotākā.

Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali
Salidzini.lv logotips
Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos